Konkursid

 •  

  Mini Negavatile laekus 65 keskkonnaprobleemi lahendavat videot

  12. November 2018
  Keskkonnateemalisele videokonkursile mini Negavatt saabus tähtajaks 65 videoklippi, kust saab ülevaate I-VI klasside koolinoorte arvates peamistest keskkonnamuredest ning välja pakutavatest nutikatest lahendustest. Konkursi võitjad selguvad 4. detsembril.
 •  

  Noortevaldkonna tunnustuskonkursile esitati 85 kandidaati

  07. November 2018
  Noortevaldkonna tunnustuskonkursile esitati tänavu 85 kandidaati, kelle hulgast valitakse välja parimad kaheteistkümnes kategoorias. Konkursi eesmärgiks on tuua esile tublimaid noortevaldkonna tegijaid ja organisatsioone.
 • Nutiviktoriin “Nutt tuleb peale” algab 13. novembril

  Nutiviktoriin “Nutt tuleb peale” algab 13. novembril

  05. November 2018
  13. novembrist kuni 15. novembrini 2018 toimub taas populaarne üleriigiline nutiviktoriin “Nutt tuleb peale”, mida korraldab Pärnu Rääma Põhikool.
 • Keskkonnateemalisi videoid saab esitada kuni 11. novembrini

  Keskkonnateemalisi videoid saab esitada kuni 11. novembrini

  02. November 2018
  Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) pikendab videokonkursi mini Negavatt tähtaega 11. novembrini. Konkursile oodatakse I-VI klasside koolinoorte klippe, mis pakuvad lahendusi erinevatele keskkonnaprobleemidele.
 • Tasuta registreerimine Insplay Robotexi võistlustele lõpeb 1. novembril

  Tasuta registreerimine Insplay Robotexi võistlustele lõpeb 1. novembril

  30. Oktoober 2018
  Veel selle neljapäevani, 1. novembrini saab oma kooli meeskondi tasuta registreerida Insplay Roboliiga ja LEGO WeDo võistlustele Robotexil. Osalema on oodatud ka nutiperede võistkonnad.
 •  

  Garage48 ja SA Innove arendusnädalavahetus Edutech oli edukas

  29. Oktoober 2018
  Garage48 ja SA Innove arendusnädalavahetus Edutech meelitas kohale üle saja osaleja 14 riigist, kes esitlesid kokku 31 uudset ideed haridustehnoloogia arendamiseks.
 • Kutsekooliõpilased asuvad võidu digilahendusi looma

  Kutsekooliõpilased asuvad võidu digilahendusi looma

  26. Oktoober 2018
  Kolmandat aastat toimuv kutsekoolinoorte digioskuste programm Samsung Digi Pass toob nädala lõpus Tallinna Ülikooli võistlema kümme 14-20-aastaste noorte meeskonda õppeasutustest üle Eesti.
 •  

  Ettevõtlike koolide parimad edulood on selgunud

  24. Oktoober 2018
  Ettevõtliku kooli korraldatud Haridusfestivalil 2018 tunnustati maakondade parimaid koolide õppeprojekte ning tervitati 28 uut õppeasutust, kes on oma süsteemse tööga pälvinud kvaliteedimärgi „Ettevõtlik kool“.
 • „Rakett 69“ lendab edasi

  „Rakett 69“ lendab edasi

  22. Oktoober 2018
  Eesti Teadusagentuuri tellitud ülipopulaarne noorte teadussaade „Rakett 69“ jätkub veel vähemalt neli hooaega. Juba kaheksa aastat ETV eetris olnud kaasahaaravast saatesarjast on kujunenud teaduse ja tehnoloogia populariseerimise edulugu.
 • Algab üheksas väikeste kodu-uurijate tegevusaasta

  Algab üheksas väikeste kodu-uurijate tegevusaasta

  16. Oktoober 2018
  Käesoleval õppeaastal korraldavad Eesti Lugemisühing ja Järvamaa Muuseum väikeste kodu-uurijate uurimistööde võistluse teemal „Naer on terviseks".