Rahvusvaheline kogemus

 • Eesti õpetajad töövarjuks Bulgaarias

  Eesti õpetajad töövarjuks Bulgaarias

  05. November 2018
  Sügisesel koolivaheajal käisid Pärnumaa Surju Põhikooli õpetajad Signe Reidla ja Ave Kartau Erasmus+ programmi raames Bulgaarias Osnovno Uchilishte Svety Svety Cyril i Metodii põhikoolis töövarjuks. Kool asub Bachevo asulas, seal õpivad lapsed 1.-7. klassini.
 • Rahvusvaheline konverents käsitleb mitmekeelse õppe ja õpetamise arengusuundi

  Rahvusvaheline konverents käsitleb mitmekeelse õppe ja õpetamise arengusuundi

  02. November 2018
  Tallinnas Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses toimub rahvusvaheline konverents „Mitmekeelne õpe saja-aastases Eesti Vabariigis“. Konverentsi korraldab Innove koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga ning sellel osaleb üle 200 inimese.
 •  

  Eesti õpetajate muljed eTwinningu seminarilt "Digitaalsete mängude põhine õpe"

  31. Oktoober 2018
  Tere hommikust! Kell on 05:05. Meenub Reketi lugu “Hommik”, mida natukene kohaldades võiks öelda, et uni oli magus, ei tahaks küll veel ärgata, ükski tramm veel ei sõida, ükski kajakas veel ei karju, aga juba algabki tööpäev.
 • eTwinningu projekte tunnustati taas Euroopa kvaliteedimärgiga

  eTwinningu projekte tunnustati taas Euroopa kvaliteedimärgiga

  24. Oktoober 2018
  Eile avalikustati eTwinningu projektid, mis pälvisid 2018. aasta Euroopa kvaliteedimärgi. Eestist sai tunnustuse osaliseks 21 õpetajat, kes osalevad oma õpilastega kokku 26 rahvusvahelises eTwinningu projektis.
 •  

  Eesti tiim tuli kübervõistluselt 7. kohaga

  22. Oktoober 2018
  Eesti tiim saavutas kahepäevasel võistlusel "European Cyber Security Challenge" Londonis 17 riigi seas seitsmenda koha.
 •  

  Õpetajate vahetusprogramm kutsub Eesti pedagooge töötama USA laste ja noortega

  18. Oktoober 2018
  Eesti alg-, põhi- ja keskkooliõpetajaid saavad tänavu esmakordselt osaleda haridusalases vahetusprogrammis Participate, mis võimaldab kolm kuni viis aastat teha erialast tööd mõnes Ameerika koolis. Esimene taotlusvoor on avatud novembrini.
 • Toimus eTwinningu seminar "Ettevõtlus hariduses"

  Toimus eTwinningu seminar "Ettevõtlus hariduses"

  16. Oktoober 2018
  4.-6. oktoobrini toimus Inglismaal Leedsis eTwinningu seminar “Ettevõtlus hariduses”. Seminaril olid osalejad Eestist, Inglismaalt, Sloveeniast, Prantsusmaalt, Slovakkiast, Tšehhist, Belgiast, Austriast ja Norrast.
 • Eesti noored küberkaitsjad Londonis

  Eesti noored küberkaitsjad Londonis

  14. Oktoober 2018
  Eesti noored küberkaitsjad ja tulevikutalendid on Londonis, et osaleda võistlusel European Cyber Security Challenge. Eesti parimad valiti välja juunis toimunud KüberNaaskli võistlusel, samuti läbisid nad mitu küberlaagrit, kus lihviti meeskonnatööd, loovust kui ka küberkaitse alaseid oskuseid.
 •  

  KüberOlümpia on Euroopas tunnustatud küberhariduse projekt

  11. Oktoober 2018
  Rootsis Göteborgis toimunud tippkohtumisel European Computer Science Summit tunnustati II kohaga Eesti KüberOlümpia projekti, mille raames toimuvad küberhügieeni parendavad uuringud ja võistlused noortele.
 •  

  Tallinnas tähistati 10 aasta möödumist Eesti kaasamisest Nordplus programmi

  04. Oktoober 2018
  Eile ja täna tähistati Tallinnas 10 aasta möödumist Eesti ja Baltimaade kaasamisest Põhjamaade Ministrite Nõukogu haridusprogrammi Nordplus. Lisaks arutasid riikide esindajad programmi tulevikku ja edasisi tegevusi.