Huvitegevus

 • Uus reaalsus, mida õpilased naudivad

  Uus reaalsus, mida õpilased naudivad

  06. Mai 2019
  Ma ei ole mitte kunagi kasutanud virtuaalreaalsuse prille ega näinud virtuaalreaalsust. Mind ei kisu virtuaalsesse merepõhja, tulekahju keskele või troopilisse vihmametsa. Õpilastega on teine lugu. Nad naudivad virtuaalmaailmas olemist, raputavad üksteist varrukast, kilkavad, et vaata seda ka veel!
 • Algatus „Kust sa tead?“ jätkub ja laieneb

  Algatus „Kust sa tead?“ jätkub ja laieneb

  02. Mai 2019
  Sellekevadiste Riigikogu valimiste eel loodud algatus „Kust sa tead?“ on olnud edukas ja jätkub ka käimasoleva Euroopa Parlamendi valimiste fookuses, andes ajakirjanikele võimaluse leida teadlaste seast kiiresti sobiv ekspert.
 • Looduspäev Valgesoos

  Looduspäev Valgesoos

  29. Aprill 2019
  Kolmapäeval, 10. aprillil said Tartu Kivilinna Kooli väikesed professorid ja noored akadeemikud osa looduspäevast Valgesoo rabas. Looduspäeva viisid läbi toredad RMK retkejuhid Kati ja Epp.
 • Tütarlapsi oodatakse IT-teemapäevale

  Tütarlapsi oodatakse IT-teemapäevale

  24. Aprill 2019
  Reedel, 26. aprillil kell 14 toimub Tartus IT-valdkonda tutvustav teemapäev DigiGirlz, et nakatada ka tütarlapsi IT-pisikuga.
 •  

  Teadlaste Öö festival kutsub eksperimente korraldama

  23. Aprill 2019
  Baltikumi suurim ja vanim teadust populariseeriv sündmuste sari Teadlaste Öö festival (TÖF) kutsub huvilisi panustama selle aasta programmi.
 • Ülenurme Lasteaia väikesed katsetajad

  Ülenurme Lasteaia väikesed katsetajad

  18. Aprill 2019
  Ülenurme Lasteaia õpetaja Mari Sults on koos oma 5- ja 6aastaste rühmalastega viimastel kuudel katsetanud kolme uut tehnoloogiavahendit: programmerimiskomplekti Matatalab, robootikaomplekti Robo Wunderkind ja programmeerimise eelõppeks sobivat LEGO Coding Expressi.
 • IT-nohikud süstivad koolinoortesse tehnoloogiavaimustust

  IT-nohikud süstivad koolinoortesse tehnoloogiavaimustust

  15. Aprill 2019
  Sel nädalal tuuritab mööda Eesti väikekoole Geeks on Wheels projekt, mille raames tutvustavad noored IT-tudengid väljaspool suuri tõmbekeskusi õppivatele koolinoortele inspireerivat tehnoloogiamaailma.
 • Eesti meeskond võitis Magic CTF küberkaitsevõistluse

  Eesti meeskond võitis Magic CTF küberkaitsevõistluse

  14. Aprill 2019
  13. aprillil toimus USA avatud Magic CTF küberkaitsevõistlus, milles osales rohkem kui 30 meeskonda üle maailma. Eestist osales üheksa meeskonda.
 • Keila Kooli Pargimaja tähistab 150 aasta möödumist laulupeost

  Keila Kooli Pargimaja tähistab 150 aasta möödumist laulupeost

  12. Aprill 2019
  Kolmapäeval, 17. aprillil algusega kell 11.00 toimub Keila lauluväljakul mänguline laulu- ja tantsupidu Keila Kooli õpilaste osavõtul. 18. aprillil toimub algklasside kodulookonverents.
 • Ettevõtlikud nutimunad Pärnu Rääma Põhikoolis

  Ettevõtlikud nutimunad Pärnu Rääma Põhikoolis

  10. Aprill 2019
  Kolmapäeval, 3. aprillil toimus Pärnu Rääma Põhikoolis perekondlik nutiõhtu "Ettevõtlikud nutimunad 2019". Rääma Põhikool on nutimunade üritust korraldanud linna ja maakonna peredele juba 2016. aastast.