Sügiskonverents "Tehnoloogiarikas kool"


Avaldaja:Madli Leikop27. September 2017

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus, Tallinna Haridusamet, eKool ja Tallinna Reaalkool kutsuvad õpetajaid ja koolijuhte 25. oktoobril 2017 taas IKT sügiskonverentsile. Sedapuhku on konverentsi läbiv teema "Tehnoloogiarikas kool".

Tehnoloogia on üha enam jõudmas igapäevasesse õppetöösse, seetõttu soovime anda osalejatele praktilisi soovitusi ning tutvustada põnevaid lahendusi infotehnoloogia oskuslikust kasutamisest õppetöös. Konverentsi avaettekandes on seekord esindatud kaks vaadet: Eesti EL-i nõukogu eesistumise digilahenduste nõunik Valdek Laur räägib laiemalt digitaliseerimise mõjust ühiskonnale ning haridusmaastikule, enda õppimiskogemusi tehnoloogiarikkal ajastul jagab Tallinna Reaalkooli abiturient Mathias Kübar.

Päeva jooksul toimub 24 praktilist töötuba, kus tutvustatakse nii digitaalseid õppevahendeid ja -materjale, innovaatilisi õppemeetodeid kui ka koolide pilvelahendusi ning räägitakse lähemalt avatud õpperuumidest, rahvusvahelisest koostööst ja internetiohtude ennetamisest.

Lisaks töötubadele toimub seekordsel konverentsil EXPO, kus paralleelsessioonide vahepausidel saab lähemalt tutvuda haridusele suunatud digivaldkonna toodete ja teenustega. EXPO-l on väljas BCS Koolitus, Foxcademy, Insplay, Janika Leoste ja Future Robotics, Oomipood ning Tebo õpiveeb.

Uuri kava ja registreeru 
 
Konverents on osalejatele tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine. Registreerumine on avatud 20. oktoobrini (k.a) või kuni vabade kohtade täitumiseni.

Konverents toimub Tallinna Reaalkoolis.

Foto: Koolielu arhiiv. IKT sügiskonverents Reaalkoolis 2015.

Samal teemal: