Uudiskiri

E-õppe uudiskirja veebikodust leiab digiõppega seotud uudiseid, artikleid ja viiteid Eestist ning mujalt maailmast. Uudiskiri annab hea ülevaate valdkonna suundumustest ning jagab parimaid praktikaid ja häid ideid, mida oma kooliski kasutada.

Uudiskiri kolib täielikult veebi

Käesolevast aastast e-õppe uudiskiri enam paberkandjal ei ilmu, digivaldkonna uudiseid, uusi trende ning parimaid praktikaid kajastame edaspidi Koolielu haridusportaalis.

Loe edasi...

 • Õpetaja, kellega koos võib luurele minna

  Õpetaja, kellega koos võib luurele minna

  07. September 2015
  Uudiskirja persoon on seekord Tartu Hiie Kooli haridustehnoloog Mari Tõnisson, kes räägib oma mitmekümne aastasest õpetajakogemusest - kuidas ta IT-ga tuttavaks sai, mis köidab teda HEV-õpilaste õpetamises ja mida on andnud eTwinning.
  Arhiveeritud.
 • Traditsioonide ja uuendustega uude aastasse

  Traditsioonide ja uuendustega uude aastasse

  07. September 2015
  Kooli traditsioonidele lisaks otsitakse üha enam usi meetodeid ja praktikaid, et õpilasi parimal moel tulevikuks ette valmistada. E-Õppe Uudiskiri annab sellesse oma panuse.
  Arhiveeritud.
 • Julgust ja pealehakkamist digimaailma sukeldumisel!

  Julgust ja pealehakkamist digimaailma sukeldumisel!

  07. September 2015
  Suvi on läinud lennates ja HITSA-le on see olnud muu hulgas töine aeg. Ootame huviga sügise algust, sest põnevaid mõtteid ja uusi algatusi on suve jooksul kogunenud palju.
  Arhiveeritud.
 • Hea e-kursus nõuab aega ja pühendumist

  Hea e-kursus nõuab aega ja pühendumist

  07. September 2015
  Aasta e-kursuse tiitli pälvis tänavu kaks kursust – Tartu Ülikooli keemiakursus „Estimation of Measurement Uncertainty in Chemical Analysis“ ning Tartu Kutsehariduskeskuse e-kursus „Praktiline keemia“. Uurisime autoritelt, kuidas auhinnaväärilised e-kursused sünnivad.
  Arhiveeritud.
 • E-Õppe Uudiskirjal on veebis uus kodu!

  E-Õppe Uudiskirjal on veebis uus kodu!

  07. September 2015
  Kõik, kõik on uus septembrikuus, isegi e-Õppe Uudiskiri! Alates sellest õppeaastast saab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse poolt väljaantavat e-õppe teemalist uudiskirja lugeda Koolielu portaalist.
  Arhiveeritud.