Täiendusharidus

 • Eesti õpetajate lemmiktöövahendid 2017

  Eesti õpetajate lemmiktöövahendid 2017

  04. Veebruar 2018
  30. jaanuaril toimus Eesti Haridustehnoloogide Liidu ja HITSA koostöös veebiseminar „Eesti õpetajate lemmiktöövahendid 2017“. Selgus, et õppetöös kasutatakse enim veebipõhiseid keskkondi GoogleDrive, Kahoot!, GoogleForm, Youtube ja Padlet.
 • 12.-16. veebruarini toimub esmakordselt üle-eestiline algatus “Tööle kaasa!”

  12.-16. veebruarini toimub esmakordselt üle-eestiline algatus “Tööle kaasa!”

  02. Veebruar 2018
  Noored vajavad karjäärivalikute tegemisel varakult arusaama, mida tähendab töötamine ja millised on erinevaid ametikohad. Noorte teadlikkuse tõstmiseks toimub 12.−16. veebruarini algatus „Tööle kaasa!“, mille raames avavad Eesti ettevõtted uksed oma töötajate 7.−9. klassis õppivatele lastele.
 •  

  Suur osa ametikooli tänavustest tasuta koolitustest on uued

  02. Veebruar 2018
  Kuressaare Ametikoolis on alanud registreerimine käesoleva aasta tasuta tööalastele täienduskoolitustele, 14 koolitusest suur osa on sellised, mida pole varem õpetatud.
 • Algklassilaste linnalaager "EESTI 100"

  Algklassilaste linnalaager "EESTI 100"

  01. Veebruar 2018
  Kutsume algklassilapsi talvisel koolivaheajal osa võtma vahvast linnalaagrist, kus jagub põnevaid meisterdusi ja huvitavaid külastusi igaks päevaks.
 • Riik pakub tasuta tööalaseid koolitusi 12 000 inimesele

  Riik pakub tasuta tööalaseid koolitusi 12 000 inimesele

  31. Jaanuar 2018
  Haridus- ja Teadusministeeriumis valmis uus täienduskoolituse riiklik koolitustellimus, mis toob 11 890 inimeseni 911 tasuta kursust kolmekümne kolmes valdkonnas.
 •  

  Algab loodussõbralike töötubade sari

  24. Jaanuar 2018
  Homme, 24. jaanuaril algab Arengukoostöö Ümarlaua töötubade sari, mille eesmärk on anda praktilisi oskuseid loodussõbralikuks eluviisiks.
 • Toimus küberkaitse seminar tüdrukutele

  Toimus küberkaitse seminar tüdrukutele

  23. Jaanuar 2018
  19. jaanuaril toimus TTÜ IT Kolledžis küberkaitse seminar tüdrukutele, kus osales 50 huvilist põhikoolidest ja gümnaasiumidest. Päeva põhiteemana arutleti, kuidas saada hakkama digimaailmas ja mõelda nagu küberkaitsja.
 • European Schoolnet Academy: e-kursused lähiajal

  European Schoolnet Academy: e-kursused lähiajal

  17. Jaanuar 2018
  Avatud on registreerimine juba toimuvatele ja lähiajal algavatele European Schoolneti veebikursustele. Oodatud on õpetajad, haridustehnoloogid, koolide IT-spetsialistid, koolijuhid ja juhtkonna liikmed.
 •  

  Tartu Ülikooli talveülikool ootab osalejaid

  15. Jaanuar 2018
  Ka sel talvel pakub Tartu Ülikool talveülikooli programmi raames mitmekülgse valiku koolitusi, mille hulgast leiab enesetäiendusvõimaluse iga huviline.
 • eTwinningu seminaril tuleb juttu virtuaalreaalsuse kasutamisest projektõppes

  eTwinningu seminaril tuleb juttu virtuaalreaalsuse kasutamisest projektõppes

  03. Jaanuar 2018
  12. jaanuaril toimub HITSA nutiklassis eTwinningu seminar "Virtuaalreaalsus eTwinning projektides", kuhu on oodatud alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajad. Seminaril räägime virtuaalreaalsuse kasutamisest eTwinningu õpiprojektides.