Targalt internetis

 • E-õppe päeval jagatakse retsepte videoloengute loomiseks

  E-õppe päeval jagatakse retsepte videoloengute loomiseks

  19. Oktoober 2016
  Täna kell 11 saavad kõik huvilised Novaatori vahendusel jälgida Tartu Ülikooli e-õppe päeva arutelu „Retsepte heaks videoloenguks“.
 • Digiõppe päeval saab kuulda asjade interneti võimalustest ja ohtudest

  Digiõppe päeval saab kuulda asjade interneti võimalustest ja ohtudest

  12. Oktoober 2016
  Täna, 12. oktoobril kell 15.00 saavad kõik huvilised jälgida digiõppe päeva veebisaadet „Salasuhtlus veebis ehk mis on asjade internet“, kus Linnar Viik, Priit Vimberg, Erkki Leego ja Anto Veldre räägivad asjade interneti võimalustest ja ohtudest.
 • Salasuhtlus veebis ehk mis on asjade internet

  Salasuhtlus veebis ehk mis on asjade internet

  06. Oktoober 2016
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) korraldab Täiskasvanud Õppija Nädala raames 12. oktoobril kell 15:00 veebisaate „Salasuhtlus veebis ehk mis on asjade internet“. Asjade interneti võimalustest ja ohtudest räägivad Linnar Viik, Priit Vimberg, Erkki Leego ja Anto Veldre.
 • Kümme aastat e-õppe uudiskirja!

  Kümme aastat e-õppe uudiskirja!

  03. Oktoober 2016
  Ilmunud on värske e-õppe uudiskiri, millega tähistame kümne aasta möödumist esimese uudiskirja väljaandmisest. Seekord pöörame tähelepanu kutseharidusele – kuidas edeneb digipööre kutsehariduses ning milline on koolide senine kogemus.
 • Sügisest jätkab taas projekt „Targalt internetis“

  Sügisest jätkab taas projekt „Targalt internetis“

  03. Oktoober 2016
  HITSA koostöös Lastekaitse Liidu, Lasteabi telefoni 116111 ning Politsei- ja Piirivalveametiga alustab nüüd juba neljandat laste ja noorte teavitusprojekti „Targalt internetis“. 30 kuud kestva perioodi jooksul keskendutakse peamiselt laste digipädevuste suurendamisele.
 • eTwinning Live – loo oma professionaalne võrgustik

  eTwinning Live – loo oma professionaalne võrgustik

  03. Oktoober 2016
  Ajal, mil sotsiaalmeedia ja sotsiaalsed võrgustikud teevad oma võidukäiku, tasub vaadata üle ka võimalused oma ametivõrgustiku kujundamiseks eTwinningus. Uuenenud eTwinning Live pakub selleks mitmeid võimalusi.
 •  

  Õpetajad ei kasuta nutiseadmeid tundides tõhusalt

  29. August 2016
  Tartu Ülikoolis valminud uuring näitab, et enamik Eesti õpetajaid kasutab oma tundides nutiseadmeid väga harva ja sedagi põhiliselt infootsinguks, kirjutab ERRi uudisteportaal Novaator.
 • Tartu Ülikooli IT kursused gümnasistidele ja õpetajatele

  Tartu Ülikooli IT kursused gümnasistidele ja õpetajatele

  24. August 2016
  TÜ arvutiteaduse instituut korraldab sel sügisel taas tasuta programmeerimisteemalisi e-kursuseid nii õpetajatele kui ka koolilastele. Kursused algavad septembris ning registreerumine on juba avatud.
 • Code Week avab huvilistele ukse digitaalmaailma

  Code Week avab huvilistele ukse digitaalmaailma

  23. August 2016
  15.-23. oktoobril toimub juba neljas üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week, mille eesmärk on tutvustada programmeerimist lõbusal ja kaasahaaraval viisil. HITSA kutsub kõiki, kel soov ja huvi edendada tehnoloogiaharidust ka Eestis, korraldama nädala raames programmeerimisalaseid üritusi.
 •  

  TÜ loodusmuuseum kutsub seminarile "Loodusvaatlused koolitöös ja huvitegevuses"

  20. August 2016
  Tartu Ülikooli loodusmuuseum kutsub õpetajaid, juhendajaid ja teisi huvilisi 29. augustil loodusvaatlusi kui õppetöö üht meetodit tutvustavale seminarile.
Haridus- ja Noorteamet