ProgeTiigri tulevikutegijad 2019


Avaldaja:Madli Leikop20. September 2019

Alates 23. septembrist saavad õpilased end proovile panna programmeerimise, robootika, digikunsti ja -ohutuse ülesannete lahendamisel. Ülesanded on jõukohased igaühele ja jaotatud vastavalt vanuseastmetele.

Ülesandeid saab lahendada õppetöö ajal, huviringis, sõpradega oma klassist-rühmast või kaaslastega teistest lasteaedadest-koolidest. 

Ülesanded on jõukohased igaühele ja jaotatud vastavalt vanuseastmetele: lasteaed; I kooliaste; II kooliaste; III kooliaste; gümnaasium. Ülesanded avalikustatakse ProgeTiigri kodulehel 23. septembril. 

Oktoobris-novembris toimuvad piirkondlikud üritused, kus saab koos oma kandi lastega tegutseda ja võistelda. Lisainfo piirkondlike ürituste kohta täieneb jooksvalt ning seda saab uurida ka oma piirkondlikult ProgeTiigri nõustajalt.

Igas vanuseastmes loositakse kõigi osalejate vahel välja ka auhinnad! 

Kõik, kes soovivad osaleda auhinna loosis, peavad oma õpitoad kandma Code Week kaardile.  
NB! Oluline on, et märgite Code Week kaardile asutuse nime, juhendaja, osalejate arvu, osalejate vanused ja lühikirjelduse üritusest. Lisaks oleks tore, kui näitaksite ka teistele Facebooki postituse kaudu oma tegemisi, pannes "ProgeTiigri tulevikutegijad" Facebooki lehele mõne pildi ja tutvustuse. Seejuures ei tohiks õpilased olla äratuntavad või peab postituse jaoks olema lastevanemate nõusolek selle avaldamiseks. 

Copy%20of%20Copy%20of%20Kompassi%20flaier%20%20(7)_1568879439.png

Avafoto: Unsplash, Adi Goldstein

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet