Täiendusharidus

 • DigiKiirendi mõjuks hästi igale koolile

  DigiKiirendi mõjuks hästi igale koolile

  21. Mai 2019
  Tänavu veebruaris-märtsis alustasid 17 koolimeeskonda neljast Eesti maakonnast HITSA DigiKiirendi programmis oma digioskuste lihvimist. DigiKiirendis osalevad koolid, kes soovivad üheskoos, meeskonnana oma digioskusi parandada.
 • Telli koolitused kooli ja lasteaeda!

  Telli koolitused kooli ja lasteaeda!

  15. Mai 2019
  Ootame lasteaedu ja koole tegema koolitusplaane uueks, 2019/2020. õppeaastaks. HITSA koolitusi saab kooli ja lasteaeda kohapeale tellida augustist detsembrini. Koolitused on tasuta.
 • MTÜ Mondo haridusseminar "Naised maailma hariduses"

  MTÜ Mondo haridusseminar "Naised maailma hariduses"

  14. Mai 2019
  30. mail kell 12.00-16.30 korraldab MTÜ Mondo Vabamu muuseumis maailmahariduse keskuse seminari “Naised maailma hariduses”. Esinejad Eestist ja välismaalt tutvustavad naiste haridusteekondi üle maailma. Registreerimine avatud!
 • Täiskasvanud õppijate tunnustuskonkurss

  Täiskasvanud õppijate tunnustuskonkurss

  09. Mai 2019
  Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon Andras koos Haridus- ja Teadusministeeriumiga kuulutas välja täiskasvanud õppijate tunnustuskonkursi, mis toimub tänavu kahes kategoorias – aasta õppija ning meie linna või valla õpitegu.
 • Uus reaalsus, mida õpilased naudivad

  Uus reaalsus, mida õpilased naudivad

  06. Mai 2019
  Ma ei ole mitte kunagi kasutanud virtuaalreaalsuse prille ega näinud virtuaalreaalsust. Mind ei kisu virtuaalsesse merepõhja, tulekahju keskele või troopilisse vihmametsa. Õpilastega on teine lugu. Nad naudivad virtuaalmaailmas olemist, raputavad üksteist varrukast, kilkavad, et vaata seda ka veel!
 • Haridus- ja Teadusministeerium ootab kandidaate koolijuhtide järelkasvuprogrammi kolmandasse lendu

  Haridus- ja Teadusministeerium ootab kandidaate koolijuhtide järelkasvuprogrammi kolmandasse lendu

  29. Aprill 2019
  Haridus- ja Teadusministeerium kuulutab välja konkursi koolijuhtide järelkasvuprogrammi kolmandasse lendu. Konkursile on oodatud kandideerima nii õpetajakogemusega kui ka muu juhtimiskogemusega inimesed, kel on soov paari aasta jooksul koolidirektori rolli astuda.
 • Koolide esindajad on oodatud seminarile ettevõtjatega koostöökontakte looma

  Koolide esindajad on oodatud seminarile ettevõtjatega koostöökontakte looma

  24. Aprill 2019
  16. mail toimub Tallinnas Öpiku konverentsikeskuses juba neljas seminar "Kooli ja ettevõtte koostööst sünnivad tulevikutegijad", mis pakub ettevõtete ja haridusasutuste esindajatele läbi praktikate jagamise inspiratsiooni koostööks õppes.
 • Interneti päev 2019 "Tahtsime vaba internetti, saime tõejärgse ajastu"

  Interneti päev 2019 "Tahtsime vaba internetti, saime tõejärgse ajastu"

  14. Aprill 2019
  Eesti Interneti Sihtasutus korraldab 15. aprillil interneti päeva. Seekord on vaatluse all internetivabadus ja vabadus internetis. Üritus toimub Tallinnas Kultuurikatlas Katelde saalis.
 • Sisekoolitajate koolitus "Digi ABC minu koolis"

  Sisekoolitajate koolitus "Digi ABC minu koolis"

  11. Aprill 2019
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus pakub haridusasutustele sisekoolitusteks digiteemalisi koolitusmaterjale. Igal sisekoolitajal on võimalus valida just tema koolile sobivad moodulid.
 • 22. aprillil algab HITSA uus e-kursus "Digimõtted"

  22. aprillil algab HITSA uus e-kursus "Digimõtted"

  11. Aprill 2019
  E-kursus "Digimõtted" avab digimaailma eri tahke ja nendega seotud hoiakuid. Täiesti uutmoodi kursusel ainult loetakse, kuulatakse, vaadatakse, jagatakse ja kommenteeritakse. Kõik uurimismaterjalid on eestikeelsed.