HITSA koolitused

 • Seminaride sari "Võrgustik võrgutab" alustab: täna toimub "Digipöörane kool"

  Seminaride sari "Võrgustik võrgutab" alustab: täna toimub "Digipöörane kool"

  12. Oktoober 2017
  Täna kell 10.00 algab Tallinna Teeninduskoolis HITSA seminar "Digipöörane kool", mis keskendub digipöördele õppeasutustes, kuidas see algas ja mis seda toetab. Seminarist on ka otseülekanne veebis.
 • Code Week paneb taas tuhanded noored programmeerima

  Code Week paneb taas tuhanded noored programmeerima

  06. Oktoober 2017
  7.-22. oktoobrini toimub üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week, mis toob kokku tuhanded programmeerimishuvilised ka Eestis. Kahe nädala jooksul toimub üle 150 IT- ja programmeerimisteemalise tasuta ürituse, kus saab roboteid programmeerida, virtuaalreaalsusega tutvuda, mänge luua jpm.
 • Code Weeki töötoad lasteaedadest kutsekoolideni

  Code Weeki töötoad lasteaedadest kutsekoolideni

  03. Oktoober 2017
  Üle-euroopaline programmeerimisnädal Code Week tähendab paljudes Eesti koolides ja lasteaedades põnevaid, spetsiaalselt sellele nädalale mõeldes tehtud töötube, et programmeerimisega esmast tutvust teha.
 • Sügiskonverents "Tehnoloogiarikas kool"

  Sügiskonverents "Tehnoloogiarikas kool"

  27. September 2017
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus, Tallinna Haridusamet, eKool ja Tallinna Reaalkool kutsuvad õpetajaid ja koolijuhte 25. oktoobril 2017 taas IKT sügiskonverentsile. Sedapuhku on konverentsi läbiv teema "Tehnoloogiarikas kool".
 • Avatud on registreerimine Võrgustik Võrgutab seminarile "Digipöörane kool"

  Avatud on registreerimine Võrgustik Võrgutab seminarile "Digipöörane kool"

  12. September 2017
  Olete oodatud osalema selle õppeaasta esimesel Võrgustik Võrgutab seminaril „Digipöörane kool“, mis toimub 12. oktoobril Tallinna Teeninduskoolis. Seminar on osalejatele tasuta!
 • Rõõmu- ja teadmisterohket uut kooliaastat!

  Rõõmu- ja teadmisterohket uut kooliaastat!

  01. September 2017
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus soovib õpetajatele, haridustehnoloogidele, koolijuhtidele ja kõikidele teistele haridustöötajatele edukat algavat õppeaastat!
 • Töötuba "Kutseõppeasutuste digiplaanide kokkuvõte"

  Töötuba "Kutseõppeasutuste digiplaanide kokkuvõte"

  31. August 2017
  HITSA kutsehariduse seminari „Digimeister 2017: kätelkõnd“ kutseõppeasutuste digiplaanide töötoas tegid Mart Laanpere ja Romil Rõbtšenkov Tallinna Ülikoolist kokkuvõtte, mis on digiplaan ja mis kasu koolid sellest saavad.
 • Digimeistrid Rakveres: toimus 20 praktilist töötuba

  Digimeistrid Rakveres: toimus 20 praktilist töötuba

  27. August 2017
  HITSA korraldatud ja Rakvere Ametikoolis toimunud kutsehariduse praktiline seminar „Digimeister 2017: kätelkõnd“ oli osavõturohke – üle 250 osaleja said uusi teadmisi kooli digiplaani koostamisest kuni digitaalsete lahendusteni projekteerimises.
 • Rakveres toimub kutsehariduse seminar "Digimeister 2017: kätelkõnd"

  Rakveres toimub kutsehariduse seminar "Digimeister 2017: kätelkõnd"

  23. August 2017
  Neljapäeval, 24. augustil toimub Rakvere Ametikoolis kutsehariduse praktiline seminar "Digimeister 2017: kätelkõnd". Osalejaid on seminaril üle 200 - kutseõppeasutuste õpetajad, juhid, haridustehnoloogid.
 • Kaasa kolleeg eTwinningusse!

  Kaasa kolleeg eTwinningusse!

  22. August 2017
  Seekordses eTwinningu suvekoolis said osalejad kohe alguses projektijuht Elo Allemannilt toreda ülesande: iga osaleja leiab suvekoolist endale viis uut eTwinningu sõpra. Ülesande täitmine oli ilmselt lihtne, sest koos olid eTwinningu asjatundjad.
Haridus- ja Noorteamet