Targalt internetis

 • Küberolümpial hakatakse kaitsma drooniliikluse võrke

  Küberolümpial hakatakse kaitsma drooniliikluse võrke

  14. Juuli 2017
  15. juulil peetakse Eesti suurimat kübertehnoloogia võistlust “Küberolümpia 2017”, kus 14–25aastased noored selgitavad välja parima arvutisüsteemide kaitsja. Võistluse parimad esindavad Eestit oktoobris rahvusvahelisel võistlusel European Cyber Security Challenge Malagas, Hispaanias.
 • Professor õngitsemas: viis nippi oma andmete kaitsmiseks

  Professor õngitsemas: viis nippi oma andmete kaitsmiseks

  12. Juuli 2017
  ERRi portaali Novaator reporter Marju Himma intervjueeris küberkaiste suvekoolis osalevat Ravensburg-Weingarteni rakenduskõrgkooli professorit Tobias Eggendorferi. Juttu on andmete õngitsemisest.
 • Rahvusvaheline küberkaitse suvekool keskendub sotsiaalsele manipulatsioonile

  Rahvusvaheline küberkaitse suvekool keskendub sotsiaalsele manipulatsioonile

  10. Juuli 2017
  10.–14. juulini toimub Tallinnas rahvusvaheline küberkaitse suvekool doktorantidele ja teadlastele, mille fookuses on inimfaktori nõrkustele rõhuvad rünnakud küberruumis, kuidas neid ära tunda ja vältida.
 • EBS alustas koostööd Eesti küberturbe ettevõtetega

  EBS alustas koostööd Eesti küberturbe ettevõtetega

  03. Juuli 2017
  Estonian Business School alustas koostööd Eesti küberjulgeoleku ettevõtetega BHC Laboratory ja CybExer Technologies, et ühiselt tõsta tulevaste ärijuhtide võimekust ennetada järjest ägedamaid globaalseid küberohte.
 • eSafety Label – e-ohutuse tunnusmärk koolile

  eSafety Label – e-ohutuse tunnusmärk koolile

  29. Juuni 2017
  Teadmisi internetiturvalisusest ei saa kunagi olla liiga palju. eSafety Label ehk e-ohutuse tunnusmärk annab koolile tagasisidet, missugune on nende internetiturvalisuse olukord võrreldes teiste koolidega.
 • Küberolümpia eelvooru tulemused on selgunud

  Küberolümpia eelvooru tulemused on selgunud

  09. Juuni 2017
  27.05–4.06 toimus Küberolümpia veebipõhine küberkaitse võistlus, kus osalesid 14–25aastased noored. Kokku registreerus võistlusele 101 inimest.
 •  

  Küberolümpia seminar keskendub küberturvalisusele

  31. Mai 2017
  15. juulil kell 10:00 on kõik huvilised oodatud osa saama Küberolümpia seminarist. Seminar on eesti keeles, tasuta ja toimub Eesti Infotehnoloogia Kolledžis. Ootame osalema gümnaasiumiõpilasi, õpetajaid-lektoreid, IT spetsialiste, ettevõtete juhte jt.
 • Kõigil õpilastel on õigus omandada vajalikud digioskused

  Kõigil õpilastel on õigus omandada vajalikud digioskused

  19. Mai 2017
  16. mail Tallinnas IT Kolledžis toimunud IKT-hariduse uuringu tutvustus lõppes paneeldiskussiooniga, kus osalejad pakkusid välja, kuidas riiklikus õppekavas sätestatud digipädevusi mõõta ning kas digioskuste õpet peaks ühtlustama.
 • IKT-haridus: digioskuste õpetamine, hoiakud ja võimalused üldhariduskoolis ja lasteaias

  IKT-haridus: digioskuste õpetamine, hoiakud ja võimalused üldhariduskoolis ja lasteaias

  18. Mai 2017
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse tellitud ja Praxise läbi viidud uuringu „IKT-haridus: digioskuste õpetamine, hoiakud ja võimalused üldhariduskoolis ja lasteaias“ tulemuste põhjal võib öelda, et digikasutus õppetöös lapsekingades enam ei ole, aga õppida on palju nii õpilastel kui õpetajatel.
 • Kestab registreerumine Küberolümpiale

  Kestab registreerumine Küberolümpiale

  16. Mai 2017
  Noored küberturvalisuse huvilised on oodatud osalema virtuaalvõistluse Küberolümpia 2017/European Cyber Security Challenge 2017 Eesti eelvoorus.