European Schoolneti võrgustik avaldas hiljuti oma kodulehel infomaterjali, kus antakse nõuandeid ja soovitusi, kuidas kohandada klassiruume nii, et neis oleks hea innovaatiliselt õppida ja õpetada. Raamatu autor on Diana Bannister Wolverhamptoni Ülikoolist.
Küberpähkel 2017 viidi läbi 9. oktoobrist 11. novembrini 2017. Küsitluses osales 10 581 õpilast 4.-9. klassini. Küberpähkli eesmärk on anda ühiskonnale soovitusi, kuidas küberhügieeni taset Eestis tõsta ja arendada.
"Nutitund igasse kooli" alustas 1.09.2016 ja ees on veel natuke üle kuu tegusaid toimetusi! Projektis on seni kokku osalenud 258 asutust, kes on teinud 2880 postitust. Terve Eesti tänab teid, et olete silma toonud sära lastele, kolleegidele ning näidanud, et digi on ühe aktiivse asutuse pärisosa!
Telia Eesti, Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Informaatikaõpetajate Selts kutsuvad algatuse EV100 raames koole üles osalema projektis “Nutitund igasse kooli!”. Koole oodatakse digiseadmeid kasutama ja infot jagama, kuidas digi õppimisel või õpetamisel kaasa aitab.
Aprillis tehti algatuse "Nutitund igasse kooli!" FB-lehele kokku 377 postitust, algatusega liitus 43 uut asutust. Kokku osales õpetajaid 106 asutusest.