Nutitund igasse kooli

 •  

  Algas 3D-jõuluehte konkurss õpilastele

  02. Oktoober 2016
  Eesti Tööõpetajate Selts ja Eesti Informaatikaõpetajate Selts kuulutasid välja omaloomingukonkursi 3D-printeriga, CNC freespingiga või tikkimismasinaga jõuluehete tegemiseks.
 • Ruby igasse kooli!

  Ruby igasse kooli!

  27. September 2016
  Linda Liukase populaarne programmeerimist ja loogilist mõtlemist õpetav-tutvustav lasteraamat „Tere, Ruby!“ on nüüd eestikeelsena müügil meie raamatupoodides. Algatus „Nutitund igasse kooli!“ soovitab raamatut kasutamiseks algklassides.
 • Kuidas kasutada Decto nutikaid mõõdistusseadmeid õppetöös?

  Kuidas kasutada Decto nutikaid mõõdistusseadmeid õppetöös?

  20. September 2016
  Decto meeskonna arendatud ja Eestis toodetud nutikate sensorite eesmärgiks on aidata inimestel hinnata tõhusamalt keskkonna- ja elukvaliteeti. Keskkonnateadlikkust arendav, meelelahutuslik ja informatiivne Decto tarkvara ning riistvara kooslus võimaldab kasutada nutitelefone ka õppetöös.
 • Algatus "Nutitund igasse kooli!" toob ühele koolile auhinnana Avita e-tunni kasutusvõimaluse

  Algatus "Nutitund igasse kooli!" toob ühele koolile auhinnana Avita e-tunni kasutusvõimaluse

  14. September 2016
  Avita kirjastus on septembrikuu "Nutitund igasse kooli!" toetaja, kes on välja pannud koolidele väärtusliku auhinna - aastase litsentsi ühele klassiastmele koolide poolt ihaldatud e-tunni kasutamiseks http://etund.avita.ee/.
 • Nutitund igasse kooli – projekt algab!

  Nutitund igasse kooli – projekt algab!

  07. September 2016
  Telia Eesti, Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Informaatikaõpetajate Selts kutsuvad algatuse EV100 raames koole üles osalema projektis “Nutitund igasse kooli!”. Koole oodatakse digiseadmeid kasutama ja infot jagama, kuidas digi õppimisel või õpetamisel kaasa aitab.
 • Nutitund igasse kooli!

  Nutitund igasse kooli!

  31. Mai 2016
  Pelgulinna Gümnaasiumi IT-arendusjuht Birgy Lorenz kutsub kõiki koole kaasa lööma sünnipäevakingi tegemisel Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks – nutitund igasse kooli! Parim kink on see, mis suunatud tulevikku!
  Arhiveeritud.