Digipööre

 • Veebiseminarid on järelvaadatavad

  Veebiseminarid on järelvaadatavad

  13. Märts 2020
  HITSA veebiseminar koolijuhtidele "Koduõpe tehnoloogia abil" ja veebiseminar "Sünkroonne suhtlemine" on nüüd järelvaadatavad.
 • Veebiseminar: sünkroonne suhtlemine

  Veebiseminar: sünkroonne suhtlemine

  13. Märts 2020
  Juba täna, 13.03 kell 17.00 toimuv veebiseminar keskendub sellele, kuidas kasutada erinevaid vahendeid reaalajas suhtlemise läbiviimiseks. Grupp on täis, aga seminar on hiljem järelvaadatav!
 • Veebiseminar koolijuhtidele: koduõpe tehnoloogia abil

  Veebiseminar koolijuhtidele: koduõpe tehnoloogia abil

  12. Märts 2020
  Juba reedel, 13. märtsil kell 14.00! Gustav Adolfi Gümnaasiumi ja HITSA haridustehnoloog Ingrid Maadvere tutvustab, kuidas korraldada õppetöö koolis tehnoloogia toel.
 • HITSA kuulutab välja konkursi koolide tunnustamiseks

  HITSA kuulutab välja konkursi koolide tunnustamiseks

  10. Märts 2020
  Konkursiga Tehnoloogiatäht tahab HITSA tõsta esile koole, kes on loonud noortele digipädevuste ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogia õppimiseks parimad võimalused. Auhinnafond on 15 000 eurot.
 • Haridustehnoloogid jagavad nõu koduõppe korraldamiseks

  Haridustehnoloogid jagavad nõu koduõppe korraldamiseks

  08. Märts 2020
  10. märtsil kell 18 korraldavad HITSA ja Eesti Haridustehnoloogide Liit tasuta veebiseminari “Koduõpe tehnoloogia abil”. Seminaril tutvustavad haridustehnoloogid üle Eesti erinevaid keskkondi ja jagavad kogemusi, millest koduõppe korraldamisel abi on.
 • KüberNaasklis võistleb üle 300 noore

  KüberNaasklis võistleb üle 300 noore

  07. Märts 2020
  Küberkaitse võistlus KüberNaaskel toimub 4. kuni 11. märtsini ja selles osaleb üle 300 noore talendi, osalejaid on ka Euroopast.
 • Kokkuvõte: meemiarvamus “Laps teeb, mida laps näeb”

  Kokkuvõte: meemiarvamus “Laps teeb, mida laps näeb”

  05. Märts 2020
  Projekti "Targalt internetis", Pärnu Rääma Põhikooli ja Pelgulinna Gümnaasiumi esindajad kutsusid lapsi turvalise interneti päevaks looma meeme teemal "Laps teeb, mis laps näeb". Tulemus sai huvitav, lapsed annavad täiskasvanutele häid soovitusi.
 • HITSA Digikiirendi programmis alustas õppimist neljas grupp koolimeeskondi

  HITSA Digikiirendi programmis alustas õppimist neljas grupp koolimeeskondi

  04. Märts 2020
  Aruküla Koolile, Märjamaa ja Saue Gümnaasiumile, Pikavere Mõisakoolile, Tarbja Lasteaed-Algkoolile, Valgu Põhikoolile ja liskas viiele koolile Lõuna-Eestist ning viiele Viru- ja Jõgevamaalt on järgmised kolm kuud pingelisemad kui tavaliselt, sest koolimeeskonnad osalevad Digikiirendi programmis.
 • Koolid ja lasteaiad saavad ligi 300 000 eurot toetust tehnoloogiaharidusele

  Koolid ja lasteaiad saavad ligi 300 000 eurot toetust tehnoloogiaharidusele

  28. Veebruar 2020
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus avas 2020. aasta ProgeTiigri programmi seadmete taotlusvooru. Kõik koolid ja lasteaiad saavad taotleda toetust tehnoloogiaõppeks vajalike seadmete, sh robootikakomplektide, 3D-printerite ning programmeeritavate droonide soetamiseks.
 • Digivõtmes õpilugu arendab õpilaste digioskuseid igas õppeaines

  Digivõtmes õpilugu arendab õpilaste digioskuseid igas õppeaines

  23. Veebruar 2020
  HITSA uus koolitusprogramm „Digivõti“ on välja töötatud just aineõpetajatele mõeldes. Koolitajad on valmis järgmistele õppijatele taas digiteadmisi jagama: uued grupid alustavad aprillis. NB! Koolitus on 100% veebipõhine!