ProgeTiigri õppevara kogumiku lühikoolitused


Avaldaja:Madli Leikop02. November 2016

Valminud on ProgeTiigri digitaalse õppevara kogumik, mille tutvustamiseks viib HITSA 1. novembrist – 15. detsembrini läbi lühikoolitusi üle Eesti. Koolitused on tasuta ning oodatud on kõik õpetajad.

ProgeTiigri programmi raames on valminud digitaalse õppevara kogumik, millest leiab põnevaid vidinaid ja vahendeid õppetöös rakendamiseks. Kogumik asub aadressil http://www.progetiiger.ee 

Kutsume õpetajaid kogumiku mitmekülgsete võimalustega tutvuma. Selleks viime 1. novembrist – 15. detsembrini läbi 41 lühikoolitust üle Eesti. Koolituse esimeses pooles tutvustame kogumikku ning teises pooles saab iga osaleja ise mõnda vahendit proovida ja katsetada. Koolitused on tasuta, oodatud on kõik alus-, üld- ning kutseõppeasutuste õpetajad!

LEIA KOOLITUS!
 
Õpetajatele mõeldud veebipõhisest ProgeTiigri kogumikust leiab põnevaid vidinaid ja vahendeid õppetöös rakendamiseks. Sobivaimad vahendid saab õpetaja kätte mugavat filtreerimise tööriista kasutades. Materjale leiab järgmistest valdkondadest: programmeerimine, robootika, 3D disain, nutiäpid ja multimeedia.

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet