• Algas Nukitsa konkurss

  Algas Nukitsa konkurss

  09. Jaanuar 2020
  XV Nukitsa konkurss kutsub kõiki 6–13aastasi lapsi valima oma lemmikkirjanikku ja -illustraatorit. Hääletada saab raamatukogudes või elektrooniliselt Eesti Lastekirjanduse Keskuse kodulehel www.elk.ee. Hääletus kestab 23. veebruarini.
 • Keskkonnahariduse koolituspäeval on tähelepanu all maapõu ja selle uurimine

  Keskkonnahariduse koolituspäeval on tähelepanu all maapõu ja selle uurimine

  08. Jaanuar 2020
  Eesti Keskkonnahariduse Ühing kutsub huvilisi 7. veebruaril osalema keskkonnahariduse koolituspäeval Särghaua õppekeskuses, kus saame rohkem teada maapõuest ja selle uurimisest.
 •  

  IT Akadeemia on saavutanud silmapaistvaid tulemusi IKT erialade edendamisel

  07. Jaanuar 2020
  Haridus- ja Teadusministeerium on HITSA IT Akadeemia programmiga viimase nelja aasta jooksul info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) alase kõrghariduse edendamisse panustanud 11,5 miljonit eurot.
 • eTwinning saab 15!

  eTwinning saab 15!

  07. Jaanuar 2020
  15. jaanuaril kell 19 kutsume kõiki huvilisi veebiseminarile, kus teeme meeleoluka tagasivaate eTwinningu tegemistele, projektidele ja inimestele, kes on selle programmiga Eestis seotud olnud. ​
 • Tartu Ülikooli teaduskool kutsub õpilasi infotehnoloogia õppepäevale

  Tartu Ülikooli teaduskool kutsub õpilasi infotehnoloogia õppepäevale

  07. Jaanuar 2020
  Tartu Ülikooli teaduskool korraldab koostöös Nortaliga 9.–11. klassi õpilastele kaks infotehnoloogia õppepäeva, mis toob kokku IT-huvilised õpilased ja IT-firma.
 •  

  Ootame teadustöid haridusteaduslike tööde riiklikule konkursile kuni 15. jaanuarini!

  06. Jaanuar 2020
  Kui oled 2019. aastal kirjutanud vägeva teadustöö kasvatus- ja haridusteaduste valdkonnas, siis ootame Sind kandideerima! Esita konkursile kas magistri- või doktoritöö või hoopis monograafia või teadusartikkel
 • Jesper, Shlomo, Kriselle ja teised

  Jesper, Shlomo, Kriselle ja teised

  03. Jaanuar 2020
  Tutvustame jaanuaris toimuvat rahvusvahelist kirjaoskuskonverentsi. Sellist kokkusaamist, nagu 17.-19. jaanuaril 2020 IV Läänemeremaade konverentsil, toimub Eestis siiski suhteliselt harva.
 • Uus digitaalne kompetents ja inspireerivad ideed rahvusvaheliselt koolituselt Viinist

  Uus digitaalne kompetents ja inspireerivad ideed rahvusvaheliselt koolituselt Viinist

  03. Jaanuar 2020
  11. kuni 13. detsembrini 2019 toimus Viinis eTwinningu rahvusvaheline koolitus “Digital Competences and IT Didactics for teachers”. Seminaril osalesid õpetajad, kes huvituvad uutest õpetamismeetoditest ning projektõppest.
 •  

  AHHAA Robolahing toimub 9. mail

  03. Jaanuar 2020
  Teaduskeskus AHHAA kutsub kõiki roboti- ja meisterdamishuvilisi osa võtma ise ehitatud lahingurobotite võistlusest ehk AHHAA Robolahingust, mis toimub 9. mail 2020 juba neljandat korda.
 • Algas tuttpüti aasta

  Algas tuttpüti aasta

  02. Jaanuar 2020
  Alanud aasta lind on tuttpütt. Euroopa ühe erakordsema välimusega veelind äratab tähelepanu omapärase kevadise pulmamänguga.