Uudiste arhiiv

 • Vaata, millised on populaarsemad erialad kõrgkoolides

  Vaata, millised on populaarsemad erialad kõrgkoolides

  07. Juuli 2016
  Enamus ülikoolidesse on avalduste vastuvõtt juba lõppenud. Postimees tegi laekunud avalduste põhjal kokkuvõtte ning graafiku, mille abil võrrelda avalduste arvu eelmise aastaga.
  Arhiveeritud.
 • Innove abil saab ülikooli sisseastumiseksami teha elektroonselt Tallinnas, Tartus ja Jõhvis

  Innove abil saab ülikooli sisseastumiseksami teha elektroonselt Tallinnas, Tartus ja Jõhvis

  07. Juuli 2016
  12. juulil teevad pea 700 Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi kahele bakalaureuseõppekavale (haldus- ja ärikorraldus ning riigiteadused) pürgivat tudengikandidaati sisseastumiseksamit elektroonselt. Esmakordselt saavad kandideerijad teha sisseastumistesti ka Tartus ja Jõhvis.
  Arhiveeritud.
 •  

  Akadeemilise testi tulemusena pääseb eritingimustel õppima üle 30 sisseastuja

  07. Juuli 2016
  Tartu ülikooli akadeemilisele testile registreerunud 949 inimesest sooritas testi 757 tudengiks pürgijat. Üle 80 punkti sai 32 testi tegijat, kes on oodatud õppima Tartu Ülikooli enda valitud õppekavale.
  Arhiveeritud.
 • Arvamusfestivali kultuuriprogrammi keskmes on visuaalsed arvamusavaldused

  Arvamusfestivali kultuuriprogrammi keskmes on visuaalsed arvamusavaldused

  07. Juuli 2016
  Neljandat korda toimuva Paide Arvamusfestivali kavas lähenetakse arvamuskultuurile senisest avaramalt. Nii on ka kultuuriprogrammi koostamisel lähtutud põhimõttest, et kunst on ühiskondliku diskussiooni oluline osa ning katalüsaator.
  Arhiveeritud.
 • Täna allkirjastatakse IT Kolledži ja TTÜ ühinemist puudutav memorandum

  Täna allkirjastatakse IT Kolledži ja TTÜ ühinemist puudutav memorandum

  04. Juuli 2016
  Täna allkirjastavad minister Jürgen Ligi, Tallinna Tehnikaülikooli rektor Jaak Aaviksoo ja Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu (ITL) president Anneli Heinsoo memorandumi IT Kolledži ja TTÜ ühinemise ettevalmistamiseks.
  Arhiveeritud.
 •  

  Sisseastumine IT Kolledžisse kestab kuni 7. juulini

  01. Juuli 2016
  Kuni 7. juulini toimub Eesti Infotehnoloogia Kolledži sisseastumisavalduste vastuvõtt õppekavadele IT süsteemide administreerimine, IT süsteemide arendus, Infosüsteemide analüüs ja ingliskeelsele õppekavale Cyber Security Engineering (Küberturbe tehnoloogiad).
  Arhiveeritud.
 • Lääne-Virumaal toimub pühapäeval suur Laste Maastikurattapäev

  Lääne-Virumaal toimub pühapäeval suur Laste Maastikurattapäev

  01. Juuli 2016
  Lääne-Virumaal Rakke linnamäe staadionil toimub 3. juulil Laste Maastikurattapäev, kuhu oodatakse kõiki algajaid ning juba rattasõiduga tutvust teinud noori spordisõpru.
  Arhiveeritud.
 •  

  TÜ rahvusvahelises suveülikoolis õpivad enam kui 30 riigi üliõpilased

  01. Juuli 2016
  Tartu ülikooli rahvusvahelise suveülikooli programmid toovad Eestisse õppima osalejaid Euroopast ja Ameerikast. Sel korral on õppijate hulgas ka mitmeid osalejaid erinevatest Aasia riikidest – Filipiinidelt, Hiinast, Indiast, Iraanist, Jaapanist ja Lõuna-Koreast.
  Arhiveeritud.
 • Eesti robot-jalgpallurid võistlevad Saksamaal

  Eesti robot-jalgpallurid võistlevad Saksamaal

  01. Juuli 2016
  Tartu ülikooli tudengid on enda programmeeritud robotimeeskonnaga Philosopher Saksamaal rahvusvahelisel suursündmusel RoboCup, kus robotite jalgpallis sihitakse kõrget tulemust. Kohtutud on USA, Šveitsi ja Austraaliaga. Täna minnakse vastu Saksamaa robotjalgpalluritega.
  Arhiveeritud.
 •  

  Eesti Maanteemuuseum ootab Politseiakadeemiasse

  30. Juuni 2016
  Sellel laupäeval, 2. juulil tähistab Eesti Maanteemuuseum traditsioonilist liiklusteemalist perepäeva Politseiakadeemia kursustega. Päeva fookus on õige turvavarustuse kasutamisel ning politseitöö eri tahkude tutvustamisel.
  Arhiveeritud.
Haridus- ja Noorteamet