Kaheksa kooli jagavad täna veebi teel kogemusi, kuidas arendada kooli õppekava koos kogukonnaga


Avaldaja:Laura Vetik23. Märts 2017

Täna hommikust lõunani on võimalik Tartu Ülikooli TV kaudu jälgida Huvitava Kooli veebiseminari, kus kaheksa kooli esindajad räägivad oma kogemuse põhjal, kuidas kogukonda kaasates arendada kooli õppekava.

"Vebinar on suunatud kõikidele, kes soovivad kaasa aidata oma kogukonna ja seal asuva kooli sidumisele ja edendamisele," sõnas algatuste Huvitav Kool eestvedaja Pille Liblik lisades, et kõikides koolides on tehtud head tööd. "Need on kogemused, millest on võimalus kasu lõigata ka teistel," ütles Liblik.

Vebinari esinejad osalesid möödunud aastal algatuse Huvitav Kool ja SA Innove korraldatud projektikonkursil ning said toetust erinevateks tegevusteks, mis aitasid neil koos kogukonnaga kooli õppekava arendada. Täna tutvustavad koolid oma tegevusi, nende planeerimisprotsessi ja tulemusi.

Vebinaril astuvad üles Haanja Kool, Häädemeeste Kool, Narva Keeltelütseum, Narva Paju Kool, Sinimäe Põhikool, Tamsalu Gümnaasium, Vastseliina Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium.

Vebinarist saab osa võtta Tartu Ülikooli televisiooni UTTV kaudu kõikjal üle Eesti. Sündmust võib jälgida nii reaalajas kui ka hiljem järele vaadata. Lisaks on võimalik esitada vebinari ajal läbi veebirakenduse esinejatele küsimusi.

Ajakava ja lisainfo

Allikas: Haridus- ja Teadusministeerium

Foto: Haridus- ja Teadusministeerium

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet