Konkursid

 • Videokonkurss kutsub lapsi leidma lahendusi erinevatele keskkonnaprobleemidele

  Videokonkurss kutsub lapsi leidma lahendusi erinevatele keskkonnaprobleemidele

  15. Oktoober 2018
  Prügi maas, seadmed tarbetult vooluvõrgus või liiga palju plastikust pakendeid? Kraanist jookseb niisama vett või toimub lihtsalt liigne tarbimine? Keskkonnainvesteeringute Keskus kutsub I-VI klasside koolinoori võtma osa keskkonnateemalisest mini Negavati videokonkursist.
 • Eesti noored küberkaitsjad Londonis

  Eesti noored küberkaitsjad Londonis

  14. Oktoober 2018
  Eesti noored küberkaitsjad ja tulevikutalendid on Londonis, et osaleda võistlusel European Cyber Security Challenge. Eesti parimad valiti välja juunis toimunud KüberNaaskli võistlusel, samuti läbisid nad mitu küberlaagrit, kus lihviti meeskonnatööd, loovust kui ka küberkaitse alaseid oskuseid.
 • Selgusid Aasta Õpetaja 2018 laureaadid

  Selgusid Aasta Õpetaja 2018 laureaadid

  14. Oktoober 2018
  Tallinnas Estonia kontserdisaalis tunnustati Eesti Vabariigi parimaid õpetajaid ja haridustöötajaid. Esmakordselt tunnustati laureaate riiklike hariduspreemiatega ja anti välja elutööpreemia auhind, mille pälvis Ülo Vooglaid. Kokku jagati tunnustusi 14 kategoorias.
 • Parimate ettevõtlike õpetajate ja ettevõtlusõppe edendajate kandidaatide esitamise tähtaeg läheneb

  Parimate ettevõtlike õpetajate ja ettevõtlusõppe edendajate kandidaatide esitamise tähtaeg läheneb

  12. Oktoober 2018
  Haridus- ja Teadusministeerium kutsub üles tunnustama ettevõtlikke õppureid ja õpetajaid ning silmapaistvaid ettevõtlusõppe edendajaid ja mentoreid. Kandidaate parimate tunnustamiseks saab esitada viies kategoorias kuni 21. oktoobrini ettevõtlusõppe programmi veebilehel.
 • Sajad lapsed ja noored esitlevad Robotexil oma iduettevõtteid

  Sajad lapsed ja noored esitlevad Robotexil oma iduettevõtteid

  08. Oktoober 2018
  Maailma suurimal robootikafestivalil Robotex loovad sellel aastal esimest korda Eestis lasteaia- ja algkoolilapsed mängulisel viisil oma iduettevõtteid. Tänavusel Robotexil lastele ja noortele mõeldud avatud võistluste teema on "Meie esimene start-up”.
 • HITSA ja ITL kuulutavad välja konkursi Ustus Aguri stipendiumile

  HITSA ja ITL kuulutavad välja konkursi Ustus Aguri stipendiumile

  02. Oktoober 2018
  Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit ning Hariduse Infotehnoloogia SA kuulutavad välja konkursi ITL-i Ustus Aguri nimelisele stipendiumile. Doktoriõppe tudengitele mõeldud stipendiumi suurus on 2000 eurot.
 •  

  Riigikohus kuulutas välja õpilastööde konkursi

  02. Oktoober 2018
  Konkursist on oodatud osa võtma 9.–12. klasside õpilased.
 • Arendusnädalavahetus Garage48 Edutech 19.-21. oktoobrini

  Arendusnädalavahetus Garage48 Edutech 19.-21. oktoobrini

  28. September 2018
  Garage48 ja Sihtasutus Innove kutsuvad koolinoori, tudengeid, õppejõude ja kõiki hariduse entusiaste osalema haridusvaldkonnale suunatud arendusnädalavahetusel Garage48 Edutech!
 • Anti välja Euroopa keeleõppe tunnuskirjad

  Anti välja Euroopa keeleõppe tunnuskirjad

  26. September 2018
  Euroopa keeleõppe tunnuskirja pälvisid MTÜ Lahemaa Looduskool, Tartu Kutsehariduskeskus ja Kadrioru Saksa Gümnaasium. Laureaadid kuulutati välja täna Kadrioru Saksa Gümnaasiumis sümpoosionil „Keelterikkus Eestis ja Euroopas. Mitmekeelsemaks saksa keelega".
 • Tule osalema haridusuuendajate arenguprogrammis!

  Tule osalema haridusuuendajate arenguprogrammis!

  25. September 2018
  HITSA aasta kestev programm EHE (Eesti haridusinnovatsiooni edendajad) pakub võimalust täiendada end parimate koolitajate käe all, osaleda ise aktiivselt Eesti hariduse uuendamises ning vahetada kogemusi teiste oma ala asjatundjatega.