Soovitame

 • Riik toetab koole uuendusliku õppevara soetamisel 5 miljoni euroga

  Riik toetab koole uuendusliku õppevara soetamisel 5 miljoni euroga

  23. Märts 2018
  Alates tänasest on võimalik koolidel taotleda taas toetust kaasaegse õppevara soetamiseks, et pakkuda koolides senisest paremaid õppimise ja õpetamise võimalusi.
 • Kutsume õpetajaid digiõpiku koolitustele

  Kutsume õpetajaid digiõpiku koolitustele

  22. Märts 2018
  Valmimas on informaatika digiõpikud I ja II kooliastmele, mida järgmisel õppeaastal kõik õpetajad kasutada saavad. Õpikute tutvustamiseks toimuvad aprillis ja mais tasuta koolitused õpetajatele.
 • „Luulemaraton“ Tallinna Keskraamatukogus

  „Luulemaraton“ Tallinna Keskraamatukogus

  19. Märts 2018
  Rahvusvahelise luulepäeva tähistamiseks toimub kolmapäeval, 21. märtsil Tallinna Keskraamatukogus „Luulemaraton“, mis on pühendatud eesti folkloorile ja Eesti erinevate kultuuriruumide luuletajate luule tutvustamisele.
 • Kutsume osalema päranditegijate konkursil ja pärandivaderite projektis!

  Kutsume osalema päranditegijate konkursil ja pärandivaderite projektis!

  19. Märts 2018
  Käesoleval aastal tähistame kahte olulist sündmust – EV100 ning Euroopa kultuuripärandiaastat 2018! Sellega seoses kutsume koole üles osalema päranditegijate konkursil ja pärandivaderite projektis.
 • Avatud koosolekul arutatakse kõrghariduse rahastamise tulevikuväljavaateid

  Avatud koosolekul arutatakse kõrghariduse rahastamise tulevikuväljavaateid

  13. Märts 2018
  Rektorite Nõukogu ning Haridus- ja Teadusministeerium korraldavad kolmapäeval, 14. märtsil avatud koosoleku, kus arutatakse kõrghariduse pikemaajalisi eesmärke ja rahastamist. Koosolek toimub kell 10-13 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kammersaalis. Ülekanne ka veebis!
 • eTwinningu koolitused algajatele

  eTwinningu koolitused algajatele

  08. Märts 2018
  Rahvusvahelise koostööprojekti eTwinningu raames kutsume õpetajaid aprillis toimuvatele väliskoolitustele, kus tutvub projektõppega ning saab uusi tutvusi rahvusvaheliste projektide läbiviimiseks.
 • Horisondist leiab lisamaterjali loodus- ja reaalainete tundidesse

  Horisondist leiab lisamaterjali loodus- ja reaalainete tundidesse

  05. Märts 2018
  Ajakirjadest leiab ainetunnis ikka lisamaterjali õpitava teema juurde. Eriti, kui ajakirjad on digitaalselt kättesaadavad. Populaarsel teadusajakirjal Horisont läks küll aega, et kõik numbrid digiteerida, aga nüüd on töö tehtud ja tunnustuski käes.
 • ProgeTiigri programmist on kasu saanud üle 630 õppeasutuse

  ProgeTiigri programmist on kasu saanud üle 630 õppeasutuse

  02. Märts 2018
  2. märtsil tunnustas HITSA aktiivsemaid tehnoloogiavaldkonna õpetajaid ning andis ülevaate ProgeTiigri programmi tulemustest ning mõjust haridusasutustele. Tehnoloogiaprogramm ProgeTiiger on viie aasta jooksul puudutanud oma tegevustega 85% Eesti koole ning 44% lasteaedasid.
 • Tänasest saab registreeruda Tartu ülikooli akadeemilisele testile

  Tänasest saab registreeruda Tartu ülikooli akadeemilisele testile

  01. Märts 2018
  Kuni 12. märtsini saavad Tartu ülikooli astumisest huvitatud panna end kirja akadeemilise testi tegemisele. See annab võimaluse tagada endale ülikoolikoht juba kevadel, sest test tehakse 24. märtsil ja tulemused selguvad hiljemalt kuu lõpuks.
 • Rahvusvaheline Lotmani seminar toob Tartusse humanitaarteadlaste uue põlvkonna

  Rahvusvaheline Lotmani seminar toob Tartusse humanitaarteadlaste uue põlvkonna

  25. Veebruar 2018
  26. kuni 28. veebruarini toimub Tartu Ülikoolis iga-aastane rahvusvaheline Lotmani seminar, millega tähistavad humanitaarvaldkonna slavistika osakond ja vene kirjanduse õppetool oma õpetaja, maailmakuulsa teadlase professor Juri Lotmani sünniaastapäeva.