Tallinnas toimunud Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud iga-aastasel noortevaldkonna tunnustussündmusel Noorte Heaks Tänu toodi esile läinud aasta noorsootöö tegusid ja tegijaid üle Eesti.
Taas on võimalus osaleda populaarsetes 6-kuulistes Edu ja Tegu programmi ettevõtlusõpetajatele mõeldud koolitusprogrammides. Avatakse uued rühmad nii baastasemele kui meistriklassile ja esmakordselt alustab ka venekeelne rühm.
Eesti Keskkonnahariduse Ühing kutsub huvilisi 7. veebruaril osalema keskkonnahariduse koolituspäeval Särghaua õppekeskuses, kus saame rohkem teada maapõuest ja selle uurimisest.
Millised on koolide murekohad ettevõtlusõppega seoses ning milliseid häid lahendusi on koolid leidnud? Näiteid ja kogemusi ning ka omapoolseid nõuandeid jagavad ettevõtlusõppe metoodika ja rakendamise eestvedajad Katrin Kivisild ja Erika Veide (SA Innove) ning Kersti Loor (JA Eesti).
Kuidas lisaks nutimaailmale noortele mängulisi võimalusi pakkuda? Sellele küsimusele otsis ja leidis lahenduse Pärnu Rääma Põhikool, kes korraldas oma õpilastele lauamängupäevaku.
Haridus- ja teadusministeeriumi nõunik Pille Liblik tutvustab tulevikku vaatavat algatust ning selle nelja olulist ja mahukat valdkonda üldhariduses: kogukonna kaasamine, professionaalsed õpetajad, optimaalne õppekava ja toetav välishindamine.
Põlva Gümnaasium usub, et igast ettevõtlikust inimesest ei pea saama ettevõtjat, aga iga ettevõtja peab olema ettevõtlik. Alanud neljandal õppeaastal ei karda Põlva Gümnaasium ette võtta! Kuidas viia ellu üks ettevõtlik kooliaasta?