Huvitegevus

 • Lastearutelud tulevad taas - esita oma idee!

  Lastearutelud tulevad taas - esita oma idee!

  14. Mai 2018
  Arvamusfestivali algatusena on tänavu teist korda festivali programmis lastearutelud. Tegemist on laste korraldatud ja läbi viidud aruteludega just neile tähtsatel teemadel. Lastearutelud toimuvad Arvamusfestivalil laupäeval, 11. augustil.
 • Nutiviktoriin “Nutt tuleb peale” jõuab nutikevadesse

  Nutiviktoriin “Nutt tuleb peale” jõuab nutikevadesse

  14. Mai 2018
  14. maist kuni 17. maini toimub üleriigiline nutiviktoriin “Nutt tuleb peale”, mida korraldab Pärnu Rääma Põhikool. Eesmärk on kaasata nii eesti kui vene õppekeelega koolide õpilasi proovile panema oma teadmisi ja oskusi infootsingus.
 • Selgusid parimad noored karikaturistid

  Selgusid parimad noored karikaturistid

  08. Mai 2018
  1. aprilliks laekus üle-eestilisele koolinoorte karikatuurivõistlusele "Mida naerad, koolijüts?" (teema oli pidu) 402 tööd 24 koolist. Žürii hindas karikatuuride ideed ning teostust.
 •  

  5. mail pärimushommik Miiamillas

  03. Mai 2018
  Tallinnas Kalamaja lastemuuseumis Miiamilla (Kotzebue 16) oodatakse 4-12-aastaste lastega peresid laupäeval, 5. mail kell 12.00 Annika Mändmaa pärimushommikule.
 • Eesti 2.0 toob noored tehnoloogiahuvilised kokku õppeplatvormile ja suvekooli

  Eesti 2.0 toob noored tehnoloogiahuvilised kokku õppeplatvormile ja suvekooli

  03. Mai 2018
  MTÜ Eesti 2.0 esitleb täna Tallinna Reaalkoolis suhtlus- ja õppekeskkonna platvormi, mis võimaldab tehnoloogiast huvitatud õpilastel vaadata ja jagada tootearenduse-teemalisi videoid ja õppimiseks kasulikke internetiallikaid, küsida nõu juhendajatelt, arutleda tehnoloogiaprojektide teostuse üle.
 • Filmimuuseumis toimub 28. aprillil esimene koomiksipäev

  Filmimuuseumis toimub 28. aprillil esimene koomiksipäev

  25. Aprill 2018
  Laupäeval, 28. aprillil on Eesti Filmimuuseumis koomiksipäev. Toimuvad nii eesti- kui venekeelsed töötoad, kuhu on oodatud 9 –13aastased lapsed ja noored.
 • AHHAA tutvustas muusikanädalal Euroopa teadusprojekte

  AHHAA tutvustas muusikanädalal Euroopa teadusprojekte

  18. Aprill 2018
  Eelmisel nädalal lõppes Teaduskeskuses AHHAA tasuta muusikateemaline teadusnädal, kus külastajaid ootasid muusika- ja akustikateemalised töötoad ja teadusteatri etendused ning interaktiivne teadustelk.
 • Teaduse populariseerimise projektikonkurss toob õpilasteni nii tähed kui programmeerimise

  Teaduse populariseerimise projektikonkurss toob õpilasteni nii tähed kui programmeerimise

  18. Aprill 2018
  Tänavusel teaduse populariseerimise projektikonkursil sai toetust 30 projekti kogusummas 150 000 eurot. Konkursile laekus 121 taotlust kogusummas 906 517 eurot. Konkurssi korraldab Eesti Teadusagentuur ning rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.
 • Ainulaadse fotokonkursiga kutsutakse märkama linnaloodust

  Ainulaadse fotokonkursiga kutsutakse märkama linnaloodust

  15. Aprill 2018
  Fotokonkursile „Metsik linn“ oodatakse kuni 27. maini fotosid, mis kajastavad nii looduse ilu kui ka valupunkte linnakeskkonnas. Konkurss kuulub Tartu Ülikooli loodusmuuseumi korraldatava loodusfestivali programmi.
 • Tallinna koolide nutihuvilised kohtuvad ülelinnalisel robootikapäeval

  Tallinna koolide nutihuvilised kohtuvad ülelinnalisel robootikapäeval

  15. Aprill 2018
  17. aprillil 2018 toimub Tallinna Südalinna Koolis ülelinnaline Tallinna nutikuu robootikapäev, mis pakub tegevust nii õpilastele kui ka täiskasvanutele. Avatakse virtuaalreaalsuse stuudio, korraldatakse nutiviktoriin ja tutvustatakse uusi õpperoboteid.