Algatus "Nutitund igasse kooli!" ületas aprillis rekordeid


Avaldaja:Madli Leikop08. Mai 2017

Aprillis tehti algatuse "Nutitund igasse kooli!" FB-lehele kokku 377 postitust, algatusega liitus 43 uut asutust. Kokku osales õpetajaid 106 asutusest.

Loo saatis Koolielule algatuse "Nutitund igasse kooli!" eestvedaja Birgy Lorenz

Suur tänu Tallinna Haridusametile, kes suunas Tallinna Nutikuu tegevused läbi meie. Tallinna postitusi oli kokku 234 ja osales rohkem kui 65 asutust. Oleme kõik tegijad!

Kõige enam postitusi teinud koolid: Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (41), Antsla Gümnaasium (18), Põlva Gümnaasium (15) ja Tallinna Kristiine Gümnaasium (15). Lasteadedest Tallinna Lasteaed Kirsike (13), Tallinna Lauliku Lasteaed (10) ja Tallinna Liikuri Lasteaed (10). Tore, et hoiate eestvedajate rolli!

Auhinnad:

- Telia Eesti pea-auhinna drooni võitis Sillaotsa Kool, esindaja Maiga Hallap. 

- Loquizi ja http://360.ee pea-auhinna (kaheks nädalaks tahvelarvutid ja Loquizi kasutusõigus) võitis Tallinna   Mustamäe Humanitaargümnaasium, esindaja Sergei Sumin. Loquizi auhinnad (aastaks tasuta Loquizi kasutusõigust) said Pirita Majandusgümnaasium (Mirjam Hallingu), Põlva Gümnaasium (Marika Veiko), Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (Ljudmilla Roždestvenskaja), Tallinna Saksa Gümnaasium (Margit Teesalu), Viimsi Keskkool (Vilve Roosioks). 

- Õpiveebi aastase Premiumi kasutusõiguse võitja on Heli Järve Roosna-Alliku Põhikoolist.

- Tallinna Haridusametile on edastatud kõik Tallinna koolide ja lasteaedade esindajate tulemused ning loosimised toimuvad Tallinna nutikuu lõpetamisel 20. mail.

Pildivõistlus innovaatilisest klassiruumist

Aprillis toimus ka innovaatilise klassiruumi pildikonkurss https://padlet.com/birgy_lorenz/klassiruum - postitusi tehti mitme lehe jagu ja saate kõik sinna neid vaatama minna. Kui tunnete, et teie klassiruumi pilt peaks ka seal üleval olema, siis võite neid ikka lisada. Siis kõik teised näevad ka, et teie asutus on sama äge kui teiste oma.

Loosimise tulemused: 

- Haridus- ja Teadusministeerium loosis välja: Rakke Kool (Leelo Ambos), Valgamaa Kutseõppekeskus (Eva Tšepurko), Eesti Rahvusvaheline Kool (Kadi Tomson), Pelgulinna Gümnaasium (Kaire Kukk). Auhinnaks esimesele kolmele akupangad ja viimasele joonlauad. Auhinnad saadetakse otse kooli. 

- Eesti Teadusagentuur annab välja auhinnana teadusfoto, mille saab 21. Kool (Signe Hohensee), Väätsa Põhikool (Monika Kirss), Tartu Luterliku Peetri Kool (Õnne Ints) ja Haanja Kooli pere (esindajana Triinu Grossmann). Auhinnad saadetakse otse kooli. 

- Rekato AS valis välja Pelgulinna Gümnaasiumi, Jüri Mäemati. Auhinnaks Ozoboti kaelakott ja T-särk. 

- HITSA auhinnad saavad Abja Gümnaasium (Keijo Koort), Võru Kesklinna Kool (Koidu Süvaorg), Muraste Kool (Annika Hinn). Auhinnaks on HITSA meenekott. Auhinnad saadetakse otse kooli.

- Sertifitseerimiskeskus valis välja Põlula kooli, esindaja Sirle Taaksalu, ja Haanja kooli, esindajad Triinu Grossmann, Ülle Mõim, Evi Lestberg. Auhinnaks on koolile lauamäng "Ärihai". Auhinnad saadetakse otse kooli. 

- Microsoft Eesti loosis välja: Tallinna Lindakivi Lasteaed (Irina Morozova), Tallinna Kuristiku Gümnaasium (Aivar Metsaveer), Südalinna Kool (Kerttu Mölder). Auhinnaks kruusid ja võtmehoidjad. 

- Tallinna Haridusametile on edastatud kõik Tallinna koolide ja lasteaedade esindajate tulemused ning loosimised toimuvad Tallinna nutikuu lõpetamisel 20. mail.

Foto: Koolielu arhiiv. 

Samal teemal: