Täiendusharidus

 • Tartu Ülikool ootab ettevõtteid IT-magistrantidega koostööd tegema

  Tartu Ülikool ootab ettevõtteid IT-magistrantidega koostööd tegema

  29. Juuli 2019
  Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut kutsub IT-ettevõtteid ja digiteerimisküsimustega silmitsi seisvaid organisatsioone osalema IT-tööstusmagistrantuuri programmis, mis võimaldab neil oma meeskonda pikaks ajaks kaasata tipptasemel ja motiveeritud Tartu Ülikooli magistrante.
 • Humanitaarainete õpilaskonverents HUNTS

  Humanitaarainete õpilaskonverents HUNTS

  25. Juuli 2019
  HUNTS on mõeldud õpilastele üle Eesti, kes õpivad 9.–12. klassis. HUNTS 2019 toimub 27. septembril Teadlaste Öö festivali raames.
 • Välisministeeriumi toel korraldab tehnikaülikool rahvusvahelisi suvekoole

  Välisministeeriumi toel korraldab tehnikaülikool rahvusvahelisi suvekoole

  10. Juuli 2019
  Välisministeeriumi stipendiumitega saavad tehnikaülikooli rahvusvahelistes suvekoolides osaleda tudengid Gruusiast, Ukrainast, Valgevenest ja Moldovast.
 • Rahvusvaheline küberkaitse suvekool keskendub plokiahela tehnoloogiale

  Rahvusvaheline küberkaitse suvekool keskendub plokiahela tehnoloogiale

  01. Juuli 2019
  Tänasest 5. juulini kogunevad Jõgevamaal Voorel suvekooli enam kui 70 küberkaitse valdkonna eksperti, doktoranti ja noort spetsialisti. Küberkaitse suvekooli fookuses on plokiahelad ja nende mõju digitaalsetele muutustele ühiskonnas.
 • School Education Gateway veebikursus “Mentorlus koolides” algab septembris

  School Education Gateway veebikursus “Mentorlus koolides” algab septembris

  26. Juuni 2019
  Euroopa õpetajatele mõeldud veebiplatvorm School Education Gateway pakub veebikursuseid aastaringselt. 23. septembril algab uus kursus “Mentorlus koolides”, mis uurib, kuidas mentorid saavad toetada ja arendada õpetajate tööd.
 • Uued võimalused informaatikaõpetaja õppes

  Uued võimalused informaatikaõpetaja õppes

  17. Juuni 2019
  Suve algus on valikute tegemise aeg – kes valib sihtkohta puhkuseks, kes kooli edasiõppimiseks. Kõrgkoolid pakuvad bakalaureuse- ja magistriõppes ka täiesti uusi erialasid, mille õppekavad on sündinud reaalsest vajadusest: tööd on, aga spetsialiste napib.
 • Keskkonnahariduse suveakadeemia Väätsal

  Keskkonnahariduse suveakadeemia Väätsal

  17. Juuni 2019
  Eesti Keskkonnahariduse Ühing kutsub kõiki huvilisi 9.–10. augustil Väätsale keskkonnahariduse suveakadeemiasse, mis keskendub viimasel ajal üha enam silmatorkavale keskkonnaaktivismile.
 • Toredad päevad ja õuesõpe Valmieras

  Toredad päevad ja õuesõpe Valmieras

  13. Juuni 2019
  5.-8. juunini toimus Lätis Valmieras eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar “Outdoor learning methods”, mis keskendus õuesõppe meetoditele ja projektõppe lõimimisele erinevatesse ainetundidesse ning oli suunatud põhikooli- ja gümnaasiumiõpetajatele.
 • Informaatikaõpetajad saavad praktilised oskused Digipajast

  Informaatikaõpetajad saavad praktilised oskused Digipajast

  01. Juuni 2019
  Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituut avas reedel, 31. mail õpetajakoolituse jaoks mõeldud asjade interneti ja robootika labori Digipaja. Digipaja loomist ja seadmetega varustamist toetas HITSA IT Akadeemia programm.
 • Mikk Oad tuli uuesti ülikooli

  Mikk Oad tuli uuesti ülikooli

  29. Mai 2019
  Mikk Oad on lõpetanud Tallinna Ülikoolis digitehnoloogiate instituudi haridustehnoloogia magistriõppe. Kuna aga informaatikaõpetajaks pürgija saab ka teise magistrikraadi tasuta omandada, on Mikk tagasi ülikoolis.