Neljapäeval, 30. jaanuaril toimub Tartu Ülikoolis 9. klassidele mõeldud lahtiste uste päev, kus huvilised saavad tutvust teha ülikoolis õpetatavate erialadega, kuulata põnevaid loenguid ja osaleda kaasahaaravates töötubades.
Homme, 11. jaanuaril toimub Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) roheideede konkursi Negavatt koolituspäev õpilasfirmadele, kus õpetatakse noortele, kuidas juhtida ja turundada vastutustundlikku ettevõtet.
Eesti Keskkonnahariduse Ühing kutsub huvilisi 7. veebruaril osalema keskkonnahariduse koolituspäeval Särghaua õppekeskuses, kus saame rohkem teada maapõuest ja selle uurimisest.
15. jaanuaril kell 19 kutsume kõiki huvilisi veebiseminarile, kus teeme meeleoluka tagasivaate eTwinningu tegemistele, projektidele ja inimestele, kes on selle programmiga Eestis seotud olnud.
Tartu Ülikooli teaduskool korraldab koostöös Nortaliga 9.–11. klassi õpilastele kaks infotehnoloogia õppepäeva, mis toob kokku IT-huvilised õpilased ja IT-firma.
Kui oled 2019. aastal kirjutanud vägeva teadustöö kasvatus- ja haridusteaduste valdkonnas, siis ootame Sind kandideerima! Esita konkursile kas magistri- või doktoritöö või hoopis monograafia või teadusartikkel
Tutvustame jaanuaris toimuvat rahvusvahelist kirjaoskuskonverentsi. Sellist kokkusaamist, nagu 17.-19. jaanuaril 2020 IV Läänemeremaade konverentsil, toimub Eestis siiski suhteliselt harva.
11. kuni 13. detsembrini 2019 toimus Viinis eTwinningu rahvusvaheline koolitus “Digital Competences and IT Didactics for teachers”. Seminaril osalesid õpetajad, kes huvituvad uutest õpetamismeetoditest ning projektõppest.
Avatud on registreerumine rahvusvahelisele seminarile, mis toimub Tallinnas Swissotellis 13.-15. veebruarini. eTwinningu seminar toob kokku õpetajad Belgiast, Norrast, Prantsusmaalt ja Eestist.