17.–27. märtsini toimub eTwinningu veebikoolitus „Inglise keele uudsel viisil õpetamine“ ja 17.–29. märtsini toimub veebikoolitus teemal „eTwinningu ja KA1 projektide lõimimine“.
Matemaatika ja füüsika – sageli lausutakse neid sõnu kohatu ning hirmunud aupaklikkusega. Justkui oleks tegu millegi ebamaise ja üliraskega. See "hirm" on aga kohutav õnnetus, mille väärilised viimased sugugi pole, kinnitab Tallinna Ülikooli füüsika doktorant Sander Paekivi ERRi portaalis Novaator.
"Nutitund igasse kooli!" oli veebruaris tegus nagu ikka, kuu jooksul osales algatuses 234 haridusasutust. Märtsis oodatakse postitusi, mis ajendatud nutiloovusest.
Tänavu Arvamusfestivalile ning Kagu-Eesti ja Hiiumaa (eel)arvamusfestivalile esitatud 359 idee seas domineerisid eetika- ja väärtuste teemalised arutelud.
Laste ja noorte kultuuriaasta küsitluse “Mina ka!” esimesed tulemused näitavad, et laste jaoks seostub Eesti kõige enam perekonna, kodu ja Eesti lipuga, samuti eesti keele, looduse, sõprade ja kooliga – „Eestis on kõige puhtam õhk ja vesi. See on kõige parem ja ilusam vabariik.”
Eestikeelses Vikipeedias algasid järjekordsed tõlketalgud, mille eesmärk on suurendada vabalt kättesaadava ja usaldusväärse info hulka eesti keeles, leida võrguentsüklopeediale uusi kaastöölisi ning väärtustada tarbetekstide tõlkijate tööd.
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus võõrustab reedel, 3. märtsil Jõhvi õppekohas rahvusvahelist keevitajate kutsevõistlust Viru Welder, kus lisaks Eesti proffidele pakuvad konkurentsi kolme riigi välisvõistlejad.