Konkurss "Näita oma innovaatilist klassiruumi!"


Avaldaja:Madli Leikop10. Aprill 2017

Eesti Informaatikaõpetajate Selts kuulutas välja välk-konkursi õpetajatele. Konkursile võib saata pilte ja videoid innovaatilisest klassiruumist.

Info saatis Koolielule Eesti Informaatikaõpetajate Seltsi juhatuse liige Birgy Lorenz

Aprill on idanemise, kasvamise ja nooruse kuu, loodus pistab nina mullast välja - nii ootame ka õpetajaid näitama, millised on teie klassiruumid. Jagage infot kolleegidega teistest koolidest! Eesti Informaatikaõpetajate Selts kuulutab välja innovaatilitse klassiruumide piltide ja videote välk-konkursi, mis toimub ainult aprillikuu jooksul!  

Idee oleme saanud DailyEdventures maailmaprojektist, kus õpetajad jagavad pilte oma töökeskkonnast. 

Ootame põnevaid lahendusi, kuidas on lahendatud teie klassi õpinurgad, valgus õppija toetajana, seinad-põrand-lagi, vahendid klassis (digi, teadus) jne. Näiteks proovi kasutada mõnda huvitavat vaatenurka või panoraami, et saada pildile oma klass parimast küljest. Üllatage meid! 

Juhend: lae üles üks pilt/video innovaatilisest klassiruumist (ilma inimesteta); lisa oma nimi, asutus, õpetatav aine ja vanusegrupp, kellele õpetate. 

https://padlet.com/birgy_lorenz/klassiruum

Teie pingutust kogemuse jagamisel hindavad ja nutikat klassiruumi toetavad: Haridus- ja Teadusministeerium, HITSA, Rekato AS, Microsoft Eesti, Sertifitseerimiskeskus, Eesti Teadusagentuur ja Tallinna koolidele on eriauhinnad Tallinna Haridusameti poolt. 

Kõik üles laetud pildid/videod osalevad loosimises ning võitjate väljakuulutamine toimub 1. mail koos algatuse "Nutitundi igasse kooli!" aprillikuu tulemuste teatamisega FB kanalil https://www.facebook.com/groups/nutitund/

Foto: Koolielu arhiiv. Nutikas klass HITSAs.

Samal teemal: