Üldharidus

 • Õpetaja Tiina Veisalu: Olen oma aine täielik patrioot

  Õpetaja Tiina Veisalu: Olen oma aine täielik patrioot

  30. November 2018
  Keila Kool tähistas lõppeval nädalal mitmete sündmuste ja aktustega kooli 327. aastapäeva. Nädalast jäi kõlama mõte, et teadmistel on suur väärtus ja selle nimel tuleb teha tööd ning näha vaeva, aga samas ei tohi koolirõõmul lasta kaotsi minna.
 • Üle 200 KoodiTunni üle Eesti otsivad vabatahtlikke juhendajaid

  Üle 200 KoodiTunni üle Eesti otsivad vabatahtlikke juhendajaid

  29. November 2018
  Rahvusvaheline IT-hariduse nädal KoodiTund kutsub kõiki IT-huvilisi juhendama detsembri esimesel nädalal külalistunde koolides ja asutustes üle Eesti. Juhendajat ootavad üle 200 KoodiTunni üle kogu Eesti.
 • DigiKiirendi aitab luua ühtset arusaama digivahendite kasutamisest õppetöös

  DigiKiirendi aitab luua ühtset arusaama digivahendite kasutamisest õppetöös

  28. November 2018
  Risti Kool Harjumaalt on üks neist, kes kogu kooliperega osalevad HITSA koolitus- ja nõustamisprogrammis DigiKiirendi. Kogemusi ja muljeid jagavad õppealajuhatajad Liina Kallas ja Kaili Raudla ning õpetaja Krista Kohtla.
 • Aasta ettevõtlusõppe edendaja on Põlva Gümnaasium

  Aasta ettevõtlusõppe edendaja on Põlva Gümnaasium

  28. November 2018
  Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursil kuulutati välja laureaadid viies kategoorias, aasta ettevõtlusõppe edendaja tiitli pälvis Põlva Gümnaasium.
 • Koolilapsed ehitavad virtuaalmaailmas Baltimaade kultuuripärandit

  Koolilapsed ehitavad virtuaalmaailmas Baltimaade kultuuripärandit

  26. November 2018
  Õpilased Lätist, Leedust ja Eestist lõpetavad Baltikumi juubeliaasta, ehitades Minecrafti võistluse jooksul virtuaalmaailmas oma koduriikide kultuuripärandit. Võistlus toimub KoodiTunni nädala jooksul ja kõik õpilased vanuses 7 kuni 18 eluaastat on oodatud osalema.
 • ProgeTiigri Tulevikutegijate üritusel osales ligi 6000 õpilast

  ProgeTiigri Tulevikutegijate üritusel osales ligi 6000 õpilast

  23. November 2018
  Esimesed kokkuvõtted tänavusest ProgeTiigri sügisest on tehtud: 17.9-18.11 toimunud ProgeTiigri Tulevikutegijate üritusel osales 5380 õpilast 133 haridusasutusest üle Eesti.
 •  

  Euroopa noored tõlkijad panevad end proovile tõlkevõistlusel Juvenes Translatores

  22. November 2018
  Just praegu astusid võistlustulle Euroopa noored tõlkehuvilised, kes juba üheteistkümnendat korda toimuval tõlkevõistlusel Juvenes Translatores tõlgivad võistlusteksti ühest nende enda valitud ELi ametlikust keelest teise.
 •  

  Detsembri dokumentaalfilmid kinos Sõprus

  22. November 2018
  Detsembris näeb "Klassiga kinno!" programmi raames dokumentaalfilmi „Kapist välja“, mis linastub kahel korral: 17. ja 18. detsembril kell 15:00.
 • Pereõhtu “Ettevõtlikud nutimunad” elulugu

  Pereõhtu “Ettevõtlikud nutimunad” elulugu

  22. November 2018
  Pärnu Rääma Põhikool on alates 2016. aastast korraldanud linna ja maakonna perekondadele vahvat õhtut “Ettevõtlikud nutimunad”. Kooli tegevusi on märgatud ja tunnustatud ettevõtliku kooli kvaliteeditunnistusega.
 • Lapsed muutuvas digimaailmas

  Lapsed muutuvas digimaailmas

  22. November 2018
  Täna toimub Lastekaitse Liidu aastakonverents "Kuidas elad, Eestimaa laps? Lapsed muutuvas digimaailmas". Konverentsi fookuses on lapse õiguste ja heaolu tagamine internetis digitehnoloogia ajastul.