Lühifilmide konkurss noortele "Eestimaa looduse 100 nägu"


Avaldaja:Madli Leikop12. Märts 2018

Silma Õpikoda korraldab Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamiseks noorte lühifilmide konkursi. Selle eesmärk on suurendada kooliõpilaste huvi meie kodumaa looduse ning selle jäädvustamise vastu.

Ühtlasi soovivad korraldajad anda loodushuviga noortele võimaluse oma lühifilmide avaldamiseks.

Konkursist oodatakse osa võtma kõiki 10-15 aastaseid noori. Võistlus toimub eraldi nooremas (10-12- aastased) ja vanemas rühmas (13-15-aastased). Töid saab esitada kuni 25. aprillini 2018.

Konkursile saab esitada kuni kahe mi  nuti pikkuse lühifilmi, mis on varustatud algus- ja lõputiitritega. Nendes peavad olema märgitud vähemalt filmi pealkiri, autor ja valmimise aeg.

Lühifilm peab andma edasi noore autori nägemuse sellest, mis seostub tema jaoks Eestimaa puutumatu loodusega. Video tegemiseks sobivad paigad, mis on tihedast inimasutusest eemal (nt metsad, sood, mererannik jne). Võistlustöös ei tohi olla kaadreid hoonetest, teedest, inimestest ning koduloomadest.

VÄIKE.jpg

Suure lisaväärtuse annab tööle põnevate loodushetkede jäädvustamine (kohtumised metsloomade või lindudega, harva esinevad ilmastikuolud jne). Konkursil osalemise reeglite kohta saad lähemalt lugeda siit.

Allikas: korraldajate info. 

Samal teemal: