Konkursid

 • Nutiviktoriin “Nutt tuleb peale” algab 13. novembril

  Nutiviktoriin “Nutt tuleb peale” algab 13. novembril

  05. November 2018
  13. novembrist kuni 15. novembrini 2018 toimub taas populaarne üleriigiline nutiviktoriin “Nutt tuleb peale”, mida korraldab Pärnu Rääma Põhikool.
 • Keskkonnateemalisi videoid saab esitada kuni 11. novembrini

  Keskkonnateemalisi videoid saab esitada kuni 11. novembrini

  02. November 2018
  Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) pikendab videokonkursi mini Negavatt tähtaega 11. novembrini. Konkursile oodatakse I-VI klasside koolinoorte klippe, mis pakuvad lahendusi erinevatele keskkonnaprobleemidele.
 • Tasuta registreerimine Insplay Robotexi võistlustele lõpeb 1. novembril

  Tasuta registreerimine Insplay Robotexi võistlustele lõpeb 1. novembril

  30. Oktoober 2018
  Veel selle neljapäevani, 1. novembrini saab oma kooli meeskondi tasuta registreerida Insplay Roboliiga ja LEGO WeDo võistlustele Robotexil. Osalema on oodatud ka nutiperede võistkonnad.
 •  

  Garage48 ja SA Innove arendusnädalavahetus Edutech oli edukas

  29. Oktoober 2018
  Garage48 ja SA Innove arendusnädalavahetus Edutech meelitas kohale üle saja osaleja 14 riigist, kes esitlesid kokku 31 uudset ideed haridustehnoloogia arendamiseks.
 • Kutsekooliõpilased asuvad võidu digilahendusi looma

  Kutsekooliõpilased asuvad võidu digilahendusi looma

  26. Oktoober 2018
  Kolmandat aastat toimuv kutsekoolinoorte digioskuste programm Samsung Digi Pass toob nädala lõpus Tallinna Ülikooli võistlema kümme 14-20-aastaste noorte meeskonda õppeasutustest üle Eesti.
 •  

  Ettevõtlike koolide parimad edulood on selgunud

  24. Oktoober 2018
  Ettevõtliku kooli korraldatud Haridusfestivalil 2018 tunnustati maakondade parimaid koolide õppeprojekte ning tervitati 28 uut õppeasutust, kes on oma süsteemse tööga pälvinud kvaliteedimärgi „Ettevõtlik kool“.
 • „Rakett 69“ lendab edasi

  „Rakett 69“ lendab edasi

  22. Oktoober 2018
  Eesti Teadusagentuuri tellitud ülipopulaarne noorte teadussaade „Rakett 69“ jätkub veel vähemalt neli hooaega. Juba kaheksa aastat ETV eetris olnud kaasahaaravast saatesarjast on kujunenud teaduse ja tehnoloogia populariseerimise edulugu.
 • Algab üheksas väikeste kodu-uurijate tegevusaasta

  Algab üheksas väikeste kodu-uurijate tegevusaasta

  16. Oktoober 2018
  Käesoleval õppeaastal korraldavad Eesti Lugemisühing ja Järvamaa Muuseum väikeste kodu-uurijate uurimistööde võistluse teemal „Naer on terviseks".
 • Videokonkurss kutsub lapsi leidma lahendusi erinevatele keskkonnaprobleemidele

  Videokonkurss kutsub lapsi leidma lahendusi erinevatele keskkonnaprobleemidele

  15. Oktoober 2018
  Prügi maas, seadmed tarbetult vooluvõrgus või liiga palju plastikust pakendeid? Kraanist jookseb niisama vett või toimub lihtsalt liigne tarbimine? Keskkonnainvesteeringute Keskus kutsub I-VI klasside koolinoori võtma osa keskkonnateemalisest mini Negavati videokonkursist.
 • Eesti noored küberkaitsjad Londonis

  Eesti noored küberkaitsjad Londonis

  14. Oktoober 2018
  Eesti noored küberkaitsjad ja tulevikutalendid on Londonis, et osaleda võistlusel European Cyber Security Challenge. Eesti parimad valiti välja juunis toimunud KüberNaaskli võistlusel, samuti läbisid nad mitu küberlaagrit, kus lihviti meeskonnatööd, loovust kui ka küberkaitse alaseid oskuseid.