Distantsõppele üleminek on seadnud suure väljakutse ka kutseõppeasutustele, kus on eriti keeruliseks muutunud praktiliste ainete õpetamine. veebiseminar 9. aprillil kell 14.30-15.30.
Aruküla Koolile, Märjamaa ja Saue Gümnaasiumile, Pikavere Mõisakoolile, Tarbja Lasteaed-Algkoolile, Valgu Põhikoolile ja liskas viiele koolile Lõuna-Eestist ning viiele Viru- ja Jõgevamaalt on järgmised kolm kuud pingelisemad kui tavaliselt, sest koolimeeskonnad osalevad Digikiirendi programmis.
HITSA uus koolitusprogramm „Digivõti“ on välja töötatud just aineõpetajatele mõeldes. Koolitajad on valmis järgmistele õppijatele taas digiteadmisi jagama: uued grupid alustavad aprillis. NB! Koolitus on 100% veebipõhine!
Haridus- ja Teadusministeeriumis valmis hiljuti täienduskoolituse riiklik koolitustellimus 2020. aastaks, mis toob 7300 inimeseni 599 tasuta kursust. Tasuta tööalaseid koolitusi on pakutud alates 2009. aastast kokku ligi 100 000 inimesele.
Veebruarist maini toimuvad ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu ning SA Innove infoseminarid ettevõtluspädevuse arendamise kohta kõigis kooliastmetes ning ainetundides. Lektorid aitavad mõtestada, millest pädevus koosneb ning milliseid praktilisi ülesandeid võiks kasutada selle arendamiseks.
11. veebruaril toimub juba 17. korda ülemaailmne turvalise interneti päev. Lastekaitse Liidu, Tallinna Tehnikaülikooli ja HITSA koostöös toimuvad sel päeval Tallinnas digitaalse ohutuse õpetamise töötoad.
Taas on võimalus osaleda populaarsetes 6-kuulistes Edu ja Tegu programmi ettevõtlusõpetajatele mõeldud koolitusprogrammides. Avatakse uued rühmad nii baastasemele kui meistriklassile ja esmakordselt alustab ka venekeelne rühm.