NutiLabori ideekonkurss "Nutikad ideed Eesti koolile! EV 100"


Avaldaja:Madli Leikop15. Mai 2017

NutiLabor kutsub kõiki õpilasi 4.–8. klassidest võtma osa noorte häkatoni “Nutikad ideed Eesti koolile! EV100” ideekonkursist.

Osalema on oodatud kuni neljaliikmelised võistkonnad, keda suuname märkama koolis ette tulevaid probleeme või õppimisega seotud väljakutseid ning leidma neile nutikaid tehnoloogia või tarkvaraga seotud lahendusi. 

Esitatud ideede hulgast valitakse välja 20 kõige paremat. Parimate ideede autorid saavad ühes juhendajaga võimaluse võtta osa kahepäevasest häkatonilaagrist Võrumaal Rõuge Põhikoolis 8.–9. juunil 2017. Laagris toimuvate põnevate töötubade jooksul saavad nutikad idee-häkkijad kogenud mentoritelt hulgaliselt uusi teadmisi ja praktilisi oskuseid, et oma ideid edasi arendada ja teistele ette kanda. Laagri lõpus tunnustatakse parimaid ideid ja tugevamaid meeskondi!
 
Ideid saab konkursile esitada 22. maini 2017. Selleks ette nähtud vormi leiab SIIT. Finalistid kuulutatakse välja 24. mail 2017 NutiLabori koduleheküljel. 

Vaata ka videost, kuidas leida hea ja nutikas idee. 

Kingi Eestile sajandaks sünnipäevaks nutikaid ideid!

Konkursi eesmärk on Eesti noorte üld- ja digipädevuste arendamine ning IT-teadlikkuse tõstmine. Häkatoni korraldavad MTÜ Nutivõlur ja NutiLabor/Vaata Maailma SA ning toetavad Microsoft Eesti, Telia, Swedbank, SEB ja MTÜ Robootika.

Rohkem infot ja konkursitingimused NutiLabori veebileheküljel http://www.nutilabor.ee

Allikas: NutiLabori info. Foto: Koolielu arhiiv. 

Samal teemal: