E-õppe kvaliteet

 • Aasta e-kursus 2016 õpetab programmeerimist maalähedaselt

  Aasta e-kursus 2016 õpetab programmeerimist maalähedaselt

  15. Aprill 2016
  Eile, 14. aprillil toimunud HITSA rahvusvahelise konverentsi „Fiiberoptiline haridustee“ pidulikul vastuvõtul kuulutati välja „Aasta e-kursus 2016“. Sel aastal pälvis tiitli Tartu Ülikooli menukas e-kursus „Programmeerimisest maalähedaselt“, kus tarkust on kogunud üle 3000 huvilise.
  Arhiveeritud.
 • Selgunud on e-kursuse kvaliteedimärgi saajad

  Selgunud on e-kursuse kvaliteedimärgi saajad

  15. Märts 2016
  2016. aastal esitati e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvooru 41 e-kursust, millest hindamiskomisjon tunnustas kvaliteedimärgiga 31 kursust. „Aasta e-kursus 2016“ nominendiks esitati viis e-kursust.
  Arhiveeritud.
 • Kuidas luua digitaalset õppematerjali

  Kuidas luua digitaalset õppematerjali

  12. Märts 2016
  HITSAs on valmis saanud juhend „Digitaalse õppematerjali loomise soovitused“, mida tutvustati ka „Võrgustik võrgutab“ sarja seminaril „Kvaliteet pole veel muidugi mitte kõik, kuid ilma kvaliteedita poleks kõik midagi väärt”.
  Arhiveeritud.
 • HITSA sarja "Võrgustik võrgutab" seminar keskendus digitaalsete õppematerjalide kvaliteedile

  HITSA sarja "Võrgustik võrgutab" seminar keskendus digitaalsete õppematerjalide kvaliteedile

  10. Märts 2016
  Seminaril „Kvaliteet pole veel muidugi mitte kõik, kuid ilma kvaliteedita poleks kõik midagi väärt” arutleti, kellele ja miks on vaja digitaalseid õppematerjale ning mida pidada silmas kvaliteetse materjali loomisel.
  Arhiveeritud.
 •  

  Esimene üliõpilaste loodud veebipõhine e-kursus kogub populaarsust üle maailma

  03. Märts 2016
  Tartu ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudi üliõpilased koostasid kursusetöö raames esimest korda veebipõhise e-kursuse (MOOCi) „EL-Venemaa suhted: Vilniuse ja Riia idapartnerluse tippkohtumiste vahel“, mis on suurt populaarsust kogunud ka rahvusvaheliselt.
  Arhiveeritud.
 • HITSA hariduskonverents toob kokku teadlased ja praktikud üle kogu maailma

  HITSA hariduskonverents toob kokku teadlased ja praktikud üle kogu maailma

  29. Veebruar 2016
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) korraldab 14.-15. aprillil rahvusvahelise hariduskonverentsi „Fiiberoptiline haridustee“, mille fookuses on tehnoloogia efektiivsem kasutamine hariduses. Konverentsil esitletakse haridustöötajatele valdkonna uusi trende, kätt saab proovida ka töötubades.
  Arhiveeritud.
 • E-kursuse kvaliteedimärki saab taotleda kuni 11. jaanuarini

  E-kursuse kvaliteedimärki saab taotleda kuni 11. jaanuarini

  08. Jaanuar 2016
  Täna, 11. jaanuaril on viimane päev e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvoorus osalemiseks. E-kursuse kvaliteedimärgile on oodatud kandideerima kõik Eesti e-Ülikooli ja e-Kutsekooli konsortsiumitesse kuuluvate õppeasutuste õpetajad ja õppejõud ning üldhariduskoolide õpetajad.
  Arhiveeritud.
 • HITSA sündmuste kalender 2016

  HITSA sündmuste kalender 2016

  06. Jaanuar 2016
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus soovib teile teguderohket ja tarkust täis uut aastat! Tutvu 2016. aasta kalendriga, kuhu on koondatud HITSA olulisemad sündmused sel aastal.
  Arhiveeritud.
 • Innove otsib õppevara kaardistajaid kõikides ainetes

  Innove otsib õppevara kaardistajaid kõikides ainetes

  05. Jaanuar 2016
  SA Innove on välja kuulutanud täiendava hanke õppevara kaardistajate leidmiseks kõikides ainetes ja kooliastmetes. Osalemistaotluste tähtaeg on 7. jaanuar 2016 kl 12:00.
  Arhiveeritud.
 • Taotle oma e-kursusele kvaliteedimärk!

  Taotle oma e-kursusele kvaliteedimärk!

  09. Detsember 2015
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub kõiki Eesti e-Ülikooli ja e-Kutsekooli konsortsiumitesse kuuluvate õppeasutuste õpetajaid ja õppejõudusid ning üldhariduskoolide õpetajaid kandideerima e-kursuse kvaliteedimärgile! Taotlusvoor on avatud 11. jaanuarini 2016.
  Arhiveeritud.