Soovitame

 • Rakvere Reaalgümnaasiumis toimub konverents "Emakeelne Eesti, emakeelne Euroopa"

  Rakvere Reaalgümnaasiumis toimub konverents "Emakeelne Eesti, emakeelne Euroopa"

  23. Aprill 2018
  22.‒24. aprillini toimub Ferdinand Johann Wiedemannile pühendatud rahvusvaheline konverents „Emakeelne Eesti, emakeelne Euroopa III“, mis seekord johtuvalt Eesti Vabariigi 100. aastapäevast on mahukam ja suurejoonelisem.
 • Selgunud on esimesed eTwinningu Koolid

  Selgunud on esimesed eTwinningu Koolid

  12. Aprill 2018
  Välja on kuulutatud eTwinningu Kool 2018-2019 tiitli saajad, selle pälvis 1211 kooli üle Euroopa. Esmakordselt välja antud tiitliga tunnustati ka kaheksat Eesti kooli ja lasteaeda.
 • Kui sa vaid näeksid...

  Kui sa vaid näeksid...

  10. Aprill 2018
  Kuigi 10. klassi kunstikursus keskendub vanimate kõrgkultuuridega tutvumisele, on õpilastega kaasaegse kunsti vaatamine koolielu argipäevale hea vaheldus. Kumu muuseumitund on suurepärane võimalus kogeda alati midagi uut ja huvitavat.
 • Õpilaste teadusfestival toob kokku parimad uurimistööde tegijad, teaduse tutvustajad ja teadushuvilised

  Õpilaste teadusfestival toob kokku parimad uurimistööde tegijad, teaduse tutvustajad ja...

  05. Aprill 2018
  Eesti Teadusagentuur korraldab 12.-13. aprillil Tartus, Eesti Rahva Muuseumis õpilaste teadusfestivali, kus tunnustatakse õpilaste teadustööde riikliku konkursi parimaid ja mida raamib põnev teaduse ja tehnoloogiaga seotud festivaliprogramm.
 • Täna tähistatakse Eestis lõimitud aine- ja keeleõppe päeva

  Täna tähistatakse Eestis lõimitud aine- ja keeleõppe päeva

  04. Aprill 2018
  4. aprillil tähistatakse lõimitud aine- ja keeleõppe päeva temaatilise konverentsiga „Õppija areng – pädevuste kujunemine lõimitud aine- ja keeleõppes. Mida? Kuidas?“. Sihtasutus Innove korraldatava konverentsi ettekanded ja töötoad avavad LAK-õppe tähenduse õppija arengu toetamisel.
 • Väätsa Põhikoolis oli kosmosepäev

  Väätsa Põhikoolis oli kosmosepäev

  02. Aprill 2018
  29. märtsil oli Väätsa Põhikoolis tähtis ja põnevusega oodatud päev – (vahe)punkti sai teadusprojekt, mille tulemusena saadeti kosmose piirile heeliumipallid ise meisterdatud teadusjaamadega.
 • Tartu Ülikooli muuseum tähistab suurejooneliselt 215. sünnipäeva

  Tartu Ülikooli muuseum tähistab suurejooneliselt 215. sünnipäeva

  02. Aprill 2018
  Tartu Ülikooli muuseumi sünnipäevakuul avatakse muuseumi hoonetes kolm uut näitust, mis tutvustavad igas vanuses külastajatele nii kriminalistika ja õigussüsteemi arengut kui ka ülikooli ajaloolist kartserit. Lisaks ilmub mahukas raamat Tartu toomkiriku kuulsusrikkast ajaloost.
 • Virtuaalreaalsuse veebiseminar nüüd järelvaadatav

  Virtuaalreaalsuse veebiseminar nüüd järelvaadatav

  29. Märts 2018
  HITSA viis 23. märtsil läbi veebiseminari "Virtuaalreaalsus", kus erinevad koolid jagasid oma kogemust virtuaalreaalsuse kasutamise kohta. Veebiseminari saavad kõik huvilised järele vaadata!
 • Läheneb ProgeTiigri programmi seadmete taotlusvooru tähtaeg

  Läheneb ProgeTiigri programmi seadmete taotlusvooru tähtaeg

  20. Aprill 2018
  HITSA ProgeTiigri seadmete taotlusvooru tähtaeg on 25. aprill! Kõik alus- ja üldharidusasutused saavad taotleda toetust mikrokontroller arendusplaatide, robootikakomplektide, elektroonika-mehhaanikakomplektide ning 3D-printerite ja droonide soetamiseks.
 • Riik toetab koole uuendusliku õppevara soetamisel 5 miljoni euroga

  Riik toetab koole uuendusliku õppevara soetamisel 5 miljoni euroga

  23. Märts 2018
  Alates tänasest on võimalik koolidel taotleda taas toetust kaasaegse õppevara soetamiseks, et pakkuda koolides senisest paremaid õppimise ja õpetamise võimalusi.