Nutitund igasse kooli

 • Õpiveeb - iga õpetaja abiline!

  Õpiveeb - iga õpetaja abiline!

  07. Detsember 2016
  Algatus „Nutitund igasse kooli!“ uuris lähemalt, mida kujutab endast Tebo Õpiveeb. Nutitunni projekti detsembrikuine toetaja Õpiveeb loosib ühele koolile välja ligipääsu õppekeskkonnale kuni kevadeni, õpetajatele korraldatakse ka koolitus.
 •  

  Mis saab siis, kui liita kokku õpetaja ja õpilane?

  04. Detsember 2016
  Muna õpetab kana, tibust rääkimata ehk lugu sellest, kuidas Palivere Põhikoolis said 1. klassi pisikestest tibudest korraga suured ja tähtsad õpetlased.
 • Nutiviktoriini "Nutt tuleb peale vol 1" kokkuvõte

  Nutiviktoriini "Nutt tuleb peale vol 1" kokkuvõte

  04. Detsember 2016
  Üleriigiline nutiviktoriin “Nutt tuleb peale vol 1” toimus 22. ja 23. novembril 2016. Seda korraldas Pärnu Rääma Põhikool koostöös Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusega.
 • "Nutitund igasse kooli!" detsembrikuu teema on "Nutikad helid"

  "Nutitund igasse kooli!" detsembrikuu teema on "Nutikad helid"

  04. Detsember 2016
  Novembrikuus osales algatuses "Nutitund igasse kooli!" 88 haridusasutust, uusi liitujaid oli 31 ja postitusi tehti kokku 232. Detsembrikuu teema on digipillid ja -muusikarakendused.
 • Robot liikuma!

  Robot liikuma!

  29. November 2016
  Kiili Gümnaasimi õpetaja Etlin Ormak kirjutab, kuidas Kiili Gümnaasiumi 3. klass otsustas Code Weeki nädalal, et nad tahavad programmi Kodu Game Lab teistele õpetada.
 • Ruby harib progejaid Pärnu Rääma Põhikoolis

  Ruby harib progejaid Pärnu Rääma Põhikoolis

  24. November 2016
  Ühel toredal novembrikuisel kolmapäeval sai Pärnu Rääma Põhikool lugemiseks ja õppetöös kasutamiseks raamatud “Tere, Ruby!” (ehk inglise keeles “Hello, Ruby!”), mille autoriks on Linda Liukas. Raamatud saabusid projekti Nutitund igasse kooli! Telia Eesti auhinna näol.
 • Koodi minuga, õpetaja!

  Koodi minuga, õpetaja!

  23. November 2016
  Merivälja Koolis 18. ja 20. oktoobri pikkadel (30 minutit) vahetundidel 2016. Õpetajad said omal nahal tunda, mis tunne on, kui peaaegu võõras inimene kutsub sind tegema midagi, mida sa üldse ei oska. Pööratud klassiruum ja pööratud tunded. Sellest kirjutab Merivälja Kooli õpetaja Aivi Osman.
 • Algatus "Nutitund igasse kooli!" tutvus Mektory tegemistega

  Algatus "Nutitund igasse kooli!" tutvus Mektory tegemistega

  20. November 2016
  Koolide jaoks on TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory koht, kus pakutakse põnevaid koolitusi ja ekskursioone ning saab kohtuda erinevate ettevõtete esindajatega. Algatus "Nutitund igasse kooli!" uuris, millised on keskuse lähiaja tegvused, kuhu oma nina koolidel tasuks pista.
 • Nutiviktoriin "Nutt tuleb peale vol 1"

  Nutiviktoriin "Nutt tuleb peale vol 1"

  20. November 2016
  “Nutt tuleb peale vol 1” on 22. ja 23. novembril toimuv Pärnu Rääma Põhikooli korraldatav üleriigiline nutiviktoriin, millest osa võivad võtta kõik huvilised. Küsimused kõnetavad nutimaailma ning kindlasti oskad ka Sina nendele vastata!
 • Koodinädal 2016 Pärnu Rääma Põhikoolis

  Koodinädal 2016 Pärnu Rääma Põhikoolis

  16. November 2016
  Rääma Põhikoolis toimus koodinädala raames 3 ägedat tegevust: programmeerisid Code.org keskkonnas lapsevanemad; robootikaringis programmeeriti Edisoni roboteid ning õpilased ise programmeerisid Code.org keskkonnas.
Haridus- ja Noorteamet