Täiendusharidus

 • Konverents "Film ja meedia õppetöös - raamist välja!"

  Konverents "Film ja meedia õppetöös - raamist välja!"

  18. Detsember 2018
  10.-11. jaanuaril 2019 toimub Tallinna Ülikoolis ja Eesti Filmimuuseumis praegustele ja tulevastele õpetajatele suunatud konverents, mis keskendub 21. sajandi võtmeoskustele nagu loovus, suhtlemis- ja meeskonnatöö ning kriitiline mõtlemine.
 • Keelesilla loomine läbi pärimuskultuuri

  Keelesilla loomine läbi pärimuskultuuri

  14. Detsember 2018
  Kultuuriministeeriumi ja Integratsiooni Sihtasutuse toel ning Huvi OÜ Täienduskoolituskeskuse koolitajate eestvedamisel viidi läbi projekt "Eesti keele mitteformaalne õpe" pealkirjaga "Keelesilla loomine läbi pärimuskultuuri".
 • Internetikasutust tuleb lastele õpetada

  Internetikasutust tuleb lastele õpetada

  18. November 2018
  Alu Kooli klassiõpetaja Marika Raudauk hakkas õpetajakutsele mõtlema keskkooli lõpus. Tänaseks on tal seljataga üle kolmekümne aasta õpetajatööd, Alu Koolis töötab ta 1982. aastast alates.
 • PÖFFi teadusfilmide programm ärgitab mõtlema tuleviku võimalustele ja riskidele

  PÖFFi teadusfilmide programm ärgitab mõtlema tuleviku võimalustele ja riskidele

  12. November 2018
  PÖFF-i noortefilmide festivali Just Filmi teadusfilmide programm "Teadus360°" toimub Tallinnas ja Tartus 16.-29. novembrini. Filmides otsitakse vastuseid inimkonna mineviku ja tuleviku kohta ja aidatakse õpitut seostada igapäevaeluga.
 • Õppereis Hollandisse: haridussüsteemi määrab hariduse vabadus

  Õppereis Hollandisse: haridussüsteemi määrab hariduse vabadus

  09. November 2018
  Kiili Gümnaasiumi 1.-3. klasside õppejuht Elve Kukk jagab oma loos muljeid osalemisest SA Innove õppejuhtide arenguprogrammis ja õppereisist Hollandisse, kus tutvuti Amsterdami koolide praktikatega, koguti mõtteid oma kooli juhtimis- ja õppeprotsessi arendamiseks.
 • Kagu-Eesti riigigümnaasiumite õppurid valmistusid koos olümpiaadideks

  Kagu-Eesti riigigümnaasiumite õppurid valmistusid koos olümpiaadideks

  07. November 2018
  Valga, Võru ja Põlva Gümnaasiumid ühendasid juba teist aastat jõud, et abistada õpilasi olümpiaadideks valmistuda. Selle aasta läbiv teema oli keemia-, füüsika- ja matemaatikaoskuste seotus. Teaduslaager toimus Tartus.
 • Eesti õpetajad töövarjuks Bulgaarias

  Eesti õpetajad töövarjuks Bulgaarias

  05. November 2018
  Sügisesel koolivaheajal käisid Pärnumaa Surju Põhikooli õpetajad Signe Reidla ja Ave Kartau Erasmus+ programmi raames Bulgaarias Osnovno Uchilishte Svety Svety Cyril i Metodii põhikoolis töövarjuks. Kool asub Bachevo asulas, seal õpivad lapsed 1.-7. klassini.
 • HITSA alustab koostöös kõrgkoolide ja ettevõtjatega uut haridusuuendajate arenguprogrammi

  HITSA alustab koostöös kõrgkoolide ja ettevõtjatega uut haridusuuendajate arenguprogrammi

  02. November 2018
  Arenguprogramm EHE saab avalöögi algaval nädalavahetusel, kui Tartusse kogunevad esimese lennu 28 haridusuuendajat. Programmi eesmärk on koondada HITSA juurde Eesti haridusinnovatsiooni edendajate võrgustik.
 • 100 näoga „iduEDU“

  100 näoga „iduEDU“

  23. Oktoober 2018
  Tallinnas toimunud haridusfestivalilt „iduEDU“ leidsid sobivaid töötubasid, uusi mõtteid ja katsetamist väärivaid tunni-ideid õpilased, kõigi kooliastmete õpetajad, lapsevanemad, täiskasvanud õppijad ja lihtsalt haridushuvilised.
 • XXI täiskasvanud õppija nädal

  XXI täiskasvanud õppija nädal

  19. Oktoober 2018
  Reedel, 19. oktoobril algas XXI täiskasvanud õppija nädal. Avaüritusel Eesti Filmimuuseumis kuulutatakse välja aasta õppija, aasta koolitaja, aasta õpitegu ning aasta õppijasõbralik tööandja.