HITSA koolitused

 • Hinnas on valdkondlikud IT-oskused

  Hinnas on valdkondlikud IT-oskused

  18. September 2016
  Eesti tööturg ootab rakendusliku kõrgharidusega IT-spetsialiste, eriti magistrikraadi omandanuid. Kutsehariduses lõpetab IT-s igal aastal 200 noort rohkem kui tööturg vajab, osa õppekavu võiks sulgeda. Üldine probleem on IT-õpingute poolelijätmine.
 • Tallinnas toimub eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar

  Tallinnas toimub eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar

  15. September 2016
  15.-17. septembrini toimub Tallinnas rahvusvaheline kontaktseminar õpetajatele eTwinningu projektipartnerite leidmiseks ning uute projektide loomiseks. Kontaktseminaril osalevad Eesti, Austria ja Saksamaa õpetajad.
 • HITSA veebiseminar Horizoni raporti trendidest kõrghariduses

  HITSA veebiseminar Horizoni raporti trendidest kõrghariduses

  15. September 2016
  HITSA ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi haridustehnoloog Ingrid Maadvere räägib esmaspäeval, 19. septembril 2016 kell 19.00 algaval veebiseminaril Horizoni raporti trendidest kõrghariduse võtmes.
 • Selle sügise esimene veebiseminar juba 12. septembril!

  Selle sügise esimene veebiseminar juba 12. septembril!

  09. September 2016
  Esmaspäeval, 12. septembril kell 19.00-20.00 toimub selle sügise esimene HITSA veebiseminar „Ülevaade Horizoni raportist“.
 • Horizoni raport aitab vaadata tulevikku

  Horizoni raport aitab vaadata tulevikku

  07. September 2016
  Kes meist ei tahaks teada, mis juhtub tulevikus? Eriti kui silmas pidada seda, et elame ajastul, kus muudatused on kiired ja igapäevased. Vaevalt jõuame millegagi harjuda, kui juba peame suunda muutma ning leidma uue tee. Teed aitab leida HITSA ja GAGi haridustehnoloog Ingrid Maadvere.
 • Seminar sarjast "Võrgustik võrgutab" keskendub õpetaja professionaalsele arengule

  Seminar sarjast "Võrgustik võrgutab" keskendub õpetaja professionaalsele arengule

  07. September 2016
  6. oktoobril toimub seminar "Kui inimene on liiga suur, et õppida, siis ta enam suuremaks ei kasvagi". Seminari korraldab HITSA.
 •  

  IT Kolledžis algas kaugõppe vastuvõtt

  02. September 2016
  Kuni 7. septembrini toimub Eesti Infotehnoloogia Kolledžis kaugõppe vastuvõtt õppekavadele IT süsteemide administreerimine ja IT süsteemide arendus.
 • Nutikat uut kooliaastat!

  Nutikat uut kooliaastat!

  01. September 2016
  Algab uus, 2016/17. õppeaasta. Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus ja Koolielu portaal soovivad ilusat tarkusepäeva ja ootame taas õppima õpetajaid!
 • Digiarengust kutsehariduses kolme kooli näitel

  Digiarengust kutsehariduses kolme kooli näitel

  28. August 2016
  Valgamaa Kutseõppekeskus avab innovatsiooniklassi, Räpina Aianduskool on osa kutseeksameid viinud digitaalseks, Luua Metsanduskool loodab soetada õppetööks vajalikud droonid. Need on näited kutsehariduse seminarilt „Digimeister 2016: köieltants“.
 • Digipädevused muutuvad kutsehariduses üha aktuaalsemaks

  Digipädevused muutuvad kutsehariduses üha aktuaalsemaks

  25. August 2016
  Täna, 25. augustil toimub Tartu Kutsehariduskeskuses digitehnoloogia teemaline seminar „DigiMeister 2016: köieltants“. HITSA korraldatud üritus toob esmakordselt kokku ligi 250 kutseõppe õpetajat ja koolijuhti, et arutleda digitehnoloogia arengutrendide ja rakendusvõimaluste üle kutsehariduses.