Tallinnas toimub eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar


Avaldaja:Madli Leikop15. September 2016

15.-17. septembrini toimub Tallinnas rahvusvaheline kontaktseminar õpetajatele eTwinningu projektipartnerite leidmiseks ning uute projektide loomiseks. Kontaktseminaril osalevad Eesti, Austria ja Saksamaa õpetajad.

Kõik osalevad õpetajad õpetavad lapsi vanuses 10 kuni 15 eluaastat.

Seminaril osaleb ka kümme Eesti õpetajat, peamiselt maa- ja väikekoolidest.

Kontaktseminar keskendub õppeaineid lõimivate eTwinningu projektide loomisele, kaasates eri vanuses õpilasi ning andes õpetajatele suurepärase võimaluse koostöö tegemiseks innovaatiliste veebipõhiste tööriistade abil. eTwinningu projektide eesmärk on arendada õpilastes 21. sajandi oskusi ning aidata kaasa nende ettevalmistamisele tulevaseks tööeluks.

Kontaktseminaril on õpetajatel võimalus leida projektipartnereid, koostada projektiplaani ning kavandada tegevusi, saades seejuures abi eTwinningu ekspertidelt ja kolleegidelt. Seminari jooksul tutvuvad osalejad edukate projektidega ning õpivad kasutama Twinspace´i keskkonda, mis abistab õpetajaid projektide läbiviimisel.

DSC02285.JPG

Fotol on eTwinningu 2015/16. õppeaasta lõpuüritus Tallinnas, kus tunnustati parimaid projekte. Õpetajad said katsetada ka uusi roboteid. Koolielu arhiiv.

Samal teemal:

 

 

Haridus- ja Noorteamet