Soovitame

 • Kutseõppeasutused kutsuvad täna õhtul Oskuste ÖÖle

  Kutseõppeasutused kutsuvad täna õhtul Oskuste ÖÖle

  08. November 2018
  Täna, 8. novembril kutsuvad 21 Eesti kutsekooli Euroopa kutseoskuste nädala raames endale õhtusel ajal külla – toimub Oskuste ÖÖ. ÖÖ deviis on „Avasta oma anne!“, millega kõik ELi liikmesriigid üheaegselt oskusõppele tähelepanu pööravad.
 • Internet, kas komm või pomm

  Internet, kas komm või pomm

  07. November 2018
  Viimsi lasteaia Väike Päike haridustehnoloog Marii Maamägi jagab oma artiklis häid soovitusi lapsevanematele, kuidas laste tegemistel internetis silm peal hoida ja internetiturvalisus tagada.
 • Kagu-Eesti riigigümnaasiumite õppurid valmistusid koos olümpiaadideks

  Kagu-Eesti riigigümnaasiumite õppurid valmistusid koos olümpiaadideks

  07. November 2018
  Valga, Võru ja Põlva Gümnaasiumid ühendasid juba teist aastat jõud, et abistada õpilasi olümpiaadideks valmistuda. Selle aasta läbiv teema oli keemia-, füüsika- ja matemaatikaoskuste seotus. Teaduslaager toimus Tartus.
 • Tartu kõrgkoolid tutvustavad end Tallinnas kõrghariduspäeval „Õpi Tartus“

  Tartu kõrgkoolid tutvustavad end Tallinnas kõrghariduspäeval „Õpi Tartus“

  05. November 2018
  Täna algas registreerimine kõrghariduspäevale „Õpi Tartus“, mis toimub 10. jaanuaril 2019 Tallinnas Kultuurikatlas. Tartu kõrgkoole tutvustaval päeval saavad gümnasistid koguda teavet ülikoolilinna õppimisvõimaluste kohta ja osaleda mitmekesises haridusprogrammis.
 • Keelefoorumil kogutakse mõtteid Eesti keelepoliitika põhialuste väljatöötamiseks

  Keelefoorumil kogutakse mõtteid Eesti keelepoliitika põhialuste väljatöötamiseks

  05. November 2018
  5. ja 6. novembril toimub Tallinnas 8. keelefoorum, mis võtab kokku keelevaldkonna olulised arengud Eestis, Lätis ja Leedus ning kogub mõtteid Eesti keelepoliitika põhialuste väljatöötamiseks järgmise aasta esimeses pooles.
 • Leidke õpilastele sobiv eTwinningu multiprojekt ja alustage!

  Leidke õpilastele sobiv eTwinningu multiprojekt ja alustage!

  02. November 2018
  eTwinningu multiprojekt on sisult ja vormilt lihtne projekt, milles võivad osaleda kõik õpetajad oma õpilastega. Õpetajal tuleb end eTwinningu kasutajaks registreerida ja võtta ühendust projekti algatajaga. Praegu on valida 12 multiprojekti seast.
 •  

  Tervise Arengu Instituut koondab lasteasutuste parimad menüüd raamatuks

  29. Oktoober 2018
  Tervise Arengu Instituut (TAI) ja Sotsiaalministeerium kutsuvad kõiki toitlustajaid, kokkasid, toitumisnõustajad ja teisi toitlustamisega tegelevaid inimesi koostama ja saatma koolide ja lasteaedade näidismenüüsid.
 • Video: milliseid infosüsteeme HITSA pakub?

  Video: milliseid infosüsteeme HITSA pakub?

  15. November 2018
  Iga kaasaegse kooli taga seisab tugev infotehnoloogiavõrgustik. HITSA uus animatsioon annab vähem kui kolme minutiga ülevaate, milliseid infosüsteeme HITSA pakub ja mida nende abil teha saab.
 • Menukas töövarjupäev viib 323 koolinoort tööelu uudistama

  Menukas töövarjupäev viib 323 koolinoort tööelu uudistama

  24. Oktoober 2018
  Täna, 24. oktoobril toimub Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse töövarjupäev „Hüppa üle oma varju!“, millest on vaid kahe aastaga saanud sadadele noortele Tallinnas ja Harjumaal töövarjukogemust vahendav algatus. Sel aastal oli huvilisi juba ka Paidest, Kärdlast, Põltsamaalt ja Tartust.
 •  

  "Klassiga kinno!" novembrikuu dokumentaalfilm koolinoortele

  19. Oktoober 2018
  Dokumentaalfilmide vaatamise huvi on järjest kasvanud. Kino Sõprus programmi "Klassiga kinno!" septembri ja oktoobri dokumentaafilmi on vaatamas käinud üle 1500 noore.