Kokkuvõte "Nutitund igasse kooli!" esimesest kuust annab teada, et septembris osales projektis 72 postitusega 43 erinevat asutust (sh kaks lasteaeda). Kõige enam kasutati vahenditest ja keskkondadest BeeBotti, Kahhooti ja QR-koodi.
Eesti Tööõpetajate Selts ja Eesti Informaatikaõpetajate Selts kuulutasid välja omaloomingukonkursi 3D-printeriga, CNC freespingiga või tikkimismasinaga jõuluehete tegemiseks.
Linda Liukase populaarne programmeerimist ja loogilist mõtlemist õpetav-tutvustav lasteraamat „Tere, Ruby!“ on nüüd eestikeelsena müügil meie raamatupoodides. Algatus „Nutitund igasse kooli!“ soovitab raamatut kasutamiseks algklassides.
Decto meeskonna arendatud ja Eestis toodetud nutikate sensorite eesmärgiks on aidata inimestel hinnata tõhusamalt keskkonna- ja elukvaliteeti. Keskkonnateadlikkust arendav, meelelahutuslik ja informatiivne Decto tarkvara ning riistvara kooslus võimaldab kasutada nutitelefone ka õppetöös.
Avita kirjastus on septembrikuu "Nutitund igasse kooli!" toetaja, kes on välja pannud koolidele väärtusliku auhinna - aastase litsentsi ühele klassiastmele koolide poolt ihaldatud e-tunni kasutamiseks http://etund.avita.ee/.
Telia Eesti, Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Informaatikaõpetajate Selts kutsuvad algatuse EV100 raames koole üles osalema projektis “Nutitund igasse kooli!”. Koole oodatakse digiseadmeid kasutama ja infot jagama, kuidas digi õppimisel või õpetamisel kaasa aitab.
Pelgulinna Gümnaasiumi IT-arendusjuht Birgy Lorenz kutsub kõiki koole kaasa lööma sünnipäevakingi tegemisel Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks – nutitund igasse kooli! Parim kink on see, mis suunatud tulevikku!