E-õppe kvaliteet

 • Aasta e-kursuse tiitli pälvis Tallinna Tehnikakõrgkooli kursus

  Aasta e-kursuse tiitli pälvis Tallinna Tehnikakõrgkooli kursus

  17. Märts 2017
  Eilsel Võrgustik Võrgutab seminaril kuulutati välja „Aasta e-kursus 2017“, tiitli pälvis sel aastal Tallinna Tehnikakõrgkooli kursus „Elektrotehnika ja elektriseadmed“.
 •  

  Selgunud on e-kursuse kvaliteedimärgi saajad ning aasta e-kursus

  17. Märts 2017
  "E-kursuse kvaliteedimärk 2017" taotlusvoor on lõppenud, kvaliteedimärgi vääriliseks hinnati kokku 38 e-kursust. „Aasta e-kursus 2017“ tiitli pälvis Tallinna Tehnikakõrgkooli kursus „Elektrotehnika ja elektriseadmed“.
 • „E-kursuse kvaliteedimärk 2017“ taotlusvoor on avatud

  „E-kursuse kvaliteedimärk 2017“ taotlusvoor on avatud

  09. November 2016
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub kõiki Eesti e-Ülikooli ja Eesti e-Kutsekooli konsortsiumitesse kuuluvate õppeasutuste õpetajaid ja õppejõude ning üldhariduskoolide õpetajaid kandideerima e-kursuse kvaliteedimärgile! Taotlusvoor on avatud 16. jaanuarini 2017.
 • IKT sügiskonverentsil tunnustatakse digitaalselt aktiivseid koole

  IKT sügiskonverentsil tunnustatakse digitaalselt aktiivseid koole

  26. Oktoober 2016
  HITSA, Tallinna Haridusamet, eKool ja Tallinna Reaalkool korraldavad täna IKT sügiskonverentsi „Digitaalselt aktiivne kool“, kus osaleb 300 õpetajat ja koolijuhti üle Eesti. Esmakordselt tunnustatakse ka koole, kes on viimase kolme aasta jooksul aktiivselt digivõimalusi kasutanud.
 • Otseülekanne õppeaasta esimeselt Võrgustik Võrgutab seminarilt!

  Otseülekanne õppeaasta esimeselt Võrgustik Võrgutab seminarilt!

  06. Oktoober 2016
  Täna toimub selle õppeaasta esimesene Võrgustik Võrgutab seminar, kus fookuses on õpetaja professionaalne areng – kuidas seda targalt planeerida ja juhtida ning kuidas selleks üldse aega leida. Seminarilt saab jälgida ka otseülekannet!
 • Kümme aastat e-õppe uudiskirja!

  Kümme aastat e-õppe uudiskirja!

  03. Oktoober 2016
  Ilmunud on värske e-õppe uudiskiri, millega tähistame kümne aasta möödumist esimese uudiskirja väljaandmisest. Seekord pöörame tähelepanu kutseharidusele – kuidas edeneb digipööre kutsehariduses ning milline on koolide senine kogemus.
 • Edust koolis eduni elus Erasmus Plussiga

  Edust koolis eduni elus Erasmus Plussiga

  28. Juuni 2016
  Narva Kesklinna Gümnaasium osales 2015/16. õppeaastal projektis Erasmus+KA1 „Edust koolis – eduni elus!“, mille eesmärk oli luua mõnus keelesõbralik õpikeskkond arendamaks õpilastes 21. sajandi põhioskusi võõrkeele tundides.
 • Aasta e-kursus 2016 õpetab programmeerimist maalähedaselt

  Aasta e-kursus 2016 õpetab programmeerimist maalähedaselt

  15. Aprill 2016
  Eile, 14. aprillil toimunud HITSA rahvusvahelise konverentsi „Fiiberoptiline haridustee“ pidulikul vastuvõtul kuulutati välja „Aasta e-kursus 2016“. Sel aastal pälvis tiitli Tartu Ülikooli menukas e-kursus „Programmeerimisest maalähedaselt“, kus tarkust on kogunud üle 3000 huvilise.
  Arhiveeritud.
 • Selgunud on e-kursuse kvaliteedimärgi saajad

  Selgunud on e-kursuse kvaliteedimärgi saajad

  15. Märts 2016
  2016. aastal esitati e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvooru 41 e-kursust, millest hindamiskomisjon tunnustas kvaliteedimärgiga 31 kursust. „Aasta e-kursus 2016“ nominendiks esitati viis e-kursust.
  Arhiveeritud.
 • Kuidas luua digitaalset õppematerjali

  Kuidas luua digitaalset õppematerjali

  12. Märts 2016
  HITSAs on valmis saanud juhend „Digitaalse õppematerjali loomise soovitused“, mida tutvustati ka „Võrgustik võrgutab“ sarja seminaril „Kvaliteet pole veel muidugi mitte kõik, kuid ilma kvaliteedita poleks kõik midagi väärt”.
  Arhiveeritud.