Soovitame

 • Tark ja tegus Eesti 2035

  Tark ja tegus Eesti 2035

  23. Aprill 2019
  15. aprillil toimus Tallinnas Kultuurikatlas visioonikonverents „Tark ja tegus Eesti 2035“. Tehti vahekokkuvõtteid ja esitatud ideed saavad aluseks nelja tulevikustrateegia koostamisele haridus- ja teadusvaldkonnas.
 • Õpetaja Hunt Kriimsilm vormib vembumeestest tegutsejaid

  Õpetaja Hunt Kriimsilm vormib vembumeestest tegutsejaid

  22. Aprill 2019
  Ühel Edu ja Tegu koolitusel jõudsid osalejad tõdemuseni, et ettevõtlusõpetaja on nagu Hunt Kriimsilm. Hunt Kriimsilmal oli teatavasti üheksa erinevat ametit: rätsep, õpetaja, näärivana, autojuht, ehitaja, pagar, estraadilaulja, aednik, saatejuht.
 • Valminud on uus õpiobjekt

  Valminud on uus õpiobjekt

  18. Aprill 2019
  HITSA juhendmaterjali “Isikuandmete kaitse üldmääruse rakendamine haridusasutuses” täienduseks on valminud õpiobjekt, mis annab ülevaate andmekaitse üldmääruse nõuetest haridusasutustele.
 • Ülenurme Lasteaia väikesed katsetajad

  Ülenurme Lasteaia väikesed katsetajad

  18. Aprill 2019
  Ülenurme Lasteaia õpetaja Mari Sults on koos oma 5- ja 6aastaste rühmalastega viimastel kuudel katsetanud kolme uut tehnoloogiavahendit: programmerimiskomplekti Matatalab, robootikaomplekti Robo Wunderkind ja programmeerimise eelõppeks sobivat LEGO Coding Expressi.
 •  

  Tartu Ülikool kutsub üles jagama mälestusi ülikoolielust

  11. Aprill 2019
  Rahvusülikooli juubeliaastal keskendub Tartu Ülikooli muuseum lähimineviku mälestuste kogumisele.
 • IT Akadeemia programmist toetatakse uuenduslikke projekte asjade internetist uute kursuste loomiseni

  IT Akadeemia programmist toetatakse uuenduslikke projekte asjade internetist uute kursuste loomiseni

  11. Aprill 2019
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse IT Akadeemia programm rahastab 330 000 euroga viie Eesti kõrgkooli kaheksat projekti, mis aitavad uuendada info- ja kommunikatsiooniteooria (IKT) õppekavasid või tugevdavad erialaspetsiifilist IKT-õpet.
 • Aprillis mõõdetakse õpilaste digipädevust

  Aprillis mõõdetakse õpilaste digipädevust

  01. Aprill 2019
  Innove koostöös HITSA ning Haridus- ja Teadusministeeriumiga korraldab üldhariduskoolide 9. ja 12. klassi ning kutsekoolide 3. kursuse õpilastele katselise digitasemetöö. Valimikoolid teevad tasemetöö 1.- 5. aprillini, teised koolid, kes osalemissoovi avaldasid, saavad testi teha 8.- 26. aprillini.
 • STEM Discovery Week 2019 – aprillis on tähelepanu loodus- ja reaalainetel

  STEM Discovery Week 2019 – aprillis on tähelepanu loodus- ja reaalainetel

  22. Aprill 2019
  STEM Discovery Week 2019 on rahvusvaheline algatus, mis kutsub ettevõtteid, organisatsioone, projektimeeskondi, koole, lasteaedu ja kutseõppeasutusi üle kogu Euroopa pöörama aprilli viimasel nädalal erilist tähelepanu LTT-valdkonna ainetele.
 • Kohtumissari „Elu(s) eeskuju“ - Egert Vandel

  Kohtumissari „Elu(s) eeskuju“ - Egert Vandel

  27. Märts 2019
  Kolmapäeval, 8. mail kell 12.00 kohtub Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8)noortega TLÜ teadur ja bändi Herald kitarrist Egert Vandel.
 • Õpime koos: Tartu Rahvusvaheline Kool

  Õpime koos: Tartu Rahvusvaheline Kool

  26. Märts 2019
  Tartu Rahvusvahelise Kooli looja ja pikaajaline direktor Kristi Aria tutvustab saates "Õpime koos" 17 aastat tagasi loodud erakooli, kuhu on oodatud õppima erinevate emakeeltega lapsed.