Nutitund igasse kooli

 • Algatuse "Nutitund igasse kooli!" esimene auhinnasadu

  Algatuse "Nutitund igasse kooli!" esimene auhinnasadu

  03. Oktoober 2016
  Kokkuvõte "Nutitund igasse kooli!" esimesest kuust annab teada, et septembris osales projektis 72 postitusega 43 erinevat asutust (sh kaks lasteaeda). Kõige enam kasutati vahenditest ja keskkondadest BeeBotti, Kahhooti ja QR-koodi.
 •  

  Algas 3D-jõuluehte konkurss õpilastele

  02. Oktoober 2016
  Eesti Tööõpetajate Selts ja Eesti Informaatikaõpetajate Selts kuulutasid välja omaloomingukonkursi 3D-printeriga, CNC freespingiga või tikkimismasinaga jõuluehete tegemiseks.
 • Ruby igasse kooli!

  Ruby igasse kooli!

  27. September 2016
  Linda Liukase populaarne programmeerimist ja loogilist mõtlemist õpetav-tutvustav lasteraamat „Tere, Ruby!“ on nüüd eestikeelsena müügil meie raamatupoodides. Algatus „Nutitund igasse kooli!“ soovitab raamatut kasutamiseks algklassides.
 • Kuidas kasutada Decto nutikaid mõõdistusseadmeid õppetöös?

  Kuidas kasutada Decto nutikaid mõõdistusseadmeid õppetöös?

  20. September 2016
  Decto meeskonna arendatud ja Eestis toodetud nutikate sensorite eesmärgiks on aidata inimestel hinnata tõhusamalt keskkonna- ja elukvaliteeti. Keskkonnateadlikkust arendav, meelelahutuslik ja informatiivne Decto tarkvara ning riistvara kooslus võimaldab kasutada nutitelefone ka õppetöös.
 • Algatus "Nutitund igasse kooli!" toob ühele koolile auhinnana Avita e-tunni kasutusvõimaluse

  Algatus "Nutitund igasse kooli!" toob ühele koolile auhinnana Avita e-tunni kasutusvõimaluse

  14. September 2016
  Avita kirjastus on septembrikuu "Nutitund igasse kooli!" toetaja, kes on välja pannud koolidele väärtusliku auhinna - aastase litsentsi ühele klassiastmele koolide poolt ihaldatud e-tunni kasutamiseks http://etund.avita.ee/.
 • Nutitund igasse kooli – projekt algab!

  Nutitund igasse kooli – projekt algab!

  07. September 2016
  Telia Eesti, Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Informaatikaõpetajate Selts kutsuvad algatuse EV100 raames koole üles osalema projektis “Nutitund igasse kooli!”. Koole oodatakse digiseadmeid kasutama ja infot jagama, kuidas digi õppimisel või õpetamisel kaasa aitab.
 • Nutitund igasse kooli!

  Nutitund igasse kooli!

  31. Mai 2016
  Pelgulinna Gümnaasiumi IT-arendusjuht Birgy Lorenz kutsub kõiki koole kaasa lööma sünnipäevakingi tegemisel Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks – nutitund igasse kooli! Parim kink on see, mis suunatud tulevikku!
  Arhiveeritud.
Haridus- ja Noorteamet