HITSA koolitused

 • Salasuhtlus veebis ehk mis on asjade internet

  Salasuhtlus veebis ehk mis on asjade internet

  06. Oktoober 2016
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) korraldab Täiskasvanud Õppija Nädala raames 12. oktoobril kell 15:00 veebisaate „Salasuhtlus veebis ehk mis on asjade internet“. Asjade interneti võimalustest ja ohtudest räägivad Linnar Viik, Priit Vimberg, Erkki Leego ja Anto Veldre.
 • Otseülekanne õppeaasta esimeselt Võrgustik Võrgutab seminarilt!

  Otseülekanne õppeaasta esimeselt Võrgustik Võrgutab seminarilt!

  06. Oktoober 2016
  Täna toimub selle õppeaasta esimesene Võrgustik Võrgutab seminar, kus fookuses on õpetaja professionaalne areng – kuidas seda targalt planeerida ja juhtida ning kuidas selleks üldse aega leida. Seminarilt saab jälgida ka otseülekannet!
 •  

  HITSA veebiseminarid oktoobrikuus

  04. Oktoober 2016
  Edastame ülevaate oktoobrikuus ja novembri alguspäevil toimuvatest veebiseminaridest.
 • Ligi 100 tasuta tehnoloogia õpituba üle Eesti ootavad lapsi osalema

  Ligi 100 tasuta tehnoloogia õpituba üle Eesti ootavad lapsi osalema

  04. Oktoober 2016
  HITSA eestvedamisel korraldavad õpetajad ja haridusasutused 15.-23. oktoobril ligi 100 ProgeTiigri õpituba üle kogu Eesti, et tutvustada lastele ja noortele, kuidas tehnoloogiat enda kasuks tööle panna. Õpitubasid korraldatakse üleeuroopalise programmeerimisnädala Code Week raames.
 • Kümme aastat e-õppe uudiskirja!

  Kümme aastat e-õppe uudiskirja!

  03. Oktoober 2016
  Ilmunud on värske e-õppe uudiskiri, millega tähistame kümne aasta möödumist esimese uudiskirja väljaandmisest. Seekord pöörame tähelepanu kutseharidusele – kuidas edeneb digipööre kutsehariduses ning milline on koolide senine kogemus.
 • Haridustehnoloogide võrgustik elab ning liigub edasi

  Haridustehnoloogide võrgustik elab ning liigub edasi

  03. Oktoober 2016
  Augustis kogunesid haridustehnoloogid HITSA koordineerimisel 10. korda toimuvasse suvekooli, mis seekord peeti Kopra talus Viljandimaal. Tähistamaks kümne aasta möödumist võrgustiku loomisest, palusime haridustehnoloogidel nimetada ühiseid saavutusi.
 • Seminar „DigiMeister 2016: köieltants“ toetab digipööret kutsehariduses

  Seminar „DigiMeister 2016: köieltants“ toetab digipööret kutsehariduses

  03. Oktoober 2016
  25. augustil Tartu Kutsehariduskeskuses toimunud Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse digitehnoloogia teemaline seminar „DigiMeister 2016: köieltants“ oli kui nutikas sissejuhatus kutsehariduse uude õppeaastasse.
 • Millest on tehtud hea (digitaalne) õppematerjal?

  Millest on tehtud hea (digitaalne) õppematerjal?

  03. Oktoober 2016
  Tänapäeva muutunud õpikäsitus ning tehnoloogia vahendite laialdane kasutamine on tekitanud huvitava olukorra: õppija roll ja vastutus kasvab, õppida saab igal pool ja igal ajal ning teadmiste hankimine on tänu nutiseadmete ja interneti levikule vaid minutite küsimus.
 •  

  Infootsingu ABC õpetajale

  03. Oktoober 2016
  Infoühiskonnas on raske toime tulla ilma infopädevuseta. Uut infot vajame me pidevalt, nii isiklikuks otstarbeks kui ka õppetöös kasutamiseks. Kuidas valida sobiv infoallikas, infopäring sõnastada, tulemusi kriitiliselt hinnata, kasutuslitsentse teada ja lõpuks ka korrektselt viidata?
 • Digitaalse(ks) kodaniku(ks) kasvamine

  Digitaalse(ks) kodaniku(ks) kasvamine

  03. Oktoober 2016
  Eesti kooliprogrammi oluline roll on aidata igal noorel kasvada edukaks ja teadlikuks ühiskonna liikmeks. Kuivõrd valmis on aga meie koolid ja õpetajad, et kasvatada kodanikke, kes on ühteaegu edukad nii tava- kui ka digitaalses maailmas?