• Algab noorte loomevõistlus „Ood eesti keelele“

  Algab noorte loomevõistlus „Ood eesti keelele“

  25. Jaanuar 2019
  Põltsamaa Ühisgümnaasium ning Haridus- ja Teadusministeerium kuulutavad välja loomevõistluse, kuhu on oodatud 15-26-aastaste noorte erinevates žanrites tööd, mis sobivad üldpealkirja alla „Ood eesti keelele“.
 •  

  „Kust sa tead?“ on aasta algatus

  25. Jaanuar 2019
  24. jaanuaril tunnustas Vabaühenduste Liit Riigikogu Valges saalis organisatsioone ja inimesi, kes andsid 2018. aastal suure panuse Eesti ühiskonna arengusse. Aasta algatuse tiitli pälvisid "Kust sa tead?" ja "Faktikontroll".
 • Tulevased biomeditsiinitehnika insenerid saavad head IKT-oskused

  Tulevased biomeditsiinitehnika insenerid saavad head IKT-oskused

  25. Jaanuar 2019
  TalTechi projekt „Nutikama meditsiinitehnoloogia poole läbi kõrgemate IKT-oskuste“ sai HITSA IT Akadeemia programmist kõrgkoolidele suunatud arendusprojektide taotlusvoorust toetust 8 116 eurot. Selle toel analüüsiti, missugused õppekava muutused toetavad tulevaste inseneride IKT-oskuste tõstmist.
 • Täna on rahvusvaheline hariduse päev

  Täna on rahvusvaheline hariduse päev

  24. Jaanuar 2019
  Täna, 24. jaanuaril tähistab maailm üleilmset hariduse päeva. Sel päeval rõhutatakse, et nii üleilmseid kui kohalikke probleeme saavad lahendada vaid haritud, aktiivsed ja hoolivad kodanikud.
 • Innovest saab toetust taotleda õpetajate täiendusõppe mitmekesistamiseks

  Innovest saab toetust taotleda õpetajate täiendusõppe mitmekesistamiseks

  24. Jaanuar 2019
  24. jaanuarist kuni 28. veebruarini on avatud taotlusvoor „Õpetajate täiendusõpe“. Projektitaotlusi saavad esitada ülikoolid ja täienduskoolitusasutused. Kokku on võimalik välja jagada 300 000 eurot Euroopa Sotsiaalfondi ja Eesti riigi toetusraha.
 •  

  Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsleriks saab Mart Laidmets

  24. Jaanuar 2019
  Vabariigi Valitsus kinnitas haridus- ja teadusminister Mailis Repsi ettepanekul Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsleriks ministeeriumi endise asekantsleri ja praeguse SA Innove juhatuse liikme Mart Laidmetsa.
 •  

  Ministeerium laiendab kvalifikatsiooninõuetele vastavate õpetajate ringi

  23. Jaanuar 2019
  Haridus- ja teadusminister Mailis Reps allkirjastas määruse, millega leevendatakse nõudeid pikaajalise töökogemusega õpetajatele.
 • "KüberNaaskli" võistlus 14-24aastastele noortele ootab osalema

  "KüberNaaskli" võistlus 14-24aastastele noortele ootab osalema

  23. Jaanuar 2019
  Ootame 14-24aastaseid tublisid IT-taiplikke noori osalema suurimas küberkaitse võistluses "KüberNaaskel". Eelregistreerumine võistluseks on avatud kuni 17.02 veebilehel www.kybernaaskel.ee.
 • Eesti õpetajad kasutavad enim Google Drive'i, Youtube'i ja Padletti

  Eesti õpetajad kasutavad enim Google Drive'i, Youtube'i ja Padletti

  23. Jaanuar 2019
  Eesti õpetajate veebipõhised lemmiktöövahendid 2018 on Google Drive, Youtube, Padlet, Kahoot ja MS Office. Võrreldes kahe eelmise aastaga lemmikutes suuri muudatusi ei ole, Google Drive hoiab kindlalt esikohta.
 • eTwinningu veebipõhine minikursus

  eTwinningu veebipõhine minikursus

  22. Jaanuar 2019
  19.-26. veebruaril 2019 toimub eTwinningu veebipõhine minikursus Eesti, Poola, Ukraina ja Läti õpetajatele. Kursuse eesmärk on rahvusvaheliste projektipartnerite leidmine ning koos eTwinningu õpiprojekti loomine.