Soovitame

 • Loodushuvilised tähistavad rändlindude päeva vaatlustornides üle Eesti

  Loodushuvilised tähistavad rändlindude päeva vaatlustornides üle Eesti

  07. Mai 2019
  Rahvusvahelisel rändlindude päeval, 11. mail kutsuvad Eesti Ornitoloogiaühing, Estbirding ja Linnuvaatleja kõiki huvilisi tornidesse linde vaatlema. Osaleda saab nii iseseisvalt kui ka juhendatud vaatlusel.
 • Mis on kogupäevakool?

  Mis on kogupäevakool?

  07. Mai 2019
  Taskuhäälingu "Õpime koos" autorid, klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi tegid saate Tartu Erakooli kogupäevakoolist LõunaTERA. Kuula ja saa teada!
 • Väike-Maarjas tähistatakse Wiedemanni keelepäeva

  Väike-Maarjas tähistatakse Wiedemanni keelepäeva

  03. Mai 2019
  Täna tähistatakse Väike-Maarjas Ferdinand Johann Wiedemanni keeleauhinna keelepäeva. Auhinna tänavune laureaat, Tallinna Ülikooli professor Krista Kerge esineb ettekandega „Keel kui kogemus“ ning traditsiooni kohaselt istutab kohalikku keeletammikusse oma puu.
 • Lähemalt Tartu Luterliku Peetri Koolist

  Lähemalt Tartu Luterliku Peetri Koolist

  25. Aprill 2019
  Taskuhäälingu "Õpime koos" autorid Karin Tõevere ja Signe Varendi Ajavad seekord juttu Tartu Luterliku Peetri Kooli direktori Tarvo Siilabergi ja õppealajuhataja Külvi Tederiga.
 • Koolide esindajad on oodatud seminarile ettevõtjatega koostöökontakte looma

  Koolide esindajad on oodatud seminarile ettevõtjatega koostöökontakte looma

  24. Aprill 2019
  16. mail toimub Tallinnas Öpiku konverentsikeskuses juba neljas seminar "Kooli ja ettevõtte koostööst sünnivad tulevikutegijad", mis pakub ettevõtete ja haridusasutuste esindajatele läbi praktikate jagamise inspiratsiooni koostööks õppes.
 • Tark ja tegus Eesti 2035

  Tark ja tegus Eesti 2035

  23. Aprill 2019
  15. aprillil toimus Tallinnas Kultuurikatlas visioonikonverents „Tark ja tegus Eesti 2035“. Tehti vahekokkuvõtteid ja esitatud ideed saavad aluseks nelja tulevikustrateegia koostamisele haridus- ja teadusvaldkonnas.
 • Õpetaja Hunt Kriimsilm vormib vembumeestest tegutsejaid

  Õpetaja Hunt Kriimsilm vormib vembumeestest tegutsejaid

  22. Aprill 2019
  Ühel Edu ja Tegu koolitusel jõudsid osalejad tõdemuseni, et ettevõtlusõpetaja on nagu Hunt Kriimsilm. Hunt Kriimsilmal oli teatavasti üheksa erinevat ametit: rätsep, õpetaja, näärivana, autojuht, ehitaja, pagar, estraadilaulja, aednik, saatejuht.
 • Valminud on uus õpiobjekt

  Valminud on uus õpiobjekt

  18. Aprill 2019
  HITSA juhendmaterjali “Isikuandmete kaitse üldmääruse rakendamine haridusasutuses” täienduseks on valminud õpiobjekt, mis annab ülevaate andmekaitse üldmääruse nõuetest haridusasutustele.
 • Ülenurme Lasteaia väikesed katsetajad

  Ülenurme Lasteaia väikesed katsetajad

  18. Aprill 2019
  Ülenurme Lasteaia õpetaja Mari Sults on koos oma 5- ja 6aastaste rühmalastega viimastel kuudel katsetanud kolme uut tehnoloogiavahendit: programmerimiskomplekti Matatalab, robootikaomplekti Robo Wunderkind ja programmeerimise eelõppeks sobivat LEGO Coding Expressi.