Täiendusharidus

 • Õppereis Hollandisse: haridussüsteemi määrab hariduse vabadus

  Õppereis Hollandisse: haridussüsteemi määrab hariduse vabadus

  09. November 2018
  Kiili Gümnaasiumi 1.-3. klasside õppejuht Elve Kukk jagab oma loos muljeid osalemisest SA Innove õppejuhtide arenguprogrammis ja õppereisist Hollandisse, kus tutvuti Amsterdami koolide praktikatega, koguti mõtteid oma kooli juhtimis- ja õppeprotsessi arendamiseks.
 • Kagu-Eesti riigigümnaasiumite õppurid valmistusid koos olümpiaadideks

  Kagu-Eesti riigigümnaasiumite õppurid valmistusid koos olümpiaadideks

  07. November 2018
  Valga, Võru ja Põlva Gümnaasiumid ühendasid juba teist aastat jõud, et abistada õpilasi olümpiaadideks valmistuda. Selle aasta läbiv teema oli keemia-, füüsika- ja matemaatikaoskuste seotus. Teaduslaager toimus Tartus.
 • Eesti õpetajad töövarjuks Bulgaarias

  Eesti õpetajad töövarjuks Bulgaarias

  05. November 2018
  Sügisesel koolivaheajal käisid Pärnumaa Surju Põhikooli õpetajad Signe Reidla ja Ave Kartau Erasmus+ programmi raames Bulgaarias Osnovno Uchilishte Svety Svety Cyril i Metodii põhikoolis töövarjuks. Kool asub Bachevo asulas, seal õpivad lapsed 1.-7. klassini.
 • HITSA alustab koostöös kõrgkoolide ja ettevõtjatega uut haridusuuendajate arenguprogrammi

  HITSA alustab koostöös kõrgkoolide ja ettevõtjatega uut haridusuuendajate arenguprogrammi

  02. November 2018
  Arenguprogramm EHE saab avalöögi algaval nädalavahetusel, kui Tartusse kogunevad esimese lennu 28 haridusuuendajat. Programmi eesmärk on koondada HITSA juurde Eesti haridusinnovatsiooni edendajate võrgustik.
 • 100 näoga „iduEDU“

  100 näoga „iduEDU“

  23. Oktoober 2018
  Tallinnas toimunud haridusfestivalilt „iduEDU“ leidsid sobivaid töötubasid, uusi mõtteid ja katsetamist väärivaid tunni-ideid õpilased, kõigi kooliastmete õpetajad, lapsevanemad, täiskasvanud õppijad ja lihtsalt haridushuvilised.
 • XXI täiskasvanud õppija nädal

  XXI täiskasvanud õppija nädal

  19. Oktoober 2018
  Reedel, 19. oktoobril algas XXI täiskasvanud õppija nädal. Avaüritusel Eesti Filmimuuseumis kuulutatakse välja aasta õppija, aasta koolitaja, aasta õpitegu ning aasta õppijasõbralik tööandja.
 • Euroopa kutseoskuste nädalal toimub üle-eestiline Oskuste ÖÖ

  Euroopa kutseoskuste nädalal toimub üle-eestiline Oskuste ÖÖ

  18. Oktoober 2018
  8. novembril toimub Euroopa kutseoskuste nädala raames Eestis suur kutsekoolide ülene Oskuste ÖÖ. Kolmandat korda toimuva üle-euroopalise teemanädala deviis on “Avasta oma anne”.
 • Värkvõrk on koolides kohal

  Värkvõrk on koolides kohal

  15. Oktoober 2018
  HITSA seminaridesari Võrgustik Võrgutab alustas seekord uut kooliaastat aruteluga uuest tehnoloogiast ja uuest mõtteviisist. Uut tehnoloogiat meie koolides jagub, aga miks ja kuidas peaks sellega kaasas käima uus mõtteviis?
 • Ametikooli Code Weeki töötoad ei ole ainult programmeerijatele

  Ametikooli Code Weeki töötoad ei ole ainult programmeerijatele

  11. Oktoober 2018
  Kuressaare Ametikooli Code Weeki nädalal käsitlevad kohalikud ja mandrilt tulnud esinejad arenguid IT-maailmas tehisintellektist ja teenusedisainist kuni muusika loomise ja mobiiliäppide valmistamiseni.
 • Vaata seminari Võrgustik Võrgutab otseülekannet!

  Vaata seminari Võrgustik Võrgutab otseülekannet!

  10. Oktoober 2018
  Tehnoloogia on vaid vahend, tööriist. Kuidas mõtestada uute tehnoloogiate kasutuselevõtt nii, et fookus püsiks kindlalt õpieesmärkide saavutamisel? Otseülekanne veebis algab täna, 11. oktoobril kell 10.00.