E-õppe kvaliteet

 • HITSA sarja "Võrgustik võrgutab" seminar keskendus digitaalsete õppematerjalide kvaliteedile

  HITSA sarja "Võrgustik võrgutab" seminar keskendus digitaalsete õppematerjalide kvaliteedile

  10. Märts 2016
  Seminaril „Kvaliteet pole veel muidugi mitte kõik, kuid ilma kvaliteedita poleks kõik midagi väärt” arutleti, kellele ja miks on vaja digitaalseid õppematerjale ning mida pidada silmas kvaliteetse materjali loomisel.
  Arhiveeritud.
 •  

  Esimene üliõpilaste loodud veebipõhine e-kursus kogub populaarsust üle maailma

  03. Märts 2016
  Tartu ülikooli Johan Skytte poliitikauuringute instituudi üliõpilased koostasid kursusetöö raames esimest korda veebipõhise e-kursuse (MOOCi) „EL-Venemaa suhted: Vilniuse ja Riia idapartnerluse tippkohtumiste vahel“, mis on suurt populaarsust kogunud ka rahvusvaheliselt.
  Arhiveeritud.
 • HITSA hariduskonverents toob kokku teadlased ja praktikud üle kogu maailma

  HITSA hariduskonverents toob kokku teadlased ja praktikud üle kogu maailma

  29. Veebruar 2016
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) korraldab 14.-15. aprillil rahvusvahelise hariduskonverentsi „Fiiberoptiline haridustee“, mille fookuses on tehnoloogia efektiivsem kasutamine hariduses. Konverentsil esitletakse haridustöötajatele valdkonna uusi trende, kätt saab proovida ka töötubades.
  Arhiveeritud.
 • E-kursuse kvaliteedimärki saab taotleda kuni 11. jaanuarini

  E-kursuse kvaliteedimärki saab taotleda kuni 11. jaanuarini

  08. Jaanuar 2016
  Täna, 11. jaanuaril on viimane päev e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvoorus osalemiseks. E-kursuse kvaliteedimärgile on oodatud kandideerima kõik Eesti e-Ülikooli ja e-Kutsekooli konsortsiumitesse kuuluvate õppeasutuste õpetajad ja õppejõud ning üldhariduskoolide õpetajad.
  Arhiveeritud.
 • HITSA sündmuste kalender 2016

  HITSA sündmuste kalender 2016

  06. Jaanuar 2016
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus soovib teile teguderohket ja tarkust täis uut aastat! Tutvu 2016. aasta kalendriga, kuhu on koondatud HITSA olulisemad sündmused sel aastal.
  Arhiveeritud.
 • Innove otsib õppevara kaardistajaid kõikides ainetes

  Innove otsib õppevara kaardistajaid kõikides ainetes

  05. Jaanuar 2016
  SA Innove on välja kuulutanud täiendava hanke õppevara kaardistajate leidmiseks kõikides ainetes ja kooliastmetes. Osalemistaotluste tähtaeg on 7. jaanuar 2016 kl 12:00.
  Arhiveeritud.
 • Taotle oma e-kursusele kvaliteedimärk!

  Taotle oma e-kursusele kvaliteedimärk!

  09. Detsember 2015
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub kõiki Eesti e-Ülikooli ja e-Kutsekooli konsortsiumitesse kuuluvate õppeasutuste õpetajaid ja õppejõudusid ning üldhariduskoolide õpetajaid kandideerima e-kursuse kvaliteedimärgile! Taotlusvoor on avatud 11. jaanuarini 2016.
  Arhiveeritud.
 • Ilmunud on värske e-Õppe Uudiskiri

  Ilmunud on värske e-Õppe Uudiskiri

  23. November 2015
  Ilmunud on e-Õppe Uudiskirja talvine number, kus tähelepanu all on koostöö ning uued HITSA võrgustikud. Anname sõna sel aastal loodud ProgeTiigri võrgustiku maakondlikele esindajatele ning räägime juttu haridustehnoloogide võrgustiku uute liikmetega.
  Arhiveeritud.
 • Eesti e-kursuse kvaliteedimärgi protsess pälvib rahvusvahelist huvi

  Eesti e-kursuse kvaliteedimärgi protsess pälvib rahvusvahelist huvi

  23. November 2015
  2007. aastal hakati Eesti kõrgkoolides ja kutseõppeasutustes e-kursuseid tegema üha kasvavas mahus, mistõttu moodustati e-õppe kvaliteedi töörühm. Esimese ülesandena koostas see töörühm õppejõududele juhendmaterjali hea e-kursuse loomiseks.
  Arhiveeritud.
 •  

  E-õppe programmi BeSt mõjud partnerkõrgkoolides

  23. November 2015
  Aastatel 2008–2013 viidi Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) koordineerimisel ellu kõrghariduse e-õppe programm BeSt, mille eesmärk oli e-õppe vahendite ja võimaluste kasutamise ning pideva edasiarendamise toel tõsta programmi kaasatud kõrgkoolides taseme- ja täiendusõppe kvaliteeti.
  Arhiveeritud.