Targalt internetis

 • Code Week avab huvilistele ukse digitaalmaailma

  Code Week avab huvilistele ukse digitaalmaailma

  23. August 2016
  15.-23. oktoobril toimub juba neljas üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week, mille eesmärk on tutvustada programmeerimist lõbusal ja kaasahaaraval viisil. HITSA kutsub kõiki, kel soov ja huvi edendada tehnoloogiaharidust ka Eestis, korraldama nädala raames programmeerimisalaseid üritusi.
 •  

  TÜ loodusmuuseum kutsub seminarile "Loodusvaatlused koolitöös ja huvitegevuses"

  20. August 2016
  Tartu Ülikooli loodusmuuseum kutsub õpetajaid, juhendajaid ja teisi huvilisi 29. augustil loodusvaatlusi kui õppetöö üht meetodit tutvustavale seminarile.
 • Kuidas osaleda üle-euroopalisel programmeerimisnädalal?

  Kuidas osaleda üle-euroopalisel programmeerimisnädalal?

  15. August 2016
  2016. aasta sügisel, 15.-23. oktoobrini toimub juba neljas üle-euroopaline programmeerimisnädal Code Week. Selle eesmärk on tutvustada programmeerimist ja muuta see oskus kõigile omaseks võimalikult lõbusal viisil.
 • Suveülikool haarab kogu Eesti

  Suveülikool haarab kogu Eesti

  21. Juuli 2016
  Tartu ülikool kutsub õpihuvilisi suveülikooli, kus saab ühendada puhkuse põneva koolitusega. Augusti alguses toimuval kursusel «Vanemlikud oskused nutiajastul» räägitakse sellest, mis on internetimaailmas toredat ja teisalt, miks peaks laste nutiseadmete kasutamist piirama, vahendab ajakiri UT.
  Arhiveeritud.
 • Uuring: Eesti lapsevanemad on laste nutitelefonide kasutuse osas passiivsed

  Uuring: Eesti lapsevanemad on laste nutitelefonide kasutuse osas passiivsed

  14. Juuli 2016
  Tartu ülikooli psühholoogia instituudis tehtud uurimus näitas, et Eesti lapsevanemad on passiivsed oma lapse tegevuse suhtes nutitelefonides. Vanemad tõdesid, et lapsed võiksid nutitelefonides vähem aega veeta. Sama arvasid ka lapsed oma vanemate kohta.
  Arhiveeritud.
 • Kaheksa digioskust, mida peaksime lastele õpetama

  Kaheksa digioskust, mida peaksime lastele õpetama

  13. Juuli 2016
  Tehnoloogia sotsiaalne ja majanduslik mõju muutub aina laialdasemaks. Eksperdid ennustavad, et 90% kogu inimkonnast on ühendatud internetti järgmise kümne aasta jooksul. Muutused kuulutavad võimalusi, kuid loovad ka ebakindlust. Kuidas sellises olukorras lapsi digiajastuks ette valmistada?
  Arhiveeritud.
 • Innove abil saab ülikooli sisseastumiseksami teha elektroonselt Tallinnas, Tartus ja Jõhvis

  Innove abil saab ülikooli sisseastumiseksami teha elektroonselt Tallinnas, Tartus ja Jõhvis

  07. Juuli 2016
  12. juulil teevad pea 700 Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi kahele bakalaureuseõppekavale (haldus- ja ärikorraldus ning riigiteadused) pürgivat tudengikandidaati sisseastumiseksamit elektroonselt. Esmakordselt saavad kandideerijad teha sisseastumistesti ka Tartus ja Jõhvis.
  Arhiveeritud.
 • Äpp, mis aitab nutimaailmast väljuda

  Äpp, mis aitab nutimaailmast väljuda

  29. Juuni 2016
  Uudis, et Lastekaitse Liit on loonud uue Sõber Karu äpi, mis suunab lapsevanemad lapsega koos sisukalt ühist aega veetma, võttis esialgu nõutuks – kas lood on juba nii kehvad, et vanemad vajavad äppi, mis neile lapse olemasolu meelde tuletaks? Õnneks siiski mitte. Loe artiklist lähemalt!
 • Euroopa kübervõistluse Eesti eelvooru tulemused on selgunud

  Euroopa kübervõistluse Eesti eelvooru tulemused on selgunud

  09. Juuni 2016
  6.-7. juunil toimus üle-Eestiline kübervõistlus 14-30-aastastele noortele. Virtuaalvõistluse „Päästke Dogeland“ parimate oskustega noored esindavad Eestit Euroopa kübervõistlusel “European Cyber Security Challenge 2016”.
  Arhiveeritud.
 • Küberkaitse seminar Põltsamaal

  Küberkaitse seminar Põltsamaal

  02. Juuni 2016
  Eesti NATO Ühing kutsub haridustöötajaid osalema küberkaitse teemalisel seminaril, mis toimub Põltsamaal 17.-19. augustil.
  Arhiveeritud.