E-õppe kvaliteet

 • Innove otsib õppevara kaardistajaid kõikides ainetes

  Innove otsib õppevara kaardistajaid kõikides ainetes

  05. Jaanuar 2016
  SA Innove on välja kuulutanud täiendava hanke õppevara kaardistajate leidmiseks kõikides ainetes ja kooliastmetes. Osalemistaotluste tähtaeg on 7. jaanuar 2016 kl 12:00.
  Arhiveeritud.
 • Taotle oma e-kursusele kvaliteedimärk!

  Taotle oma e-kursusele kvaliteedimärk!

  09. Detsember 2015
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub kõiki Eesti e-Ülikooli ja e-Kutsekooli konsortsiumitesse kuuluvate õppeasutuste õpetajaid ja õppejõudusid ning üldhariduskoolide õpetajaid kandideerima e-kursuse kvaliteedimärgile! Taotlusvoor on avatud 11. jaanuarini 2016.
  Arhiveeritud.
 • Ilmunud on värske e-Õppe Uudiskiri

  Ilmunud on värske e-Õppe Uudiskiri

  23. November 2015
  Ilmunud on e-Õppe Uudiskirja talvine number, kus tähelepanu all on koostöö ning uued HITSA võrgustikud. Anname sõna sel aastal loodud ProgeTiigri võrgustiku maakondlikele esindajatele ning räägime juttu haridustehnoloogide võrgustiku uute liikmetega.
  Arhiveeritud.
 • Eesti e-kursuse kvaliteedimärgi protsess pälvib rahvusvahelist huvi

  Eesti e-kursuse kvaliteedimärgi protsess pälvib rahvusvahelist huvi

  23. November 2015
  2007. aastal hakati Eesti kõrgkoolides ja kutseõppeasutustes e-kursuseid tegema üha kasvavas mahus, mistõttu moodustati e-õppe kvaliteedi töörühm. Esimese ülesandena koostas see töörühm õppejõududele juhendmaterjali hea e-kursuse loomiseks.
  Arhiveeritud.
 •  

  E-õppe programmi BeSt mõjud partnerkõrgkoolides

  23. November 2015
  Aastatel 2008–2013 viidi Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) koordineerimisel ellu kõrghariduse e-õppe programm BeSt, mille eesmärk oli e-õppe vahendite ja võimaluste kasutamise ning pideva edasiarendamise toel tõsta programmi kaasatud kõrgkoolides taseme- ja täiendusõppe kvaliteeti.
  Arhiveeritud.
 •  

  Kas õpetajate professionaalne areng saab toimuda e-toel?

  06. November 2015
  Suhtlusest väliskolleegidega on jäänud kõlama, et Eesti ja välisriikide hariduse probleemid on sarnased: õpetajate töö iseloomust tulenevalt on neil raske koolitustel osaleda; õpetajate õpilasuuri­muste kavandamise ja teostamise oskused pole sageli vajalikul tasemel, kirjutab Õpetajate Leht.
  Arhiveeritud.
 • Avatud on e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvoor!

  Avatud on e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvoor!

  12. Oktoober 2015
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus ootab kõiki Eesti e-Ülikooli ja Eesti e-Kutsekooli konsortsiumitesse kuuluvate õppeasutuste õpetajaid ja õppejõude ning üldhariduskoolide õpetajaid kandideerima e-kursuse kvaliteedimärgile! Taotlusvoor on avatud 11. jaanuarini 2016.
  Arhiveeritud.
 • Avatud on registreerumine IKT sügiskonverentsile!

  Avatud on registreerumine IKT sügiskonverentsile!

  22. September 2015
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus, Tallinna Haridusamet, eKool ja Tallinna Reaalkool kutsuvad kõiki õpetajaid 21. oktoobril 2015 IKT sügiskonverentsile.
  Arhiveeritud.
 • Digiajastu infotund annab praktilise ülevaate digivõimalustest õppetöös

  Digiajastu infotund annab praktilise ülevaate digivõimalustest õppetöös

  15. September 2015
  HITSA pakub üldhariduskoolidele ja kutseõppeasutustele suurepärast võimalust tellida tasuta digiajastu infotund, mille raames tutvustatakse õpetajatele erinevaid võimalusi ja vahendeid, millega muuta õppeprotsessi infotehnoloogiliste lahenduste abil huvitavamaks.
  Arhiveeritud.
 • Vaegkuuljate ja kurtide õpetamist abistab uus õpiobjekt

  Vaegkuuljate ja kurtide õpetamist abistab uus õpiobjekt

  07. September 2015
  Eestis elab hinnanguliselt kuni 200 000 vaegkuuljat ning 1400–1600 viipekeelset kurti. Viljandi Kutseõppekeskuse haridustehnoloog Katriin Orason tutvustab värskelt valminud õpiobjekti, mis toetab vaegkuuljate ja kurtide õpetamist.
  Arhiveeritud.
Haridus- ja Noorteamet