HITSA koolitused

 • Algas haridustehnoloogide suvekool

  Algas haridustehnoloogide suvekool

  14. August 2017
  14.-15. augustil toimub Kääriku Spordikeskuses haridustehnoloogide suvekool “Võrgustikus peitub jõud”. Suvekoolis osalevad kõikide haridustasemete haridustehnoloogid. Suvekooli eesmärk on edendada haridustehnoloogia rakendamist õppeasutuses ja toetada võrgustiku liikmete koostööd.
 • HITSA ja Tartu Ülikooli veebikursus "MOOC - miks, kellele ja kuidas?"

  HITSA ja Tartu Ülikooli veebikursus "MOOC - miks, kellele ja kuidas?"

  07. August 2017
  HITSA ja Tartu Ülikool kutsuvad kõrgkoolide õppejõude, haridustehnolooge, õppejuhte ja õppeasutuste juhte osalema tasuta veebikursusel „MOOC - miks, kellele ja kuidas?“, mis annab ülevaate MOOCide loomise ja läbiviimise põhimõtetest, MOOCi õppematerjalide loomisest ning tagasisidestamisest.
 • Professor õngitsemas: viis nippi oma andmete kaitsmiseks

  Professor õngitsemas: viis nippi oma andmete kaitsmiseks

  12. Juuli 2017
  ERRi portaali Novaator reporter Marju Himma intervjueeris küberkaiste suvekoolis osalevat Ravensburg-Weingarteni rakenduskõrgkooli professorit Tobias Eggendorferi. Juttu on andmete õngitsemisest.
 • Rahvusvaheline küberkaitse suvekool keskendub sotsiaalsele manipulatsioonile

  Rahvusvaheline küberkaitse suvekool keskendub sotsiaalsele manipulatsioonile

  10. Juuli 2017
  10.–14. juulini toimub Tallinnas rahvusvaheline küberkaitse suvekool doktorantidele ja teadlastele, mille fookuses on inimfaktori nõrkustele rõhuvad rünnakud küberruumis, kuidas neid ära tunda ja vältida.
 • KRATT ka gümnaasiumisse ja kutseõppeasutusse

  KRATT ka gümnaasiumisse ja kutseõppeasutusse

  05. Juuni 2017
  KRATT (https://kratt.edu.ee/) on HITSAs välja töötatud, haridusasutustele kasutamiseks loodud plagiaadituvastussüsteem, mis kasutab dokumentidest korduste leidmiseks digitaalsetes arhiivides olevaid töid, eestikeelset Vikipeediat ning eestikeelset internetti.
 • Gümnaasiumitele ja kutsekoolidele tutvustatakse plagiaadituvastussüsteemi KRATT

  Gümnaasiumitele ja kutsekoolidele tutvustatakse plagiaadituvastussüsteemi KRATT

  18. Mai 2017
  30. mail kell 12.30 toimub Eesti Infotehnoloogia Kolledžis plagiaadituvastuse infosüsteemi KRATT tutvustus gümnaasiumitele ja kutsekoolidele, osalema on oodatud ka kõik teised huvilised.
 • Täienduskoolituste keskkond uueneb

  Täienduskoolituste keskkond uueneb

  17. Aprill 2017
  Alates aprillist saavad haridusasutuste juhid täienduskoolituste keskkonnas ülevaate, millistel koolitustel selle õppeasutuse õpetajad, õppejuhid, haridustehnoloogid osalevad.
 • HITSA töötoas sai õpilugu selgemaks

  HITSA töötoas sai õpilugu selgemaks

  06. Aprill 2017
  30. märtsil oli HITSA nutiklassis koos paarkümmend õpetajat üle Eesti, et saada osa European Schoolneti esindaja Viola Pinzi ja Lilleküla Gümnaasiumi haridustehnoloogi Meeri Silla juhitud õpilugude töötoast.
 • Avatud on registreerumine kutsehariduse seminarile "Digimeister 2017: kätelkõnd"

  Avatud on registreerumine kutsehariduse seminarile "Digimeister 2017: kätelkõnd"

  05. Aprill 2017
  HITSA kutsub kutseõppeasutuste juhte, õpetajaid ning haridustehnolooge kutsehariduse praktilisele seminarile "Digimeister 2017: kätelkõnd", mis toimub 24. augustil Rakvere Ametikoolis ning on kõikidele osalejatele tasuta.
 • Co-Lab – koostööstsenaariumid, mida tundides testida

  Co-Lab – koostööstsenaariumid, mida tundides testida

  02. Aprill 2017
  HITSA nutiklassis toimunud töötoas õppisid õpetajad, mis on õpilugu ja kuidas seda koosõppimise heaks kasutada. Koostöös õppimisele ja õpetamisele suunatud projekti Co-Lab tutvustas Viola Pinzi European Schoolnetist.