Uudiste arhiiv

 • Vahetusõpilane avardab maailmapilti, kui annad talle võimaluse

  Vahetusõpilane avardab maailmapilti, kui annad talle võimaluse

  25. Juuli 2016
  Huvitava Kooli blogis tutvustab rahvusvaheliste haridusprogrammide YFU Eesti esindaja toredaid võimalusi, kui koolis või peres on vahetusõpilane.
  Arhiveeritud.
 •  

  11 riigi tudengid tulevad Pärnusse rahvusvahelise õiguse suveülikooli

  22. Juuli 2016
  25.–29. juulini 2016 toimub Pärnus viies Martensi rahvusvahelise õiguse suveülikool, kus õppejõududena astuvad üles mitmed rahvusvahelise õiguse teaduse ja praktika tipud. Suveülikoolis osaleb 30 tudengit 11 riigist.
  Arhiveeritud.
 • Metsaülikool keskendub infotehnoloogiale ja haridusele

  Metsaülikool keskendub infotehnoloogiale ja haridusele

  22. Juuli 2016
  Augustikuu lõpus Käärikul toimuv metsaülikool võtab tähelepanu keskmesse infotehnoloogiahariduse Eestis, riigi küberjulgeoleku ning IT mõju meie koolisüsteemile, igapäevasele toidulauale jm, vahendab ajakiri UT.
  Arhiveeritud.
 • Tallinna Ülikool korraldab augustis täiendava vastuvõtu

  Tallinna Ülikool korraldab augustis täiendava vastuvõtu

  22. Juuli 2016
  Tallinna Ülikool kuulutas välja täiendava vastuvõtu neljale bakalaureuse- ja kuuele magistriõppekavale. Täiendav vastuvõtt kestab 12. augustist kuni 15. augustini. Dokumentide esitamine toimub elektroonsel kujul läbi Sisseastumise Infosüsteemi (SAIS).
  Arhiveeritud.
 • Võrgustike suveseminar: tähelepanu, valmis olla, stardime

  Võrgustike suveseminar: tähelepanu, valmis olla, stardime

  21. Juuli 2016
  SA Innove ning Haridus- ja Teadusministeerium kutsuvad haridusvaldkonna võrgustike esindajaid suveseminarile, mis toimub 4. - 5. augustil Viljandimaal Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis.
  Arhiveeritud.
 • Suveülikool haarab kogu Eesti

  Suveülikool haarab kogu Eesti

  21. Juuli 2016
  Tartu ülikool kutsub õpihuvilisi suveülikooli, kus saab ühendada puhkuse põneva koolitusega. Augusti alguses toimuval kursusel «Vanemlikud oskused nutiajastul» räägitakse sellest, mis on internetimaailmas toredat ja teisalt, miks peaks laste nutiseadmete kasutamist piirama, vahendab ajakiri UT.
  Arhiveeritud.
 • Ida-Virumaal lööb laineid robootika ja mudellennundus

  Ida-Virumaal lööb laineid robootika ja mudellennundus

  21. Juuli 2016
  Ida-Virumaa huvikoolid said Eesti Noorsootöö Keskuse (ENTK) korraldatud projektikonkursi “Varaait vol 12” kaudu kokku 18 400 eurot toetust erinevate tegevuste elluviimiseks ja vahendite parandamiseks.
  Arhiveeritud.
 •  

  Tallinna Ülikool avalikustab vastuvõetute nimekirjad

  15. Juuli 2016
  Täna, 15. juulil avalikustab Tallinna Ülikooli vastuvõetute nimekirjad vastuvõtu infosüsteemis SAIS ja algab õppekohtadele registreerumine. Magistri- ja doktoriõppes selgusid vastuvõetute nimekirjad jooksvalt pärast vastuvõtueksamite toimumist.
  Arhiveeritud.
 •  

  MTÜ Lastekaitse Liit: Riigil on vaja alaealiste ettevõtlikkust pärssimise asemel toetada

  15. Juuli 2016
  Alaealise ettevõtja Timmo Koppeli juhtum, millest kirjutas neljapäevane Maaleht, tekitab küsimuse, kas riik ei piira ravikindlustatud noorte töötajate ja ettevõtjate ühetaolise sotsiaalmaksuga koormamisega noorte ettevõtlikkust?
  Arhiveeritud.
 • 5 põhjust, miks läbida erialane praktika

  5 põhjust, miks läbida erialane praktika

  15. Juuli 2016
  Praktika läbimine on kohustuslik enamikel kutse- ja kõrgkoolide erialadel ning eriti aktiivseks muutub praktikakoha otsimine ja pakkumine just suvekuudel. Eesti Tööandjate Keskliidu korraldatud küsitlusest selgus, et ligi kaks kolmandikku õpilastest soovib praktika osakaalu suurendamist.
  Arhiveeritud.
Haridus- ja Noorteamet