Huvitegevus

 • Tänutäht 2018 on pühendatud õpetajatele

  Tänutäht 2018 on pühendatud õpetajatele

  30. Mai 2018
  Energia avastuskeskuse ühiskondliku algatuse Tänutäht raames avavad mitmed muuseumid ja külastuskeskused kolme suvekuu jooksul tasuta oma uksed esile tõstetud ameti esindajale. Tänavu suvel on Tänutäht pühendatud üldhariduskoolide ja lasteaedade õpetajatele ja nende lähematele pereliikmetele.
 • Muuseumihariduse infopäeva fookuses on kaasaegsed ja eristuvad õppimisviisid muuseumis

  Muuseumihariduse infopäeva fookuses on kaasaegsed ja eristuvad õppimisviisid muuseumis

  28. Mai 2018
  Teist aastat järjest korraldab Eesti Kunstimuuseum koostöös eri muuseumidega üle Eesti muuseumihariduse infopäeva õpetajatele ja koolijuhtidele. Teabepäev „Mitmekülgne muuseumiharidus – eristuvad õppimisvõimalused“ toimub reedel, 24. augustil kell 12.00–17.00 Kumu kunstimuuseumis.
 • Eduard Vilde muuseum ootab 14. või 18. juunil 8-12aastaseid lapsi „Maailmamuutjate päevale“

  Eduard Vilde muuseum ootab 14. või 18. juunil 8-12aastaseid lapsi „Maailmamuutjate päevale“

  28. Mai 2018
  Oleme koostöös Telia #Suurimjulgus kampaania ja Vaikuseminutitega koostanud ühe eriti loova, julgustava ja mängulise „Maailmamuutjate päeva“.
 • Nutiviktoriini "Nutt tuleb peale" kevadised tulemused

  Nutiviktoriini "Nutt tuleb peale" kevadised tulemused

  28. Mai 2018
  14. maist kuni 17. maini toimus üleriigiline nutiviktoriin “Nutt tuleb peale”, mida korraldas Pärnu Rääma Põhikool. Kevadised tulemused on selgunud!
 • Täna uurime, homme avastame

  Täna uurime, homme avastame

  25. Mai 2018
  Loodus-ja täppisteaduste huviringide avamisest Paikuse Põhikoolis kirjutas Koolielule arendusjuht Anne Kalmus. LTT-ringid on seal koolis õpilaste seas väga hinnas.
 •  

  Kirjandusüritused Rahvusraamatukogus

  24. Mai 2018
  Vabaduse pained: uue iseseisvuse aeg ja kirjandus
 • Prooviks ettevõtlust laagris?

  Prooviks ettevõtlust laagris?

  22. Mai 2018
  Teame ju, et lisandväärtus tuleb ettevõtlusest, mitte riigiametitest. Samas lähevad parimad ülikooli lõpetajad sageli tööle just riigiametitesse ning ainult väike osa valib ettevõtja vastutuse. Ettevõtluslaagri ärgitavast mõjust noortele kirjutab laagri mentor Kalle Pilt.
 • Algab videokonkurss tüdrukute IT-huviringidele

  Algab videokonkurss tüdrukute IT-huviringidele

  22. Mai 2018
  Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ning Vaata Maailma SA kuulutavad välja videokonkursi “IT tüdrukutele!”, et toetada tüdrukutele suunatud IT-huviringide tegevusi ning innustada tüdrukuid IT-huvitegevuses osalema.
 • Parim äriidee: määra auto tehniline rike heli järgi

  Parim äriidee: määra auto tehniline rike heli järgi

  21. Mai 2018
  Reedel, 18. mail toimunud Lõuna-Eesti suurima noorte äri- ja projektiideede võistluse Kaleidoskoop võitis tiim CatZam. Kaleidoskoobi eelvoorus osales 19 meeskonda, kellest valiti finaalvõistlusele 10 parimat. Sel aastal korraldati Kaleidoskoopi üheskoos Tartu Ülikooli (TÜ) demopäevaga.
 • Schoolovision 10!

  Schoolovision 10!

  14. Mai 2018
  eTwinngu ülipopulaarne rahvusvaheline projekt Schoolovision tähistas 11. mail kümnendat tegutsemisaastat. Schoolovisionis saavad lapsed proovile panna oma laulu- ja pillimänguoskuse, see on nagu suure Eurovisiooni minivariant õpilastele.