Huvitegevus

 • Startup Week Tallinn 2019 ootab ka koolinoori

  Startup Week Tallinn 2019 ootab ka koolinoori

  09. November 2019
  11.-15. novembrini toimub Startup Week Tallinn 2019. Töötubadesse oodatakse osalema ka koolinoori. Tutvu kavas teemavaldkonnaga "Future Founders".
 • Kagu-Eesti riigigümnaasiumite olümpiaadideks valmistujate OMG-laager startis taas

  Kagu-Eesti riigigümnaasiumite olümpiaadideks valmistujate OMG-laager startis taas

  07. November 2019
  OMG-laager toimus kolmandat korda, osalisteks Valga, Võru, Põlva riigigümnaasiumite noored. Laagrisse oodati igast koolist 10 tublit õppurit, kes sihivad olümpiaadivõite.
 • Tagasi Kooli kutsub õppekäikudele ja töövarjupäevale

  Tagasi Kooli kutsub õppekäikudele ja töövarjupäevale

  06. November 2019
  Tagasi Kooli kutsub: õpetajad, tulge koos oma õpilastega õppekäikudele ning uurige, milliseid erinevaid ameteid on ühes organisatsioonis. Ja tulge 21.11 töövarjupäevale!
 • Nutiviktoriin “Nutt tuleb peale” algab 12. novembril

  Nutiviktoriin “Nutt tuleb peale” algab 12. novembril

  05. November 2019
  12. novembrist kuni 14. novembrini 2019 toimub üleriigiline nutiviktoriin “Nutt tuleb peale”, mida korraldab Pärnu Rääma Põhikool. Eesmärk on kaasata õpilasi oma teadmisi ja oskusi proovile panema infootsingus.
 • Robotid koolitundi Digivihiku abil

  Robotid koolitundi Digivihiku abil

  25. Oktoober 2019
  Programm Digivihik on abiks uuendusmeelsetele koolidele ja õpetajatele, kes soovivad oma tunnid muuta praktilisemaks ja mängulisemaks. Robotite kasutamise ainetundides teevad lihtsamaks üksikasjalikud töölehed.
 •  

  Ilmus artiklikogumik „Kvaliteetsem teadushuviharidus“

  24. Oktoober 2019
  Homme, 25. oktoobril algusega kell 13.30 toimub Tallinnas Radisson Park Inn hotellis artiklikogumiku „Kvaliteetsem teadushuviharidus“ esitlus.
 • Tehisreaalsus “AI seda Kratti!” meie ellu

  Tehisreaalsus “AI seda Kratti!” meie ellu

  24. Oktoober 2019
  Tehisreaalsus on üha rohkem meie igapäevaelu osa, masinad aitavad teha “musta” tööd andmete töötlemisel ja hoiavad kokku väärtuslikku loovat inimressurssi. Kratt on juba kotist väljas, seega meil tuleb olla teadlik nii võimalustest kui ohtudest.
 • Hariduskvartal õpetab koos tegutsema

  Hariduskvartal õpetab koos tegutsema

  23. Oktoober 2019
  Tallinna kesklinnas moodustavad kolm koolimaja ja raamatukogu (ning ka kohtumaja) väga tiheda ja kompaktse Hariduskvartali. Just seal toimub 25. oktoobril haridusfestival iduEDU.
 • Õuesõppepäev Tartu Kivilinna Koolis

  Õuesõppepäev Tartu Kivilinna Koolis

  22. Oktoober 2019
  16. oktoobril viisid toredad RMK retkejuhid Kati, Ülo ja Epp Tartu Kivilinna Kooli 1.-4. klasside õpilastele läbi õuesõppepäeva teemal “Metsa eluring”. Õppeprogramm toimus Tartu Kivilinna Kooli pargialal kolmes erinevas keskuses.
 • Kui õpilased juhiksid eTwinningut

  Kui õpilased juhiksid eTwinningut

  20. Oktoober 2019
  Reedel, 18. oktoobril tehti HITSA nutiklassis eTwinningu projektitööd, aga hoopis teisiti kui muidu: eestvedajateks ja otsustajateks olid õpilased, õpetajad olid pigem abijõud: kuulasid, kirjutasid üles, aitasid materjale otsida ja natuke suunasid ka.
Haridus- ja Noorteamet