HITSA koolitused

 • ProgeTiigri õppevara kogumiku lühikoolitused

  ProgeTiigri õppevara kogumiku lühikoolitused

  02. November 2016
  Valminud on ProgeTiigri digitaalse õppevara kogumik, mille tutvustamiseks viib HITSA 1. novembrist – 15. detsembrini läbi lühikoolitusi üle Eesti. Koolitused on tasuta ning oodatud on kõik õpetajad.
 • HITSA veebiseminar „Õppija digitaalne arengumapp kui personaalne õpikeskkond ja digipädevuste toetaja“

  HITSA veebiseminar „Õppija digitaalne arengumapp kui personaalne õpikeskkond ja digipädevuste...

  31. Oktoober 2016
  Teisipäeval, 1. novembril kell 16.00-17.00 toimub veebiseminar „Õppija digitaalne arengumapp kui personaalne õpikeskkond ja digipädevuste toetaja“.
 • Kuidas programmeerida putukat

  Kuidas programmeerida putukat

  27. Oktoober 2016
  Pisikesel elektroonilisel vidinal CodeBug on elusa putukaga sarnast nii palju, et ta mahub peopessa ära. Aga mitte ühelgi mutukal ei ole kõhu peal 25 imetillukest LED-tulukest, mis programmeerija soovi järgi põlema süttiksid.
 • IKT sügiskonverentsil tunnustatakse digitaalselt aktiivseid koole

  IKT sügiskonverentsil tunnustatakse digitaalselt aktiivseid koole

  26. Oktoober 2016
  HITSA, Tallinna Haridusamet, eKool ja Tallinna Reaalkool korraldavad täna IKT sügiskonverentsi „Digitaalselt aktiivne kool“, kus osaleb 300 õpetajat ja koolijuhti üle Eesti. Esmakordselt tunnustatakse ka koole, kes on viimase kolme aasta jooksul aktiivselt digivõimalusi kasutanud.
 • Veebiseminar õpetajakutsest ja selle taotlemisest

  Veebiseminar õpetajakutsest ja selle taotlemisest

  17. Oktoober 2016
  Teisipäeval, 18. oktoobril kell 16.00-17.00 toimub veebiseminar „Mida peaksid õpetajad teadma õpetajakutsest ja selle taotlemisest?", kus Astrid Sildnik Eesti Õpetajate Liidust võtab vaatluse alla teemad, mis on õpetajakutset tutvustavatel kohtumistel õpetajaid seni kõige rohkem huvitanud.
 • Veebiseminaril tutvustatakse ProgeTiigri digitaalse õppevara kogumikku

  Veebiseminaril tutvustatakse ProgeTiigri digitaalse õppevara kogumikku

  14. Oktoober 2016
  Valmimas on ProgeTiigri digitaalse õppevara kogumik, mistõttu otsib HITSA koolitajaid, kes maakondades kogumikku tutvustavat koolitust läbi viima hakkaks. Kõigile huvilistele tutvustatakse kogumikku esmaspäeval, 17. oktoobril kell 16.00-17.00 toimuval veebiseminaril.
 • Programmeerimine vallutab nädalaks Eesti

  Programmeerimine vallutab nädalaks Eesti

  14. Oktoober 2016
  15.-23. oktoobrini toimub üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week, mis toob kokku tuhanded programmeerimishuvilised ka Eestis. Nädala jooksul toimub ligi 150 tasuta programmeerimisüritust lastele, noortele ja täiskasvanutele pea igas maakonnas.
 •  

  Seminari "Võrgustik võrgutab" uued videod ja ettekanded nüüd veebis

  12. Oktoober 2016
  6. oktoobril toimus seminar „Kui inimene on liiga suur, et õppida, siis ta enam suuremaks ei kasvagi“, mis keskendus õpetaja professionaalsele arengule.
 • Digiõppe päeval saab kuulda asjade interneti võimalustest ja ohtudest

  Digiõppe päeval saab kuulda asjade interneti võimalustest ja ohtudest

  12. Oktoober 2016
  Täna, 12. oktoobril kell 15.00 saavad kõik huvilised jälgida digiõppe päeva veebisaadet „Salasuhtlus veebis ehk mis on asjade internet“, kus Linnar Viik, Priit Vimberg, Erkki Leego ja Anto Veldre räägivad asjade interneti võimalustest ja ohtudest.
 • Programmeerimis- ja robootikaalased koostööprojektid Eesti koolides

  Programmeerimis- ja robootikaalased koostööprojektid Eesti koolides

  11. Oktoober 2016
  HITSA kutsub kõiki alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajaid 4.-5. novembril toimuvale seminarile, mis keskendub programmeerimis- ja robootikaalaste koostööprojektide loomisele Eesti koolides.