Huvitegevus

 • AHHAA avas peadpööritava näituse illusioonidest

  AHHAA avas peadpööritava näituse illusioonidest

  03. Detsember 2018
  Teaduskeskuses AHHAA on avatud uus, isetehtud näitus „Ahhaa, illusioonid“, kus saab näha hulgaliselt optilisi illusioone ja meeli eksitavaid eksponaate.
 • Üle 200 KoodiTunni üle Eesti otsivad vabatahtlikke juhendajaid

  Üle 200 KoodiTunni üle Eesti otsivad vabatahtlikke juhendajaid

  29. November 2018
  Rahvusvaheline IT-hariduse nädal KoodiTund kutsub kõiki IT-huvilisi juhendama detsembri esimesel nädalal külalistunde koolides ja asutustes üle Eesti. Juhendajat ootavad üle 200 KoodiTunni üle kogu Eesti.
 • Aasta ettevõtlusõppe edendaja on Põlva Gümnaasium

  Aasta ettevõtlusõppe edendaja on Põlva Gümnaasium

  28. November 2018
  Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursil kuulutati välja laureaadid viies kategoorias, aasta ettevõtlusõppe edendaja tiitli pälvis Põlva Gümnaasium.
 • Koolilapsed ehitavad virtuaalmaailmas Baltimaade kultuuripärandit

  Koolilapsed ehitavad virtuaalmaailmas Baltimaade kultuuripärandit

  26. November 2018
  Õpilased Lätist, Leedust ja Eestist lõpetavad Baltikumi juubeliaasta, ehitades Minecrafti võistluse jooksul virtuaalmaailmas oma koduriikide kultuuripärandit. Võistlus toimub KoodiTunni nädala jooksul ja kõik õpilased vanuses 7 kuni 18 eluaastat on oodatud osalema.
 • ProgeTiigri Tulevikutegijate üritusel osales ligi 6000 õpilast

  ProgeTiigri Tulevikutegijate üritusel osales ligi 6000 õpilast

  23. November 2018
  Esimesed kokkuvõtted tänavusest ProgeTiigri sügisest on tehtud: 17.9-18.11 toimunud ProgeTiigri Tulevikutegijate üritusel osales 5380 õpilast 133 haridusasutusest üle Eesti.
 • AHHAA keskusesse jõudis põnev anatoomianäitus

  AHHAA keskusesse jõudis põnev anatoomianäitus

  22. November 2018
  Teaduskeskus AHHAA avas põneva inimorganismist rääkiva näituse „Ahhaa, anatoomia!“. Mininäitus on avatud 9. detsembrini. Uus näitus räägib sellest, kuidas inimesed saavad elada võimalikult kaua ja tervislikult.
 • Pereõhtu “Ettevõtlikud nutimunad” elulugu

  Pereõhtu “Ettevõtlikud nutimunad” elulugu

  22. November 2018
  Pärnu Rääma Põhikool on alates 2016. aastast korraldanud linna ja maakonna perekondadele vahvat õhtut “Ettevõtlikud nutimunad”. Kooli tegevusi on märgatud ja tunnustatud ettevõtliku kooli kvaliteeditunnistusega.
 • Kodanikupäeva viktoriin 2018

  Kodanikupäeva viktoriin 2018

  20. November 2018
  26. novembril on kodanikupäev, sel puhul korraldab Integratsiooni Sihtasutus põneva e-viktoriini Eesti lähiajaloost. E-viktoriin toimub vahemikus 19. november 2018 kell 9.00 kuni 29. november 2018 kell 23.59.
 • Nutiviktoriini "Nutt tuleb peale" tulemused

  Nutiviktoriini "Nutt tuleb peale" tulemused

  20. November 2018
  13. novembrist kuni 15. novembrini toimus üleriigiline nutiviktoriin “Nutt tuleb peale”, mida korraldas Pärnu Rääma Põhikool. Eesmärk oli kaasata koolide õpilasi oma teadmisi ja oskusi proovile panema infootsingus.
 • ProgeTiiger hullas Laiuse põhikoolis

  ProgeTiiger hullas Laiuse põhikoolis

  20. November 2018
  Reedel toimus Laiuse Jaan Poska põhikoolis robootikapäev, kirjutab ajaleht Vooremaa. See oli üks Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) ProgeTiigri piirkondlikest üritustest sel aastal.